Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

połknięty kleszcz :>

18 wrz 2011 - 20:29:50

No to teraz mi dałaś do myślenia... :D A ja strasznie boję się/brzydzę kleszczy, jak zresztą wszelkiego innego robactwa.

A tak na marginesie to czytałam kiedyś, że w ciągu swojego życia człowiek w trakcie snu (sama często łapię się na tym, że śpię z otwartą buzią xD) zjada ileś tam set pająków i innych obrzydliwych robali. To dopiero masakra :/
Śpisz sobie a tu Ci wchodzi do buzi taki wielki "rasowy" czarny pająk, szczypawica albo inne bleee

połknięty kleszcz :>

18 wrz 2011 - 20:32:11

Miałam kleszcza w policzku, połknęłam go przez przypadek. Nic mi nie było :)

zweryfikowana
Posty: 536
Ostrzeżenia: 1/5

połknięty kleszcz :>

18 wrz 2011 - 20:32:54

Myślę,że to bardzo niebezpieczne;) Tak jak wypicie z napojem osy czy coś. Ja tam zawsze patrzę-też mam podobne obsesje;)

połknięty kleszcz :>

18 wrz 2011 - 20:34:50

He dobre pytanie ;)

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

połknięty kleszcz :>

18 wrz 2011 - 20:37:43

Cytat
czekoladka19023
oO piłaś coś?
no właśnie??:O albo brałaś coś?:O

zweryfikowana
Posty: 1.536
Ostrzeżenia: 1/5

połknięty kleszcz :>

18 wrz 2011 - 20:40:11

Kleszcz to nie Alien :P

połknięty kleszcz :>

18 wrz 2011 - 20:40:36

Cytat
bentkuff
Cytat
alenka85
Cytat
martyna468
ogladalam odcinek hausa i dziewczyna uprawiala sex w lesie i sie okazalo ze miala kleszcza w macicy wiec chyba do gardla tez moze:) nie wiem nie znam sie:))
nie w macicy tylko pochwie

NO WŁAŚNIE ;P w pochwie, po pierwszym razie ;p do macicy to raczej cięzko by mial aby sie tam dostac ;pp
a własnie że w macicy! a później zaszła w ciąże i tłumaczyła sie facetowi"nie zdradziłam cie kochanie...to ten kleszcz pamietasz?"

połknięty kleszcz :>

18 wrz 2011 - 20:43:13

Cytat
martyna468
ogladalam odcinek hausa i dziewczyna uprawiala sex w lesie i sie okazalo ze miala kleszcza w macicy wiec chyba do gardla tez moze:) nie wiem nie znam sie:))

haha, nie w macicy tylko na wargach sromowych. poza tym nie uprawiała seksu w lesie, tylko jej chłopak zakradł się do jej sypialni przez trawnik i przyniósł kleszcza na spodniach. ;-)

połknięty kleszcz :>

18 wrz 2011 - 20:45:41

Mój pies zjadł kleszcza ,który mu odpadł od skóry bo był napity<ble> i psiak żyje nic mu się nie stało ;)

połknięty kleszcz :>

18 wrz 2011 - 20:46:10

Cytat
kaacztery
Cytat
martyna468
ogladalam odcinek hausa i dziewczyna uprawiala sex w lesie i sie okazalo ze miala kleszcza w macicy wiec chyba do gardla tez moze:) nie wiem nie znam sie:))

haha, nie w macicy tylko na wargach sromowych. poza tym nie uprawiała seksu w lesie, tylko jej chłopak zakradł się do jej sypialni przez trawnik i przyniósł kleszcza na spodniach. ;-)
oh kaacztery kocham twojego avatara serce

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

połknięty kleszcz :>

18 wrz 2011 - 20:47:59

mnie dzisiaj zaatakował w szyje wiec nawet nie chce mi sie gadac na temat tego swinstwa :/

połknięty kleszcz :>

18 wrz 2011 - 20:48:20

Cytat
martuuus

Śpisz sobie a tu Ci wchodzi do buzi taki wielki "rasowy" czarny pająk, szczypawica albo inne bleee
oj tam oj tam samo białko.

połknięty kleszcz :>

18 wrz 2011 - 20:48:51

o matko, to okropnie obrzydliwe i straszne :D ale zabójczo mnie rozsmieszylo, że ktos jescze zastnawia sie nad roznymi dziwnymi rzeczami :D no ale chyba kleszcz by sie rozpuscil w sokach trawiennych;p nie wiem w sumie, ale nadal nie moge sie przestac smiac;D

połknięty kleszcz :>

18 wrz 2011 - 20:49:04

o Boże co za rozkminy masz dziwne:P:P nigdy nad tym nie myślałam :):) hehehehe :P

połknięty kleszcz :>

18 wrz 2011 - 20:49:26

kwasy znajdujące sięw organizmie czlowieka zniszczą takiego malego robaczka bo nie ma on zadnych cech ktore umozliwiłyby mu życie w takich warunkach. :)

to tak jakbys połknęła pestkę z jabłka i w żołądku urosnie Ci jabło ;-D - MISJA NIEMOZLIWA :d

następna dyskusja:

- 10 kg do studniówki