Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kompleks mojego chłopaka...

17 cze 2011 - 17:26:16

Hej
Mam taki problem z chłopakiem chodzę z nim już od 4 miesięcy układa się między nami dobrze więc zaczełam coraz bardzej myśleć aby pójść krok dalej i zacząć sypiać z nim on się z tym nie palił bo zawsze powiadał ,że ja będe gotowa to dojdziemy do tego. Zaczełam bardziej naciskać dawać znaki poruszać temat i nic. Pewnego dnia zapytałam się jak to z nim jest dlaczego nie chce ,aż w końcu wybuchł i powiedział ,że ma kompleks odośnie wielkości "sprzętu".
I boi się ,że nie sprosta zadaniu. Co ja mam teraz zrobić jak podejść do tego tematu.

Kompleks mojego chłopaka...

17 cze 2011 - 17:29:28

no nie ciekawie sprawa wygląda, żeby kobietka namawiała faceta.. ale w sumie nie wielkość się liczy tylko odpowiednie użycie, niestety nie pomogę Ci za bardzow tym temacie, ale podbiję chociaż... :)

Kompleks mojego chłopaka...

17 cze 2011 - 17:30:23

powiedz mu żeby pozwolił ocenić to Tobie :)
może akurat będzie Ci odpowiadała wielkość czy grubość :)

chyba każdy facet ma na tym punkcie kompleks :)

niezweryfikowana
Posty: 284
Ostrzeżenia: 1/5

Kompleks mojego chłopaka...

17 cze 2011 - 17:31:10

niewiem? powiedz mu że ci to nie przeszkadza

Kompleks mojego chłopaka...

17 cze 2011 - 17:34:13

Powiedz mu, że go kochasz i to naprawdę nie ma dla ciebie znaczenia, musisz go jakoś podejść ;) Powiedz mu, ze też nie jesteś ideałem, ale jak się kogoś kocha, to takie rzeczy nie są istotne.

Kompleks mojego chłopaka...

17 cze 2011 - 17:34:42

Nie mów nic, zachęć go w jeden ze wspólnych wieczorów odpowiednią bielizną, grą wstępną itd.. ;)
Wątpie, że po czymś takim będzie o tym myślał..! ;)
Nie pytaj go o zdanie.. Po prostu to zrób..! ;)

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

Kompleks mojego chłopaka...

17 cze 2011 - 17:34:49

Cytat
aniadabkowska
niewiem? powiedz mu że ci to nie przeszkadza
Przecież nie wie jeszcze czy będzie jej TO (właściwie nie wie co) przeszkadzało.

Kompleks mojego chłopaka...

17 cze 2011 - 17:35:30

moze nie jest tak zle , poprostu nie dojrzal jeszcze do tego ...

Kompleks mojego chłopaka...

17 cze 2011 - 17:35:31

a on jest prawiczkiem? może wcale nie wie, a jest standardowo obdarzony ;) postaraj sie z nim pogadać i jakoś go przekonać. tym bardziej jeśli Ty jesteś dziewicą to na pewno nawet jeśli nie jest jakiś bardzo obdarzony to i tak nie poczujesz różnicy, a może nawet lepiej bo nie bedziesz czuła żadnego bólu i wasz pierwszy raz będzie dla Ciebie przyjemny ;) z tej strony go podejdź

zweryfikowana
Posty: 679
Ostrzeżenia: 1/5

Kompleks mojego chłopaka...

17 cze 2011 - 17:39:07

duzo gosci ma. widocznie jest za mlody na takie rzeczy ;)) ile macie lat?

Kompleks mojego chłopaka...

17 cze 2011 - 17:40:26

Cytat
en144
a on jest prawiczkiem? może wcale nie wie, a jest standardowo obdarzony ;) postaraj sie z nim pogadać i jakoś go przekonać. tym bardziej jeśli Ty jesteś dziewicą to na pewno nawet jeśli nie jest jakiś bardzo obdarzony to i tak nie poczujesz różnicy, a może nawet lepiej bo nie bedziesz czuła żadnego bólu i wasz pierwszy raz będzie dla Ciebie przyjemny ;) z tej strony go podejdź
Podoba mi się określenie "standardowo obdarzony" HEHE dobre:)
A tak poważnie,tak jak dziewczyny wyżej piszą,sama to określ.Może on wyolbrzymia sprawę

Kompleks mojego chłopaka...

17 cze 2011 - 17:42:57

Upij go, wtedy znikną jego wszelkie opory. Potem już będziesz wiedziała czy problem jest :p Jak nie będzie to luz, gorzej jak faktycznie ..

Kompleks mojego chłopaka...

17 cze 2011 - 17:43:02

Powiedz mu że sama chętnie ocenisz ;D

Kompleks mojego chłopaka...

17 cze 2011 - 17:45:03

Cytat
19BaMbOoChA90
Upij go, wtedy znikną jego wszelkie opory. Potem już będziesz wiedziała czy problem jest :p Jak nie będzie to luz, gorzej jak faktycznie ..


to wtedy mu nie stanie i bedize jeszcze gorzej ;PP
O jezu nie gadaj z nim o tym,o czym tu gadac, do roboty!!! Powiedz mu "nie marudz i mnie nie denerwuj" i rzuc go na lozko

Kompleks mojego chłopaka...

17 cze 2011 - 17:45:37

Ja mam 22 On 23. Prawiczkiem nie jest bo kiedyś po pijaku się wygadał ,że zapłacił szkolnej "kurewce" i w trakcie przerwy się rozprawiczył. Ja też już mam to dawno za sobą. Ale kiedyś w histori jego laptopa znalazłam historie stron tematycznych jak powiekszyć penisa itp itd na jednej stronie zapamiętały się wymiary nidgy nie mówiłam mu o tym ze widziałam.

następna dyskusja:

Jest mi przykro z tego powodu!