Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sex na plaży??

17 cze 2011 - 14:57:56

Cytat
cookies11
dokladnie, sex na plazy jest fajny, ale jak nikt nie patrzy..

nom

sex na plaży??

17 cze 2011 - 14:58:49

Myślę to samo- nie przy ludziach ;). Haha spotkałam się z podobną sytuacją, jednak różnica była diametralna. Mianowicie siedzę sobie na feriach w ośrodku...z lapkiem na kolanach (tam był lepszy zasięg internetu). Tak więc siedzę sobie na schodach przed moim pokojem. Patrzę- ludzie wchodzą sobie do swojego pokoju-norma...Po jakimś czasie słychać charakterystyczne odgłosy...które po chwili zaczęły się nasilać..Wtedy już nie wytrzymałam i zwiałam do swojego pokoju...

sex na plaży??

17 cze 2011 - 14:59:04

Ja tam nie widzę problemu ;P...

sex na plaży??

17 cze 2011 - 15:01:07

Cytat
Nikunia
Myślę to samo- nie przy ludziach ;). Haha spotkałam się z podobną sytuacją, jednak różnica była diametralna. Mianowicie siedzę sobie na feriach w ośrodku...z lapkiem na kolanach (tam był lepszy zasięg internetu). Tak więc siedzę sobie na schodach przed moim pokojem. Patrzę- ludzie wchodzą sobie do swojego pokoju-norma...Po jakimś czasie słychać charakterystyczne odgłosy...które po chwili zaczęły się nasilać..Wtedy już nie wytrzymałam i zwiałam do swojego pokoju...

No to to jest duża różnica ;)
Byli w swoim pokoju, to nikomu nic do tego :p

sex na plaży??

17 cze 2011 - 15:07:23

dajcie spokój , moim zdaniem to nic złego , ale mandacik mogli dostac :D heheh



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 15:08 przez karolinka1108.

sex na plaży??

17 cze 2011 - 15:07:44

ja bym chciala na plazy ale miala bym opory ze ktos nas zobaczy. ale jesli bym widziala ze nie jestesmy sami na napewno bym tak nie mogla. to chore

sex na plaży??

17 cze 2011 - 15:11:53

Ja miałam taką przygodę na plaży, aczkolwiek jak było ciemno i oczywiście bez świadków. ;D
Ewentualnie mogli być za krzakami xD
Nie polecam, chyba że z kocykiem, którego nie miałyśmy bo chciałyśmy 'na spontan'.. :) hehe.

sex na plaży??

17 cze 2011 - 15:13:01

w nocy na plaży jest ciemno jak w dupie u murzyna :-) może was nie zauważyli, a sam seks na plaży jest super :D

sex na plaży??

17 cze 2011 - 15:40:01

bez przesady...
maskara

sex na plaży??

18 cze 2011 - 07:35:02

to wyszło bardzo spontanicznie nagle :p jejku najwyzej by nas wyrzucili hehe

sex na plaży??

18 cze 2011 - 07:41:28

HAHAH SEX ON THE BEACH ! YEAH :p
a tak serio to nie w moim guscie dla mnie to zbyt intymna sprawa..ale kazdy lubi co innego :)

sex na plaży??

18 cze 2011 - 08:08:44

seks na plazy jak nikogo w poblizu nie ma wg mnie ok, jesli oboje mają na to ochotę ale przy ludziach to już nie bardzo ale są ludzie i półgłówki, niestety ;)

ja bym nie mogła tam siedzieć zrzugalabym sie chyba koło nich niecierpie jak ludzie jadą w autobusie i się całują a co dopiero patrzyc jak uprawiają seks .. ;x

intymnosc zostawiam dla ukochanego w domu czy gdzie mam ochote ale nei zmuszaam innich zeby na to patrzyli

sex na plaży??

18 cze 2011 - 14:04:55

no i co w tym dziwnego?

sex na plaży??

18 cze 2011 - 14:14:20

też się zastanawiam, co w tym dziwnego -jeśli przeszkadzają wam odgłosy czy sam widok, zawsze można się przesiąść gdzieś indziej... co innego gdyby bzykali się w biały dzień, ale nocą, na plaży? jak kto lubi :)
PS też sobie fantazjowałam o przymierzalni nieraz, ale się chyba nigdy nie zdobędę... ;D

niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

sex na plaży??

21 cze 2011 - 21:33:32

w miejscu publicznym to chyba za hmm ODWAZNE ;/ i niesmaczne..

następna dyskusja:

Kompleks mojego chłopaka...