Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Ciąża ALKOHOL POMOCY!

12 lip 2011 - 17:24:55

Czesc dziewczyny. mam wielki problem, byłam dziś u ginekologa okazało się że jestem w 5 tygodniu ciąży, bardzo się cieszę że będę mamą, ale jest problem.
Dokładnie wtedy kiedy doszło mniej więcej do zapłodnienia miałam moje 18-naste urodziny i przez kilka dni naprawdę bardzo dużo piłam a w ogóle nie byłam świadoma że mogę być w ciąży. Czytałam wiele forów i pisze że jeżeli pije sie w pierwszych dniach od zapłodnienia to można uszkodzić mózg dziecka. Pomóżcie mi nie wiem co mam robić i myśleć boję się ze urodzi sie chore maleństwo;(

Ciąża ALKOHOL POMOCY!

12 lip 2011 - 17:25:55

fajny mialas prezent.

Ciąża ALKOHOL POMOCY!

12 lip 2011 - 17:26:34

Widzę, że huczne miałaś te 8naste urodziny skoro to wtedy "zaszłaś" hehe ;))

Ciąża ALKOHOL POMOCY!

12 lip 2011 - 17:27:05

gratuluje glupoty i idiotycznej wpadki.

Ciąża ALKOHOL POMOCY!

12 lip 2011 - 17:27:06

Nie znam się na tym, ale nie martw się na pewno będzie dobrze. Chyba musisz poinformować o tym lekarza.

Ciąża ALKOHOL POMOCY!

12 lip 2011 - 17:27:22

Yyyy nie wiem ja się na tym nie znam czy można uszkodzić mózg dziecka czy nie,ale swoją drogą nie lepiej było wpaść bardziej świadomie,a nie pod wpływem alkoholu? :(

Ciąża ALKOHOL POMOCY!

12 lip 2011 - 17:27:40

wiesz, chyba nie znam sie za bardzo na tym, ale wydaje mi sie ze powinno byc wszystko w porzadku :))

Ciąża ALKOHOL POMOCY!

12 lip 2011 - 17:27:51

czasu nie cofniesz, ani swojej wpadki (bo raczej planowane to nie było) ani chlania. Teraz dbaj o siebie, powinno być ok. Mało która kobieta jest świadoma ciąży od pierwszych jej dni, a dzieci zwykle rodzą się zdrowe:)

Ciąża ALKOHOL POMOCY!

12 lip 2011 - 17:27:55

No prezent swietny, ale nie martw sie na zapas! Zglos sie do ginekologa ponownie i powiedz mu jakie masz obawy, powinien cos wiecej na ten temat powiedziec. Poki co stres to Ci nie jest wskazany przez najblizsze 8miesiecy niecalych. Gratuluje;)

Ciąża ALKOHOL POMOCY!

12 lip 2011 - 17:28:02

Z moim chłopakiem jestem 3 lata także oboje bardzo się cieszymy z dziecka, ale co zrobić zeby urodziło sie zdrowe;(

Ciąża ALKOHOL POMOCY!

12 lip 2011 - 17:28:06

nie raczyłas o to zapytac ginekologa? wolisz sie posiłkować forum? taaa widać odpowiednie podejscie do macierzyństwa ;/

Ciąża ALKOHOL POMOCY!

12 lip 2011 - 17:28:06

sądzę, ze sporo dzieci zostaje poczętych pod wpływem alkoholu i jakoś nic im się potem nie dzieje;p
teraz uważaj na siebie i się pilnuj po prostu

Ciąża ALKOHOL POMOCY!

12 lip 2011 - 17:29:26

oj nic mu nie będzie... swoją drogą... idealny prezent na 18 urodziny, nie ma co ;)

Ciąża ALKOHOL POMOCY!

12 lip 2011 - 17:31:09

Nie martw sie! będzie dobrze, łukaj kwas foliowy na lepszy rozwój dzidizusia i bedzie dobrze. Ja ostatnio tez sie upiłam bo miałam panienski , okres psóxnial mi sie 10 dni robiłam test wyszedl pozytywny a na drugi dzien dostalam okres... dziwna sprawa.

Ciąża ALKOHOL POMOCY!

12 lip 2011 - 17:31:11

Dużo kobiet często nie jest świadoma że jest w ciąży nawet do 3 miesiąca i w tym okresie piła,paliła itd a mimo to dzieci urodziły się zdrowe.Ważne,żebyś teraz dbała o siebie,przyjmowała kwas foliowy i nie denerwowała się
Chciałam jeszcze dodać że plemniki mogą żyć w organiżmie kobiety nawet kilka dni tak więc niekoniecznie musiało dojść do zapłodnienia w momencie jak byłaś pod wpływem alkoholu.Mogę cie pocieszyć bo jak ja nie wiedziałam,że byłam w ciąży to robiłam RTG oraz brałam antybiotyki.Dzidzia urodziła się zdrowa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-12 17:33 przez monia_25.

następna dyskusja:

Co na uspokojenie ?