Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jest mi przykro z tego powodu!

17 cze 2011 - 19:38:36

dziewczyny dziekuje za wszystkie wypowiedzi, dzieki wam czuje ze wcale sie nie myle, ze mysle o sobie w tym dniu bo o kim mam myslec.... ? Dziekuje jeszcze raz za wsparcie;* a tera zmusze to usunac zeby ona czasami przypadkowo sie an to nie natknęła.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 21:14 przez jagas07.

Jest mi przykro z tego powodu!

17 cze 2011 - 19:42:43

wydaje mi sie że przesadza ta twoja siostra i to dużo ! przecież to Twój ślub i wszytko ma byc jak Tobie się podoba, a nie jej. Mama też nie zachowywuje się tak jak powinna. Uważam ze powinnaś z Nią porozmawiac.

Jest mi przykro z tego powodu!

17 cze 2011 - 19:43:00

Wydaje mi się, że musisz po prostu zacisnąć zęby i przejść jakoś przez to :( Przykro mi było, jak to czytałam.. Mam wrażenie, że wydaje jej się, że jest pępkiem świata i wszystko musi mieć najlepsze i najpiękniejsze..może niech jeszcze w białej sukni przyjdzie? Ech.. Spróbuj porozmawiać, ale nie wiem czy to cokolwiek da..skoro mówisz, że powiedzą: "jesteś zazdrosna".

Jest mi przykro z tego powodu!

17 cze 2011 - 19:43:21

Rozumiem Cie, na pewno jestes bardzo rozzalona. Wiesz, badz stanowcza - jak znowu zacznie coś wymyślać ONA albo MAMA, to huknij na nie, ze to TWOJ slub, a siostra moze rzadzic na swoim, a nie na Twoim! Badz konsekwentna, nie ulegaj!

Jest mi przykro z tego powodu!

17 cze 2011 - 19:43:22

współczuję Ci takiej siostry!trzeba było wybrać na świadkową jakąś najbliższą przyjaciółkę i by było po problemie....może ona chce błyszczeć bardziej niż Panna Młoda?chyba trochę rozpieszczona przez rodziców?

Jest mi przykro z tego powodu!

17 cze 2011 - 19:43:34

o kurcze. ja bym wzięla na świadka kogos innego..

Jest mi przykro z tego powodu!

17 cze 2011 - 19:43:43

Z jednej strony przed ślubem nie wypada się kłócić ale to Twój dzień i musisz czuć się komfortowo a nie wkurzać jak wszyscy opowiadają że masz wspaniały ślub dzięki siostrze ja bym po prostu powiedziała im prawdę albo wybrała innego świadka niż siostrę.

Jest mi przykro z tego powodu!

17 cze 2011 - 19:45:35

Cytat
Anna1988-1988
Z jednej strony przed ślubem nie wypada się kłócić ale to Twój dzień i musisz czuć się komfortowo a nie wkurzać jak wszyscy opowiadają że masz wspaniały ślub dzięki siostrze ja bym po prostu powiedziała im prawdę albo wybrała innego świadka niż siostrę.

Właśnie! Myślę sobie, że możesz powiedzieć: "Albo przestaniesz stroić fochy i kaprysić, albo zmieniam świadkową" i tyle :)

Jest mi przykro z tego powodu!

17 cze 2011 - 19:47:39

zabila bym taka siostre ....;/nawet nie wiem co mam ci poradzic .... rozmowa ? nie sadze zeby cos dala . TY musisz postawic na swoim miec swoje zdanie i kropka . jak chca niech sie obrazaja ale to TWOJ DZIEN !!!! powodzenia mam nadzieje ze ci sie jakos ułozy ;)

Jest mi przykro z tego powodu!

17 cze 2011 - 19:47:42

weź na świadka kogo innego, to nagle ją oświeci, że to jednak nie jej ślub.

Jest mi przykro z tego powodu!

17 cze 2011 - 19:48:23

jest młodsza a co za tym idzie pewnie rozpieszczona, zawsze było jej więcej wolno, zawsze to ona była w centrum uwagi więc ją tego nauczono i teraz w doroslym zyciu cięzko się oduczyć, ale nie usprawiedliwiam jej ani troche. musisz koniecznie w kolejnej takiej sytuacji głośno powiedzieć, że Ty masz prawo wyboru bo to Twój ślub i tyle!

Jest mi przykro z tego powodu!

17 cze 2011 - 19:48:52

powiedz jej wszystko co tu napisałaś,
a jesli nie masz odwagi to daj jej przeczytać
jedyne rozwiązanie z takich sytuacji

Jest mi przykro z tego powodu!

17 cze 2011 - 19:49:05

Wspołczuje... Cięzka sprawa ja na Twoim miejscu wygarnęłabym wszystko i siostrze i rodzicom tez powiedziała, ze to Twoj slub a nie siostry jakby nie zauwazyli. No przepraszam ale takie fochy. Ona mysli, że jest pępkiem świata. Musisz z nimi pogadać jak tego nie zrobisz to nie będzie to Twoje święto tylko Twojej siostry.

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 2/5

Jest mi przykro z tego powodu!

17 cze 2011 - 19:49:06

to nagadaj jej, powiedz, że jak chce się tak mądrzyć to niech sama weźmie ślub to będzie mogła decydować . Z ciekawości ile masz lat?

Jest mi przykro z tego powodu!

17 cze 2011 - 19:49:40

Przykro że najbliższe osoby zatruwają ci TWÓJ najważniejszy dzień w życiu, ja bym na twoim miejscu zareagowała mocno (no ale ja jestem dosyć teperamentna), przynajmniej daj im wszystkim do zrozumienia że jest ci przykro i niech czują się temu winni.

następna dyskusja:

"schodząca "skóra ze stóp