Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 20:40:32

wariatka:):)

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 20:40:34

hahhaha dzięki ubawiłam się :) nie martw się napewno byś zauwżyła :P

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 20:42:34

ale w sumie jakby nad tym pomyslec to pewnie ,moze sie gdzies w gardle zaczepic... ale chyba by nie przezyl... ciekawe..;D
napisz zeby nakrecili oo tym odcinek Housa :D

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 20:42:57

hah nie zastanawiałam sie jeszcze nad tym ; o

Cytat
ecri16
Myślę,że chyba nie,kleszcz musi mieć odpowiednie środowisko do życia.. Za to połknęłam kiedyś (rok temu) szczypawkę razem z sałatką owocową w Salad Story feee,od tamtej pory nie jem sałatek poza własnym domem ;|

ja mialam biedronke w salatce fuuu ;/ i to na SYLWESTRA - zima ; o
Najsmieszniejsze, ze salatka byla zrobiona z produktow z sklepu ' biedronka ' ale powiem Wam, ze biedroki jak sie ugryzie maja taki gorzki smak hah ;d nie polecam ;d



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-22 20:47 przez naa95.

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 20:44:07

Poza tym- na dworze, a nie na dworzu ;)

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 20:44:22

Cytat
alenka85
Cytat
martyna468
ogladalam odcinek hausa i dziewczyna uprawiala sex w lesie i sie okazalo ze miala kleszcza w macicy wiec chyba do gardla tez moze:) nie wiem nie znam sie:))
nie w macicy tylko pochwie

NO WŁAŚNIE ;P w pochwie, po pierwszym razie ;p do macicy to raczej cięzko by mial aby sie tam dostac ;pp

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 20:44:31

hhahha...ale czarno widzisz!!!

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 20:45:03

kleszcz wchłonięty przez przypadek(nie uwagę)wraz z pokarmem,nie wkłuje się wewnątrz organizmu.Nie powinno dojść do takiego stanu, ze względu na panujące środowisko zarówno w jamie ustnej jak i kwaśne pH w żołądku:))

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 20:45:32

Cytat
martyna468
ogladalam odcinek hausa i dziewczyna uprawiala sex w lesie i sie okazalo ze miala kleszcza w macicy wiec chyba do gardla tez moze:) nie wiem nie znam sie:))

w pochwie zgadzam się\:), i uprawiała seks w domu, i to chłopak przyniósł jak przeskakiwał przez krzaki, aby dostać się do jej ogrodu i potem w domu.

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 20:45:57

Jezus Maria, mam kleszczofobię, teraz to chyba zdechnę z głodu na grilach ://Oo

zweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 1/5

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 20:46:11

od tamtego roku też mam taka fobie panicznie boje się kleszczy, powód jesienia drań przyczepił mi się do skóry w głowie, a że mam długie włosy to żerował pare ładnych dni. Po tym jak zaczełam się źle czuc i wyrosła mi buła na głowie to wylądowałam na pogotowiu...
nie nawidze tych robali...;/

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 20:47:46

o masakra... teraz juz nie wyjdę z domu :)

zweryfikowana
Posty: 2.100
Ostrzeżenia: 1/5

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 20:48:26

oO piłaś coś?

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 20:54:45

w zeszłym roku na izbę przyjęć trafiła kobieta twierdząc że ma "dziwne pryszcze " w okolicy sromu i chciała rozmawiać o tym tylko z kobietą... poszłyśmy do oddzielnego gabinetu a to co zobaczyłam zwaliło mnie z nóg - siedem wielkich opitych kleszczy w okolicy wejścia do pochwy warg sromowych i odbytu. Okazało się że dzień wcześniej wracała z urlopu i długo nie było żadnej stacji benzynowej więc mąż wysadził ją w lesie... musiała trafić na gniazdo kleszczy .... na szczęście udało się wszystkie wyjąć w całości i żaden nie miał boreliozy ani nie był nosicielem odkleszczowego zapalenia mózgu ale strachu najadłyśmy się obie.
Dziewczyny uważajcie !!!!!

połknięty kleszcz :>

22 lip 2011 - 20:57:51

Od dzisiaj nie jem na dworze:P

następna dyskusja:

promieniowanie _ pomocy!!