Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

21 cze 2011 - 15:15:51

My myslimy tak....albo razem albo wcale.
Nie mozesz do niego pojechac?:)

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

21 cze 2011 - 15:19:30

Cytat
malinka870529
Powiedział mi ostatnio jak dzwonił, że jeżeli będę bardzo tęskniła to wróci bo nie chce żebym cierpiała i nie chce mnie stracić :( Wiem, że mnie bardzo kocha i tak samo ja kocham jego. Wierzę, że nam się uda i muszę jakoś to wytrzymać. Pojechał tam dla nas - żeby nam żyło się lepiej, tak sobie to tłumacze....
No to właśnie tak sobie tłumacz.Ja swojego bym nie puściła za granicę.W Polsce też można sobie radę dać.Nie muszę mieć domu z ogrodem i Mercedesa w garażu

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

21 cze 2011 - 15:19:44

Ja jestem w takim związku, że on za granicą a ja w Polsce.Ostatnio nie widzieliśmy się 3,5 miesiąca aż pewnego dnia stanął w moich drzwiach do domu.Moja mina bezcenna a ile przy tym radości :) On każdego dnia dzwoni do mnie około południa na chwilę a potem wieczorami gadamy przez skype.W ten piątek jadę do niego :)

niezweryfikowana
Posty: 894
Ostrzeżenia: 1/5

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

21 cze 2011 - 15:19:50

Cytat
malinka870529
Cytat
lullaby1203
wierze w Ciebie bo na pewno dacie rade!! a ile macie lat?

ja 24 on 20 :)


nie wierze ze jak taki mlody chlopak pojedzie za granice do pracy to nie zdradza... przeciez jak kazdy facet ma swoje potrzeby....
niestety Polska to taki kraj w ktorym mlodzi ludzie nie maja pracy :( wiec musza wyjezdzac

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

21 cze 2011 - 15:21:36

Cytat
malinka870529
Ja mieszkam w innym mieście a rodzice w innym :( niestety :( Poza tym on pracuje na budowie i dostaje mieszkanie od pracodawcy a ja gdzie miałabym mieszkać :( Nawet nie znam niemieckiego żeby pójść tam do pracy :(

To on jest w Niemczech? myślałam że gdzies dalej... chłopak koleżanki pracował w Niemczech na budowie i do Polski przyjeżdżał dwa razy w miesiącu na weekendy. więc nie wiem dlaczego twój chłopak nie miałby częściej przyjeżdżać...

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

21 cze 2011 - 15:23:26

Nie wiem czy cie pociesze ale powiem ze rowniez jestem w podobnej sytuacji.Moj mąż rowniez pracuje za granica i powiem ci ze mozna sie przyzwyczaic.Jest strasznie cieżko te samotne wieczory dobijają mnie:(często nie mam do kogo buzi otworzyć
ale jesli to milosc i chcecie byc razem to napewno dacie radę.

Cytat
alisskkkka
Cytat
malinka870529
Cytat
lullaby1203
wierze w Ciebie bo na pewno dacie rade!! a ile macie lat?

ja 24 on 20 :)


nie wierze ze jak taki mlody chlopak pojedzie za granice do pracy to nie zdradza... przeciez jak kazdy facet ma swoje potrzeby....
niestety Polska to taki kraj w ktorym mlodzi ludzie nie maja pracy :( wiec musza wyjezdzac

nie ma co odrazu skreślac i mowic ze napewno zdradza!przeciez kazdy czlowiek jest inny.Tak samo samotna stęskniona kobieta moze to zrobic.
Nie sluchaj i nie przejmuj sie takimi komentarzami.Miej poporostu nadzieje ze bedzie dobrze:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-21 15:25 przez margulcia86.

zweryfikowana
Posty: 293
Ostrzeżenia: 1/5

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

21 cze 2011 - 15:27:04

Cytat
skarbek2012
Cytat
malinka870529
Ja mieszkam w innym mieście a rodzice w innym :( niestety :( Poza tym on pracuje na budowie i dostaje mieszkanie od pracodawcy a ja gdzie miałabym mieszkać :( Nawet nie znam niemieckiego żeby pójść tam do pracy :(

To on jest w Niemczech? myślałam że gdzies dalej... chłopak koleżanki pracował w Niemczech na budowie i do Polski przyjeżdżał dwa razy w miesiącu na weekendy. więc nie wiem dlaczego twój chłopak nie miałby częściej przyjeżdżać...

Pracuje pod francuska granica :( za daleko :(

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

21 cze 2011 - 15:36:55

Cytat
malinka870529
Cytat
pelagia2
zadbaj o siebie;) zaopiekuj się sobą! idź do spa, wypij ulubioną herbatkę, zrób sobie maseczkę, zapisz się na aerobic, wsiądź na rower..pomoże;) obiecuję..;) ;*

Tak właśnie pomyślałam, że zadbam przez ten czas o siebie. Muszę zrzucić kilka-kilkanaście kg i może pora na takie postanowienia. Może któraś z Was jest z Lublina to pojeździłybyśmy razem rowerkiem :)

Ja jestem z Lublina;)
Wiem że CI ciężko ale dasz rade, pierwsze tygodnie sa najgorsze, a później zleci nim sie obejrzysz i bedziecie juz razem!

zweryfikowana
Posty: 752
Ostrzeżenia: 1/5

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

21 cze 2011 - 15:38:02

Mój pojechał na tydzień do innej miejscowości i dla mnie to już czarna rozpacz, nie wytrzymałabym 3 lat..

zweryfikowana
Posty: 293
Ostrzeżenia: 1/5

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

21 cze 2011 - 15:39:58

Cytat
13cyfr
Mój pojechał na tydzień do innej miejscowości i dla mnie to już czarna rozpacz, nie wytrzymałabym 3 lat..

Ja juz tydzien go nie widziałam ale jest lepiej :) Gozmawiamy chociaz chwilkę codziennie.
Cytat
margulcia86
Nie wiem czy cie pociesze ale powiem ze rowniez jestem w podobnej sytuacji.Moj mąż rowniez pracuje za granica i powiem ci ze mozna sie przyzwyczaic.Jest strasznie cieżko te samotne wieczory dobijają mnie:(często nie mam do kogo buzi otworzyć
ale jesli to milosc i chcecie byc razem to napewno dacie radę.
Cytat
alisskkkka
Cytat
malinka870529
Cytat
lullaby1203
wierze w Ciebie bo na pewno dacie rade!! a ile macie lat?

ja 24 on 20 :)


nie wierze ze jak taki mlody chlopak pojedzie za granice do pracy to nie zdradza... przeciez jak kazdy facet ma swoje potrzeby....
niestety Polska to taki kraj w ktorym mlodzi ludzie nie maja pracy :( wiec musza wyjezdzac

nie ma co odrazu skreślac i mowic ze napewno zdradza!przeciez kazdy czlowiek jest inny.Tak samo samotna stęskniona kobieta moze to zrobic.
Nie sluchaj i nie przejmuj sie takimi komentarzami.Miej poporostu nadzieje ze bedzie dobrze:)


Znam go bardzo dobrze i wiem, że mnie nie zdradzi. To taki typ faceta, że albo ja albo żadna :) Ufam mu i jestem pewna ze nic takiego nie bedzie miało miejsca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-21 15:54 przez malinka870529.

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

21 cze 2011 - 15:56:43

Przykro mi ale możesz Ty do niego jeżdzić też, albo zaluż sobie telefon stacjonarny rozmowy są dużo tańsza lub umawiaj sie z nim ze bedzie dzwonil do butki telegonicznej ( o ile jeszcze są w Twojej miejscowości), pomyśl też o zalozeniu kamerki o zalożeniu skypea zawsze bedzie milej niż przez telefon :) i pilegnujcie to bo na odleglosć związek troche inaczej wygląda. pozdrawiam i 3mam kciuku i nie poddawaj sie :)

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

21 cze 2011 - 16:00:26

ehhh współczuje , ja bym tak nie dała rady:(

następna dyskusja:

160cm 60 kg - czy to aż tak dużo?