Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SEKSPROBLEM

04 lip 2011 - 23:24:38

Od razu zaznaczam, iż nie mam 15 lat i moje pytania są poważne. BEZ GŁUPICH KOMENTARZY! Otóż jestem już długo z moim chłopakiem i mamy intymny problem. On nie może we mnie wejśc. Próbujemy, próbujemy i nic. Chyba jestem za ciasna :( i stąd moje pytanie. Czy któraś z Was miała taki problem ? może któraś była z tym u ginekologa i przepisał jej jakieś maści znieczulające ? pozdrawiam i czekam na poważnie odpowiedzi. :)

SEKSPROBLEM

04 lip 2011 - 23:26:11

może za bardzo się stresujesz?

SEKSPROBLEM

04 lip 2011 - 23:26:55

Też tak miałam :D i nawet po długim czasie zdarza się ,że boli ale ginekolog powiedział ,ze jest ok poprostu jestem tak mała :D

SEKSPROBLEM

04 lip 2011 - 23:27:31

Cytat
dorr
może za bardzo się stresujesz?

To też jest jeden z problemów. Ja się stresuję, On też. Ale to, że jestem bardzo ciasna to główny problem. Boli mnie, gdy włożę 2 palce.
Cytat
eduski933
Też tak miałam :D i nawet po długim czasie zdarza się ,że boli ale ginekolog powiedział ,ze jest ok poprostu jestem tak mała :D

Przepraszam za dyskretne pytanie, ale kiedy się w końcu udało ? Miałaś na to jakiś sposób ? czy poprostu próbowaliście ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-04 23:28 przez alina1234.

SEKSPROBLEM

04 lip 2011 - 23:29:00

im czesciej tym lzej no i trzeba jednak przebolec i sie wyluzowac. spokojnie :) warto strzelic sobie jakiegos drinka na gre wstepna :)

SEKSPROBLEM

04 lip 2011 - 23:29:14

Cytat
alina1234
Cytat
dorr
może za bardzo się stresujesz?

To też jest jeden z problemów. Ja się stresuję, On też. Ale to, że jestem bardzo ciasna to główny problem. Boli mnie, gdy włożę 2 palce.
Cytat
eduski933
Też tak miałam :D i nawet po długim czasie zdarza się ,że boli ale ginekolog powiedział ,ze jest ok poprostu jestem tak mała :D

Przepraszam za dyskretne pytanie, ale kiedy się w końcu udało ? Miałaś na to jakiś sposób ? czy poprostu próbowaliście ?


jestes po prostu na tyle młoda,ze Twoj organizm nie jest jeszcze przystosowany do seksu,1 raz nie powinien sprawiac bólu...mowia ze bol jest wtedy gdy nie jestes do konca rozgrzana,wiec jesli juz to moze sprobuj sie wyluzowac,albo odpusc sobie chwilowo tą zabawe:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-04 23:30 przez modeliing.

SEKSPROBLEM

04 lip 2011 - 23:29:19

tez tak miałam.... stresowałam się za bardzo. udało się za 3 podejściem dopiero.

SEKSPROBLEM

04 lip 2011 - 23:29:25

No to zacznij powoli , najpierw palcami.. 1... 2...3 spokojnie dojdziesz do jego rozmiaru :P
Nic na siłe i naraz , nie stresuj sie to przede wszystkim :)
No i potrenuj sobie z nim albo sama paluszkami tak jak mówię :)

SEKSPROBLEM

04 lip 2011 - 23:29:36

lubrykanty i nawilzacze, innej opcji nie widzę, Mozesz jeszcze pocwiczyć mięsnie Kegla

SEKSPROBLEM

04 lip 2011 - 23:30:37

Cytat
modeliing
Cytat
alina1234
Cytat
dorr
może za bardzo się stresujesz?

To też jest jeden z problemów. Ja się stresuję, On też. Ale to, że jestem bardzo ciasna to główny problem. Boli mnie, gdy włożę 2 palce.
Cytat
eduski933
Też tak miałam :D i nawet po długim czasie zdarza się ,że boli ale ginekolog powiedział ,ze jest ok poprostu jestem tak mała :D

Przepraszam za dyskretne pytanie, ale kiedy się w końcu udało ? Miałaś na to jakiś sposób ? czy poprostu próbowaliście ?


jestes po prostu na tyle młoda,ze Twoj organizm nie jest jeszcze przystosowany do seksu

hehehehe oj raczej jestem starsza od Ciebie :)) z tego co widze po Twoich zdjęciach

SEKSPROBLEM

04 lip 2011 - 23:31:22

a miała któraś z Was tak że jak on był w środku to nie odczuwałyście żadnej przyjemności?

SEKSPROBLEM

04 lip 2011 - 23:31:22

to niech wchodzi do polowy :)
ja tez tak mam i powiem wam ze poród nic nie zmienil.
tylko ja siadam na nim na maksa :P boli 2 sekundy pozniej juz tylko przyjemnosc
no niestety jak facet sie stresuje to z seksu moga byc nici. :P
musisz przejac inicjatywe.

SEKSPROBLEM

04 lip 2011 - 23:31:25

przypuszczam że nie ciasnośc jest tu problemem tylko nawilżenie:) kup jakiś lubrykant, albo postarajcie się o dłuższą grę wstępną i powinno "pójśc jak po maśle" :D

SEKSPROBLEM

04 lip 2011 - 23:34:50

Chyba nie mamy innego wyjścia jak próbowanie do skutku ehh. Próbowaliśmy też z żelami intymnymi - nic to nie zmieniło.

SEKSPROBLEM

04 lip 2011 - 23:34:54

Napiszę priv ;d

następna dyskusja:

Aborcja? legalna w Polsce?