Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta bialkowa

07 mar 2011 - 10:13:48

To nie jest dieta białkowa tylko jakaś koszmarna podróbka!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja jestem na prawdziwej diecie białkowej - pod kontrolą lekarza. Fakt - w 3 miesiące schudłam 15 kg. Nie igraj jednak z tą dietą. Nie zamieniaj ją na substytuty. Jest ona niebezpieczna dla zdrowia i może mieć długo ciągnące się konsekwencje. Jednakże decydując się na taką dietkę zrzucisz kg bez problemu, bez efektu jojo, bez utraty jędrności skóry. Ale tylko dieta Dukana jest pełnowartościową dietą białkową (proteinową). Pozdrawiam

Cytat
malenstwomale
Ja stosuje może nie typowa diete białkową ale cos z niej zaciągnięte.

Np na sniadanie activia z ziarnami (smak jaki każdy lubi:P)
drugie śniadanie w pracy owoce - np jabłko, gruszka, truskawki, cytrusy
obiadek sałatka plus pierś kurczaka (ile chcesz pierśi tyle bierzesz:P)
kolacja: np jajka, jajecznica, tuńczyk lub pierś

lub np na obiad piersi z brazowym makaronem lub z brazowym ryżem..

i stosujac ja już widziałam efekty.
Co prawda jak miałam parcie na słodycze to np truskawki jadałam wiec było nieraz wiecej posiłków, albo orzeszki podjadałam.

No i mineralna niegazowana. i nigdy nie miałam efektu jojo ani nic,, i ładnie mi sie chudło - nigdy nie patrzyłam na wage ale na cw w pasie, biodrach, udach, dupce :P bo ja sie tym sugieruje a nie waga.

wiadomo jest że białko pomaga splac tłuszczyk tylko wtedy gdy do niego nie podjadamy węglowodanów (np chlebka).
Bo by białko strawic organizm potrzebuje "energii" która wyciąga z tłuszczyku. i tak to leci.

Tak patrze na Twa diete i sie zastanawiam czy ona nie jest za "bardzo białkowa" i nie podchodzi pod diete na budowę mięsni.


Masz w ogóle pojęcie o czym piszesz? :) Twój jadłospis jest po prostu racjonalny. NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z DIETĄ BIAŁKOWĄ.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 10:15 przez m13081987.

dieta bialkowa

07 mar 2011 - 10:15:50

sama obecnie jestem na tej diecie ,to dieta DUKANA,w ciągu miesiąca schudłam 12 kg,dziś zaczynam faze uderzeniową po raz kolejny WIOSNA tuż tuż ,a po zimie boczki urosły:)

dieta bialkowa

07 mar 2011 - 10:18:15

Cytat
iwoncitaa
sama obecnie jestem na tej diecie ,to dieta DUKANA,w ciągu miesiąca schudłam 12 kg,dziś zaczynam faze uderzeniową po raz kolejny WIOSNA tuż tuż ,a po zimie boczki urosły:)

ojej! 12 kg? marzenie! :D sama już zrzuciłam 3 kg choć nie do końca na diecie białkowej, tylko na czymś w deseń, co opisała malenstwomale, jednak od dziś mam mocne postanowienie poprawy! ot co.

dieta bialkowa

07 mar 2011 - 10:18:29

Proponuję Ci wpisać w google: dieta białkowa (Dukana)- kompedium wiedzy , tam znajdziesz wszystko na jej temat.

dieta bialkowa

07 mar 2011 - 10:37:33

Dieta białkowa/Dukana/proteinowa, troszkę inaczej to wygląda niż napisałaś, jest bardziej rozbudowana, najlepiej kupić książkę i tam masz wszystko opisane (albo ściągnąć z netu).
Moja mama schudła ok 13kg (nie skończyła jej co się wiązało z efektem jojo), ciocia ok. 25kg (nie pamiętam przez ile czasu-ale wygląda świetnie). Ja jestem na niej 2 tydzień i już ponad 3 kg:). Więc działa:)

dieta bialkowa

07 mar 2011 - 11:58:27

Cytat
Crotalia
Dieta białkowa/Dukana/proteinowa, troszkę inaczej to wygląda niż napisałaś, jest bardziej rozbudowana, najlepiej kupić książkę i tam masz wszystko opisane (albo ściągnąć z netu).
Moja mama schudła ok 13kg (nie skończyła jej co się wiązało z efektem jojo), ciocia ok. 25kg (nie pamiętam przez ile czasu-ale wygląda świetnie). Ja jestem na niej 2 tydzień i już ponad 3 kg:). Więc działa:)
ile uderzeniowa trwała?

dieta bialkowa

07 mar 2011 - 12:55:50

Cytat
iwoncitaa
Cytat
Crotalia
Dieta białkowa/Dukana/proteinowa, troszkę inaczej to wygląda niż napisałaś, jest bardziej rozbudowana, najlepiej kupić książkę i tam masz wszystko opisane (albo ściągnąć z netu).
Moja mama schudła ok 13kg (nie skończyła jej co się wiązało z efektem jojo), ciocia ok. 25kg (nie pamiętam przez ile czasu-ale wygląda świetnie). Ja jestem na niej 2 tydzień i już ponad 3 kg:). Więc działa:)
ile uderzeniowa trwała?


5 dni.

dieta bialkowa

07 mar 2011 - 13:13:49

Dieta białkowa może i daje szybkie efekty, ale jeżeli ktoś ma problemy z trawieniem - nie polecam. Białko bardzo ciężko się trawi, a zaparcia na takiej diecie masz codziennie...

Najlepiej po prostu jeść mniejsze posiłki, mniej solić, jeść więcej warzyw, mniej słodyczy. I ĆWICZYĆ! - jeżeli nie będzie się ćwiczyć to może i się schudnie, ale skóra nie będzie napięta, tylko obwisła, a efekt jojo murowany...

dieta bialkowa

01 maj 2011 - 13:05:57

Witam wszystkich :-)

Prowadzę bloga o odchudzaniu i napisałem artykuł, w którym pani dietetyk Magdalena Makarowska (częsty gość programu dzień dobry tvn), odpowiada na najbardziej kontrowersyjne komentarze internautów dotyczące diety Dukana.

Zaprasza do czytania i komentowania
http://odchudzaniezpasja.pl/dieta-dukana-wady-5

Pozdrawiam,

Marcin

dieta bialkowa

01 maj 2011 - 13:10:56

sciagnijcie sobie diete dukana, kolezanka zaczynajac watek zaostrzyła diete do granic mozliwosci i gwarantuje ze nie da rady:)
pozdrawiam, tez jestem na diecie która sama dla siebie stworzyłam i schudłam 10 klio w 2 miesiace:)
efekt jojo murowany



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-01 13:11 przez nowa2011.

dieta bialkowa

01 maj 2011 - 13:22:27

Ja jutro zaczynam 8 tydzień diety Dukana.Przez ten czas schudłam 5-6 kg.W sumie na wadze ubyło, ale objętość u mnie raczej jakoś specjalnie nie zmalała 3 cm w talii, 2 cm w biodrach a w udach nic.Może dlatego, że moje BMI jest w normie i nie chudnę w zawrotnym tempie, ale idę w zaparte i się nie poddaję.Jeszcze tak z 5 kg i będę zadowolona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-01 13:23 przez colin225.

dieta bialkowa

03 maj 2011 - 00:05:12

jestem na diecie białkowej od 1 stycznia tego roku :)
schudłam w 2,5 miesiąca 10 kilo :) polecam ją gorąco. na początku było ciężko potem już łatwiej :) czuje się cały czas bardzo dobrze, obecnie jestem na fazie utrzymania i ważę 50,5 kilo. mogę polecić przepisy, moge powiedziec jak się trzymac jak się nie załamać:) co robić i jak gotowac oraz co jeść by dać radę. gorąco polecam , dodam że zdrowotnie i moje samopoczucie przez całą dietę było i jest reewelacyjne :) a ja powróciłam do wagi sprzede 7 lat coś pięknego :)

następna dyskusja:

problem w ciaży