Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 21:51:45

Cytat
thundercat85
Cytat
trini
Ja też nie lubię włosów między zębami ;D

a ja nie lubie metroseksualnych facetow wyedpilowanych, wybalsamowanych itp..
facet ma byc facetem a nie piz...ą ! za przeproszeniem

jakbym chciala przytulac sie do idealnego ciala bez wlosow poszlabym do kolezanki

z skrajności w skrajność to że depiluje miejsca intymne nie oznacza że zaraz metroseksualny czy pi.... litości

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 21:52:13

Cytat
emmef
U siebie tak, u partnera niee ;/ jakoś tak biednie wygląda :P

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 21:52:47

Cytat
emmef
U siebie tak, u partnera niee ;/ jakoś tak biednie wygląda :P
tez tak mysle .Moj sie wygolił ostatnio i jakos tak łyso wygladał gładki prawie jak ja .Nie kazałam mu juz sie golic na zero wole jak mężczyzna ma zarost

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 21:54:14

Cytat
anuchapoducha
Facet nie powinien się golić :)

niby czemu nie? łatwiej zadbać o higienę
tak podczas seksu wszelkie kobiece wydzieliny potem się trzymią na tych kudłach :/ nic przyjemnego o seksie oralnym nie wspomnę

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 21:55:01

u mnie tak ale u faceta nie

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 21:55:24

jestem takiego samego zdania jak ty ;)

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 21:56:59

Cytat
BlueOrchid
u kobiety to koniecznosc- wg mnie(dopuszczalny jest paseczek na srodku od czasu do czasu coby nudno nie bylo :P)
Ale u faceta musza byc wlosy... oczywiscie nie jakies chaszcze wystajace z gaci :P Mój przycina na dosyc krótko i jest git. Facet z wygolonym wszystkim na totalne zero jest wg mnie niemęski i nie pociągający...i wcale nie uwazam aby włosy tam były niehigieniczne albo zmniejszały doznania. Mój mimo że nie jest tam łysą laleczką to jest zawsze zadbany,czysty i pachnący- bo higiena zależy od tego czy ktoś się regularnie myje...
Tak samo śmieszą mnie goście którzy sobie golą klate albo pachy (no chyba ze ktos jest zarosniety jak małpa to wtedy rozumiem, juz lepiej zeby sie troche przystrzygł)
Wg mnie facet nie powinien miec wlosow tylko na plecach-fuuuj, no i na posladkach tez bez przesady :P

wszystko kwestia gustu dla mnie z kolei owłosiony facet - małpa, neandertalczyk a pociąga mnie bardzo jak mężczyzna goli miejsce intymne, niech sobie ma trochę włosów na brzuszku czy klacie ale tam zdecydowanie wolę nie z wielu względów

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 21:57:56

Cytat
malinka21a
A ja się zastanawiam nad jedną rzeczą. Czy wam nie jest wstyd rozmawiać o takich rzeczach? Jest tu tak wiele wątków gdzie dziewczyny dzielą się bardzo ale to bardzo intymnymi sprawami, które wg mnie powinny zachować dla siebie. Rozumiem, że tu jesteśmy anonimowe itp, ale bez przesady. Ciekawe co by powiedzieli wasi faceci jakby widzieli, że piszecie który na włosy a który nie. I co wy byście powiedziały gdyby oni na swoich forach pisali czy ich laski są wygolone czy nie. Ja po prostu uważam, że to nie wypada.


Oj jaka święto pituchna! Wstyd to kraść i z d... spaść jak mawiał mój Ś.P dzadzis

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 21:59:12

dla mnie owłosienie jest po prostu niehigieniczne. fuj.

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 21:59:28

Cytat
kleszczu
Cytat
thundercat85
Cytat
trini
Ja też nie lubię włosów między zębami ;D

a ja nie lubie metroseksualnych facetow wyedpilowanych, wybalsamowanych itp..
facet ma byc facetem a nie piz...ą ! za przeproszeniem

jakbym chciala przytulac sie do idealnego ciala bez wlosow poszlabym do kolezanki

z skrajności w skrajność to że depiluje miejsca intymne nie oznacza że zaraz metroseksualny czy pi.... litości

Zgadzam się w 100% ;)

zweryfikowana
Posty: 1.019
Ostrzeżenia: 1/5

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 21:59:41

Cytat
CzarnaOlivvka
Cytat
_akuurat_
matko święta nie mogę ;p
co do pytania autorki to normalne, ja się zgadzam kobieta powinna się depilować,być zadbana,gładka ;) a jeśli chodzi o faceta to już zależy, jeśli facet jest na prawdę facetem to raczej nie powinien się golić,a typ pedałka oczywiście wszędzie idealnie, czasem lepiej od kobiety ;d
a co do MMadzIaaa88 - sorki,ale nie mogłam nie skomentować ;p co ma chillout do tego tematu, tym bardziej peace and love ? chciałaś się pochwalić ,że znasz takie słowa ? to chyba tylko i wyłącznie słowa bo o znaczeniu ich nic nie wiesz.
Nie sądze,żeby mój partner był "pedałkiem" jak to zgrabnie ujełaś. "Facet" Twoim zdaniem "prawdziwy facet" nie powinien sie golic to i moze myc tez nie ani dbac o siebie bo po co..przeciez jest facetem..zarosnietym..smierdzoącym samcem:/
Dokładnie!
Poza tym to, że facet jest "prawdziwym" facetem powinno się określać po jego zachowaniu, a nie po tym, czy goli się w miejscach intymnych albo pod pachami. :/

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 22:00:47

Cytat
patoolkaXD
Ja uważam, że to jest higieniczne i estetyczne po prostu. ;)
Moja śmieszna mini-historyjka:
Parę dni temu byłam na plaży i rozmawiałam z sąsiadką (ma około 40 lat), która siedziała na kocu i przekrzywiły jej się majtki i było jej widać busz. :P
czyli lepiej żeby jej było widać łechtaczkę niż włosy he he
ciekawe czasy nastały czytałam ostatnio że modne są kolczyki i tatuaże na miejscach intymnych
co do higieny to nie rozumiem co do tego mają włosy? higiena to mycie kąpanie i branie prysznica
skoro włosy są niehigieniczne to na głowie też czyli wszyscy łyso się powinni ścinać
przyznam że temat ciekawy jeszcze 10 lat temu nikt nie wpadł na to żeby golić miejsca intymne a teraz to mega obciach
faktem jest że włoski szybko odrastają i póki się ma dużo czasu to wiadomo nie problem ale potem jak czasu brak ma się rodzinę to odrosną o wiele dłuższe może do kolan he he

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 22:01:04

Ja też jestem jak najbardziej za..u obu stron ;p

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 22:02:36

u kobiety ok, ale u faceta? nigdy w życiu... wygląda to po prostu żałośnie...

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 22:03:11

prosisz nas zebysmy my nie dawaly glupich komentarzy, a potem piszesz ze inne sie smialy z lasek ktore nie sa wygolone haha moze ktos tak lubi ;] wez sie walnij w leb

następna dyskusja:

Pigułki antykoncepcyjne a wymioty