Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

produkty do domu online

21 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 20:59:39

kurcze, teraz nic na dworzu nie zjem ;D

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 21:01:53

Cytat
matra
Cytat
ecri16
Myślę,że chyba nie,kleszcz musi mieć odpowiednie środowisko do życia.. Za to połknęłam kiedyś (rok temu) szczypawkę razem z sałatką owocową w Salad Story feee,od tamtej pory nie jem sałatek poza własnym domem ;|

mogę wiedzieć skąd wiesz o tym, że ją połknęłaś? o_O :D

Jadłam sobie jadłam,mniam mniam,jakie świeże owoce,w pewnym momencie podnoszę widelec a tam szczypawka, grzebię chwilę w sałatce a tam kolejna,więc podejrzewam,że mogłam też jakąś zjeść..

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 21:02:33

Cytat
lalababy


Chodzi o to, że teraz latem jemy różne rzeczy na dworzu, pod drzewami, w parku. Jeśli taki kleszcz niezauważenie spadłby nam na jedzenie, czy też do napoju, a my nie zauważylibyśmy tego i zjedlibyśmy/wypilibyśmy to razem z kleszczem...czy byłyby jakieś komplikacje zdrowotne?



Pytanie nie do tematu troszkę, ale skąd jesteś, z jakiej części Polski, że używasz określenia "na dworzu"? Często się z nim spotykam na różnych forach i jestem ciekawa skąd taki "regionalizm", bo przecież słowo "dworzu" nie istnieje :)
Jak możesz odpowiedz, bo strasznie mnie to nurtuje :)

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 21:04:03

nawet nie przypominaj mi o takich sytuacjach , mam nadzieje ze mi sie to nigdy nie zdarzyło i nie zdarzy

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 21:04:11

Cytat
Lilith7
w zeszłym roku na izbę przyjęć trafiła kobieta twierdząc że ma "dziwne pryszcze " w okolicy sromu i chciała rozmawiać o tym tylko z kobietą... poszłyśmy do oddzielnego gabinetu a to co zobaczyłam zwaliło mnie z nóg - siedem wielkich opitych kleszczy w okolicy wejścia do pochwy warg sromowych i odbytu. Okazało się że dzień wcześniej wracała z urlopu i długo nie było żadnej stacji benzynowej więc mąż wysadził ją w lesie... musiała trafić na gniazdo kleszczy .... na szczęście udało się wszystkie wyjąć w całości i żaden nie miał boreliozy ani nie był nosicielem odkleszczowego zapalenia mózgu ale strachu najadłyśmy się obie.
Dziewczyny uważajcie !!!!!

Boże...

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 21:07:08

16kaja16

O jacie....;/ masakra...;/ juz nie bede chodzic w krzaczki...;/

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 21:12:13

Cytat
dariateress
Cytat
lalababy


Chodzi o to, że teraz latem jemy różne rzeczy na dworzu, pod drzewami, w parku. Jeśli taki kleszcz niezauważenie spadłby nam na jedzenie, czy też do napoju, a my nie zauważylibyśmy tego i zjedlibyśmy/wypilibyśmy to razem z kleszczem...czy byłyby jakieś komplikacje zdrowotne?



Pytanie nie do tematu troszkę, ale skąd jesteś, z jakiej części Polski, że używasz określenia "na dworzu"? Często się z nim spotykam na różnych forach i jestem ciekawa skąd taki "regionalizm", bo przecież słowo "dworzu" nie istnieje :)
Jak możesz odpowiedz, bo strasznie mnie to nurtuje :)

Jestem z Trójmiasta, a dokładnie z Gdyni :)

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 21:12:58

Cytat
Rraepg
16kaja16

O jacie....;/ masakra...;/ juz nie bede chodzic w krzaczki...;/

do tego nie trzeba chodzić w krzaki kleszcze potrafią przemieszczać się w te miejsca bo tam jest cieńsza i miękka skóra, wystarczy spacer po parku lub lesie dlatego takie ważne jest oglądanie CAŁEGO ciała szczególnie dzieci i okolic intymnych po powrocie ze spaceru.

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 21:14:37

wow! przerazilas mnie.

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 21:15:04

poród kleszczowy gotowy ;-)
a tak poważnie to przyznaj się , że raczej chlejesz w parku a nie ściemniasz , że coś jesz... ;-)))

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 21:16:12

jakie pytanie ;P nigdy sie nie zastanawiałam nad tym :>

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 21:17:03

o boze co pomysły ;DDD

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 21:20:26

Cytat
16kaja16
Cytat
Lilith7
w zeszłym roku na izbę przyjęć trafiła kobieta twierdząc że ma "dziwne pryszcze " w okolicy sromu i chciała rozmawiać o tym tylko z kobietą... poszłyśmy do oddzielnego gabinetu a to co zobaczyłam zwaliło mnie z nóg - siedem wielkich opitych kleszczy w okolicy wejścia do pochwy warg sromowych i odbytu. Okazało się że dzień wcześniej wracała z urlopu i długo nie było żadnej stacji benzynowej więc mąż wysadził ją w lesie... musiała trafić na gniazdo kleszczy .... na szczęście udało się wszystkie wyjąć w całości i żaden nie miał boreliozy ani nie był nosicielem odkleszczowego zapalenia mózgu ale strachu najadłyśmy się obie.
Dziewczyny uważajcie !!!!!

Boże...


Masakra ... feee

Twoje pytanie jest niezle ;p ... w sumie ... moze tak się zdarzyc ... ale tak jak dziewczyny pisza pH w naszym zołądku jest kwasne i soki by go rozpuscily :)

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 21:20:58

też miałam taką schize! ;D

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 21:23:29

masakra jakas z tymi kleszczami, ja mialam tylko raz jak bylam mala ale tez mam do nich wstret.

następna dyskusja:

promieniowanie _ pomocy!!