Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WIBRATOR

23 sie 2011 - 23:25:26

Mam i faceta i wibrator;)

WIBRATOR

23 sie 2011 - 23:25:35

Aż weszłam z ciekawości na allegro i jest tego masa xD z brokatem też są ;)
Gwarantują bardzo dobry kamuflaż jeśli chodzi o przesyłkę - to do szafowiczki, której babcia kontroluje paczki :P

WIBRATOR

23 sie 2011 - 23:26:07

Cytat
karolcia_93
Cytat
milk-shake
ja jebe
to się umyj. ; )

hahah padłam xD

ja mam mini wibrator taki metalowy ;p dostałam na 18-stkę od kolegów ahaha xD



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 23:52 przez aasieeq.

WIBRATOR

23 sie 2011 - 23:26:48

Cytat
lola17xD
Cytat
BlueOrchid
Ja mam faceta który w 100% potrafi mnie zaspokoic na szczescie, wiec nie potrzebuje wibratora :P Ale gdybym byla singielka to pewnie bym chetnie weszla w posiadanie takiego cacka haha, a wtedy bym chciala niebieski z brokatem! szauuu :D

ja mam niebieski, ale bez brokatu:( heh
dostałam od chlopaka na wyjazdy, wytarcza mi moj facet ale na poczatku krecił mnie sam fakt posiadania tego cacuszka xD teraz lezy w szufladzie biedny juz chyba z pół roku i sie kurzy...:(:P

Mój w akcie zemsty za to że jak było moje kochanie w domu to leżał 4 miesiące zapomniany to postanowił się popsuć-ot taka zesta :D

WIBRATOR

23 sie 2011 - 23:28:46

Cytat
sylwian90
co ma do tego facet?

aż tak się wstydzicie mówić o takich rzeczach?

skoro 13-15latki lubią się chwalić że robią komuś loda...to czemu dorosłym kobietom ciężko mówić o wibratorze?

a tak serio....w życiu przydaje się urozmaicenie. I nie musicie tak tego podkreślać że Wam facet wystarcza. Seks to nie tylko pozycja na misjonarza ale urozmaicenia.

W naszym kraju dalej panuje Tabu
Nie wiem czemu Was ten temat tak śmieszy i żenuje?
macie po 15lat? Mam nadzieję,że nie..

ale skoro macie powyżej 18tki to zachowujcie się jak kobiety i nie udawajcie już takich świętoszek, może jeszcze seks w jednej pozycji? Achhh nie,bo jak ktoś już w innej to pewnie jest się nimfomanką i od razu do seksuologa.

A pewnie jak kobieta używa wibratora to też powinna się wybrać do seksuologa bo zapewne jest z nią coś nie tak.
Skoro macie faceta z którym uprawiacie seks to przestańcie traktować wibratora i innych rzeczy jak tabu
nikt Wam nie każe być masochistą.

z resztą co mnie interesuje ile Wasz partner ma wzrostu skoro temat jest o wibratorze?

nie no lepiej pogadać czy coś jest h or n


Nie, nie, nie!

Źle mówisz seks to samo zło, można uprawiać tylko w celach prokreacyjnych, obowiązkowo nie w negliżu i przy zgaszonym świetle, wyłącznie na łóżku.
Używasz zabawek lub urozmaicasz swoje życie seksualne jesteś niewyżytą nimfomanką, która powinna udać się do seksuologa.
Chyba nie muszę wspominać, że tylko mężczyzna powinien czerpać przyjemność z seksu, kobieta powinna wszystko biernie znosić i być posłuszną. Jak masz lub miałaś więcej niż jednego partnera seksualnego to potępienie nad tobą wisi i jesteś nie szanującą się latawicą.


Skąd takie poglądy? Dlaczego ludzie są tak krzywdzeni i wychowywani w takich przekonaniach? Skąd tyle "młodych-starych" kobiet?
Moja babcia jest 100 razy mniej pruderyjna niż nie jedna z Was ;p. No chyba, że macie 15-16 lat i temat Was przerasta.

WIBRATOR

23 sie 2011 - 23:29:18

Cytat
lola17xD
Cytat
BlueOrchid
Ja mam faceta który w 100% potrafi mnie zaspokoic na szczescie, wiec nie potrzebuje wibratora :P Ale gdybym byla singielka to pewnie bym chetnie weszla w posiadanie takiego cacka haha, a wtedy bym chciala niebieski z brokatem! szauuu :D

ja mam niebieski, ale bez brokatu:( heh
dostałam od chlopaka na wyjazdy, wytarcza mi moj facet ale na poczatku krecił mnie sam fakt posiadania tego cacuszka xD teraz lezy w szufladzie biedny juz chyba z pół roku i sie kurzy...:(:P
Zawsze mozna kupic w papierniczym taki w pudeleczku i obsypac :D haha
Jak facet wyjezdza, albo kobieta to tez fajnie miec :D u mnie na szczescie nie ma zadnych dluzszych wyjazdow. Ale jakby mi facet sam kupil to pewnie bym przyjela z usmiechem hehe :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 23:29 przez BlueOrchid.

WIBRATOR

23 sie 2011 - 23:30:13

Cytat
milk-shake
sama widzisz jak trudno przemycić taką paczuszkę z niespodzianką w środku :p chyba dopiero jak zacznę studiować to będę mogła sobie coś takiego sprawić ;>

Zawsze mozesz umówić się ze sprzedawcą żeby wysłał paczke nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa ale w ten sposób, że on ci mówi dokładnie że tego i tego dia wysłał i po tygodniu sobie idziesz na pocztę i odbierasz:) Listonosz nie przynosi do domu ani paczki ani awizo:)

WIBRATOR

23 sie 2011 - 23:31:05

Ja swojej chciałem kupic to jak jej powiedzialem to mało mnie nie zabila, a dziwne bo lubi tensport strasznie i zaspokaja sie dzien w dzien a z nim bylo byjej latwiej jak mnie nie ma pod reka ^^

WIBRATOR

23 sie 2011 - 23:35:32

To że ma się faceta nie oznacza że nie można posiadać wibratora.
Wspólnie z mężem wybierałam, świetna zabawa. Jak chcesz sobie kupić to polecam ci:
http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-194-Wibrator-kroliczek-Rabbit.html

WIBRATOR

23 sie 2011 - 23:36:28

hi przynajmniej w facecie baterii zmieniać nie trzeba :)

WIBRATOR

23 sie 2011 - 23:38:22

Cytat
Dusiaczek1989
hi przynajmniej w facecie baterii zmieniać nie trzeba :)
a i tak się wyczerpuje ;D

WIBRATOR

23 sie 2011 - 23:42:02

to tak jakbyście sięsame łaskotały.... bez sensu.. juz lepiej znajdz jakiegos przystojniaka

WIBRATOR

23 sie 2011 - 23:52:57

Cytat
kareninaa
Cytat
Dusiaczek1989
hi przynajmniej w facecie baterii zmieniać nie trzeba :)
a i tak się wyczerpuje ;D


Padłam po raz kolejny:D

WIBRATOR

23 sie 2011 - 23:54:43

wibrator to fajna rzecz ale nie mam niestety

następna dyskusja:

Microgynon - tabletki antykoncepcyjne