Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

20 lip 2011 - 22:45:14

hej dziewczyny! mam taka sytuacje mojego chlopaka chrzestna wyjezdza do stanow z dziecmi i tutaj zostawia swoj dom. Zaproponowala nam ze mozemy tam razem zamieszkac bo jej nie bedzie rok moze dluzej. Nie musimy placic za wynajem tylko po prostu za prąd , gaz ( czyli za to co zuzyjemy) co sadzicie an ten temat? doradzcie , dodam , ze nie jestesmy malzenstwem i na razie nie planujemy slubu bo poprostu nie mamy wystarczajaco kasy:) A moze lepiej wyjechac razem z chlopakiem za granice i sobie zarobic na swoj wlasny maly kat i miec cos wlasnego :)?
Z gory dziekuje za odpowiedzi :)
doradzi mi ktoś ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-21 22:43 przez justyna11111.

zweryfikowana
Posty: 1.738
Ostrzeżenia: 2/5

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

22 lip 2011 - 16:58:00

ja bym się wprowadzała bez zastanowienia! niewielkie opłaty, będziecie razem, zobaczycie jak to jest być ze sobą 24h

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

22 lip 2011 - 16:59:44

To dobre wyjscie. Pomieszkacie tu rok, cos zarobicie, a jak ciotka wroci to pomyslicie o wyjezdzie za granice, by zarobic ;)

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

22 lip 2011 - 16:59:50

nie wiem , ciezko tak doradzac ale chyba warto spróbować skoro bedziecie płacic tylko za to co zużyjecie ?! spedzicie wiecej czasu z soba , zobaczycie jak to jest i wogole , zawsze mozna zmienic decyzje

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

22 lip 2011 - 17:00:54

zazdroszcze ;)

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

22 lip 2011 - 17:01:02

ja na twoim miejscu bym sie wprowadziła a jak chrzestna wróci to wtedy pojedziecie za granice zarabiac na swoje:)ale to twoa decycja nie nasza

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

22 lip 2011 - 17:02:25

Rowniez bym skorzystala z okazji:)

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

22 lip 2011 - 17:04:27

To dobry pomysł, pomieszkacie rok, zobaczycie jak to będzie ze sobą na wzajem, czy się będziecie dogadywać ;-) a jak Ciocia Twojego chłopaka wróci wtedy zdecydujecie jak Wam ze sobą było :)
Powodzenia :)

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

25 lip 2011 - 00:13:03

skorzystałabym :D

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

25 lip 2011 - 10:30:51

Cieszę się, że bierzesz pod uwagę kwestię ślubu i jest to dla Ciebie jakaś przeszkoda. Nie martwię się w związku z tym o poczucie krzywdy moralnej jaką poniosłabyś-SZCZEGÓLNIE TY-decydując się na krok właściwy dla małżonków.
Jak najbardziej i szczerze Ci go odradzam!
Zobaczycie jak to jest być ze sobą 24h/dobę-poznacie braki i wady drugiego, będziecie w sytuacjach, które będą wymagały od was dużego zaangażowania emocjonalnego i fizycznego. Dom to przecież nie tylko wspólne śniadanka i patrzenie sobie w oczy na kanapie. Jeśli między wami nie ma prawdziwego, pełnego cierpliwości i zrozumienia, ale również dyscypliny uczucia, możecie tego nie wytrzymać. Szkoda robić zamieszanie.
Pieniądze i okazja nie są najważniejsze.
Pozdrawiam Cię i zapraszam do kontaktu na prv.

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

25 lip 2011 - 10:35:02

Cytat
xSandra04x
To dobre wyjscie. Pomieszkacie tu rok, cos zarobicie, a jak ciotka wroci to pomyslicie o wyjezdzie za granice, by zarobic ;)


bardzo dobry pomysl. moze sie okaze ze nie bedzie potrzebny wyjazd za granice bo nie bedziecie chcieli razem juz mieszkac :)

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

25 lip 2011 - 14:06:32

Szła bym bez zastanowienia !! :D szkoda że nie posiadam takiej ciotki :D haha

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

25 lip 2011 - 14:09:05

Zawsze warto spróbować:)

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

25 lip 2011 - 14:10:26

Ja bym się nie zastanawiała :) będziecie mieć taką jakby próbę przed dalszym życiem, zobaczycie jak wam jest razem itp ;)

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

25 lip 2011 - 14:29:45

To dobre wyjscie na próbe...upewnicie sie, ze na 100 % wytrzymacie ze soba

następna dyskusja:

tabletki anty i sex