Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

No i zaczeło się .. :P
Od dziś rozpoczeła się moja wojna ze zbędnymi kg :P
Do 16 lipca mam zamiar zrzucić conajmniej 10kg :) ... Będzie trudno... ;/
Rok temu ważyłam 62kg ... przy wzroście 170cm , teraz waże 75kg ;/;/;/; MASAKRA
No ale coz moj chlopak wyciagał mnie na kebabik ... pizzunie ... piwko lało sie w towarzystwie strumieniami ... ;P no i doopsko urosło ;/ ale koniec z tym !
Od dziś będę ćwiczyc rano i wieczorem :) do pracy postaram się jeździć rowerem - w pon będzie pierwszy raz ... troche daleko ale trzeba spróbować :) no i mam karnecik na fitnessik :)))
Także laseczki - Czymać kciuki :)))

ja tez zaczynam sie odchudza jak tylko wyzdorwieje i mam to samo mam 170 i waze 75 kg ale bd robic diete kopenhaska ;)

dołaczam sie-tez jestem na diecie;( 3majmy sie ;-)

ja od wtorku takze :) przy wrozscie 167 waze 75 kg :) do 20 czerwca chce sie dopiac w rozmiar 40 :) czyli jakies 8 kg musze zrzucic :)

Ja już 8 dzień na diecie ;) I niestety też się zapuściłam :(
Ważyłam 54 przy 174cm, a teraz ważę 67kg ;/

Proponuje pochwalić się efektami równo za tydzień :) czyli w czwartek 14 maja :))) ja zaraz zaczynam serie cwiczonek :))) dzis tylko cwiczonka jutro dorzucam rowerek z rana :)

i co leca kg? :0 jak 8 dni to juz cos powinno byc widac :)

Ja musze sie pozbyc tego i owego do 16 lipca - moich urodzinek :) Chce zaskoczyc mojego ładną sylwetką :)) Taka jak mialam jak mnie poznał :)) ja z 38 wskoczylam w 42 ;/ trzeba to zmienic :P

Nie ważyłam się bo mi baterie wysiadły w wadze, ale zaraz pójdę kupić i Wam napisze :) Ale czuje zdecydowanie, że spodnie są luźniejsze, a brzuch zrobił się płaski :) Dużo przy tym jeżdżę na rowerku :))

A i muszę Wam powiedzieć, że jeszcze niedawno też ważyłam 75kg. Dawno temu odchudzałam się... schudłam 15kg, ale przytyłam dużo więcej :(((

Cytat
constantine
A i muszę Wam powiedzieć, że jeszcze niedawno też ważyłam 75kg. Dawno temu odchudzałam się... schudłam 15kg, ale przytyłam dużo więcej :(((

u mnie bylo identycznie ;/
Musimy to nadrobić :)))

W końcu niedługo wakacje :)) Ale razem to zawsze raźniej :)
A jakie diety stosujecie :)? Co jecie w ciągu dnia?

do jakiej wagi chcecie zejsc ? :)
ja z 75 -65-60-55. ! mój cel. !

Ja z 75 kg do 63 kg :) U mnie bedzie o tyle trudniej bo mam prace siedzaca ;/ 9 godz. Recepcja ;/

ja stosuje glodowke i piecie duuzej ilosci wody, juz tak raz schudlam 13 kg w miesiac i sie waga utrzymywala przez dlugi czas :)

następna dyskusja:

LINEAAAA!! na odchudzanie