Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niedoczynnośc tarczycy a okres

28 mar 2012 - 14:28:22

Cytat
klaudiaalbonie
jedna mala poprawka masz NADCZYNNOSC TARCZYCY A NIE NIEDOCZYNNOSC :) niedoczynnosc gdy ktos ma poziom tsh ponizej wymaganej skoro mialas ponad 30 (to naprawde duzo) to masz nadczynnosc tez tak mam a propo przy nadczynnosci tarczycy miesiaczki sa skape i czasem nawet zanikaja moze to byx tez efekt brania lekow czasem tak jest


Również mam tarczyce i przy wyniku badania TSH ponad 40 mam NIEDOCZYNNOŚĆ:], też biorę Euthyrox N50, leczę niecały rok. Co do samych tabletek, to miesiączki mam regularne, nic się nie spóźnia, krwawienia takie jak zwykle. W ogóle nie odczuwac żadnych skutków ubocznych po tabletkach..

zweryfikowana
Posty: 2.820
Ostrzeżenia: 1/5

Niedoczynnośc tarczycy a okres

28 mar 2012 - 14:30:24

madzia popros o skierowanie lekarza rodzinnego, napewno Ci da, bo jak np. idziesz bez skierowania, to u mnie sie placi ok 20 zl, a tak to za darmo jest, tylko musisz miec od tego na fundusz :P czy jakos takk, bo ja od prywatnego endokrunologa mialam wlasnie to platne, a poszlam do rodzinnego wypisal to darmowe

Cytat
criee
Cytat
klaudiaalbonie
jedna mala poprawka masz NADCZYNNOSC TARCZYCY A NIE NIEDOCZYNNOSC :) niedoczynnosc gdy ktos ma poziom tsh ponizej wymaganej skoro mialas ponad 30 (to naprawde duzo) to masz nadczynnosc tez tak mam a propo przy nadczynnosci tarczycy miesiaczki sa skape i czasem nawet zanikaja moze to byx tez efekt brania lekow czasem tak jest


Również mam tarczyce i przy wyniku badania TSH ponad 40 mam NIEDOCZYNNOŚĆ:], też biorę Euthyrox N50, leczę niecały rok. Co do samych tabletek, to miesiączki mam regularne, nic się nie spóźnia, krwawienia takie jak zwykle. W ogóle nie odczuwac żadnych skutków ubocznych po tabletkach..

dokładnie, jesli jest powyzej 4,0 to jest niedoczynnosc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-28 14:31 przez izus91_91.

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Niedoczynnośc tarczycy a okres

28 mar 2012 - 14:36:24

a czy wloski na brodzie, kolo sutek, kolo pepka i wasik, ktore musze codziennei wyrywac, moze byc objawem tego? jeszcze przed tym jak bralam tabletki anty to bolala mnie codziennie glowa i mialam okres co 3-4 miesiace. Lekarka wypisala mi tabletki bez zadnych badan. i mam dosc juz tych wloskow i dlatego sie zastanawiam czy t mo byc to.

następna dyskusja:

facet nie chce seksu?