Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nuvaring

14 cze 2011 - 07:28:43

Hej, wczoraj przerzucilam sie na krazki po tabletkach i w zwiazku z tym chcialabym sie dowiedziec o waszych doswiadczeniach z nuvaring. Mialyscie jakies skutki uboczne, czy wzroslo wam libido, gniotl was ring, wypadal lub przeszkadzal przy stosunku? I jezeli bralyscie tabletki to zaczynajac przygode z krazkiem, gubilyscie troche kilogramow, czy wrecz przeciwnie? Przepraszam, ze bez znakow ale nie mam ich na padzie:|

Nuvaring

14 cze 2011 - 07:30:56

Ja używałam i bardzo sobie chwaliłam, nic nie przeszkadza, nie gniecie, nie wypada. Żadnych skutków ubocznych u siebie nie zauważyłam.

Nuvaring

14 cze 2011 - 07:38:09

Nie gniecie, nie wypada :D hm w stosunku nie przeszkadza ale mozna wyjac do 3 odzin jesli chcesz. Skutki uboczne hm jak na razie brak, chociaż podwyzszone libido to jest:D odchudzac t ose nie odchudzalam ale nie przytyłam :) no ja ta uwielbiam go :)
Wg mnie warto, komfort, i raz na trzy tygodnie trzeba pamietac a nie codziennie to też plus:)

Nuvaring

14 cze 2011 - 07:49:44

chętnie poczytam, po zbiciu cholesterolu mam zamiar je stosować :)

Nuvaring

14 cze 2011 - 07:53:04

ja tez jestem na TAK :)
zadnych negatywnych stron jak dla mnie;)

Nuvaring

14 cze 2011 - 08:03:32

a Wam też libido wzrosło ? bo dla mnie to nieporównalne :D teraz to ja jestem "napalona" prawie ciągle :P

Nuvaring

14 cze 2011 - 08:08:57

A ile kosztuje??

Nuvaring

14 cze 2011 - 09:56:40

w polsce z tego co slyszalam to kosztuje 45zl za krazek. ja placilam za 3 krazki 20eu:)

zweryfikowana
Posty: 246
Ostrzeżenia: 2/5

Nuvaring

23 paź 2011 - 10:11:39

czy ktos sie jeszcze wypoiwe?? jak z wagą po krążku???

Nuvaring

29 paź 2011 - 13:22:31

wznawiam temat
wczoraj założyłam 1 raz krążek, kiedyś brałam pigułki
Chętnie poczytam jeszcze wypowiedzi dziewczyn które używają NuvaRing
szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie jak partner może go nie czuć, ale jeszcze nie próbowałam, np. wczoraj go czułam przy aplikacji tampona...
Dodam że wydaje mi się że jestem dość wąska :)
Wypowiadajcie się.

Nuvaring

29 paź 2011 - 13:26:21

ja uzywam nuvaring od roku. Przedtem bralam tabletki ale biorac dluzszy czas tabletki wysiada watroba. Jest bardzo zadowolona z krążka, nie czuje go, nie przeszkadza podczas stosunku ( nawet jeśli to można go na 3 godziny wyjac), nie wypada i nie mialam zadnych skutkow ubocznych:) Polecam!

Nuvaring

29 paź 2011 - 13:27:04

A może powiecie ogólnie coś więcej na ten temat. Ja się dopiero teraz o tym dowiedziałam z tego forum. Chętnie bym tego spróbowała, bo mam już dość tbletek. Czekam na info :)

Nuvaring

05 lis 2011 - 17:49:57

po "spróbowaniu" wiadomo czego mogę potwierdzić że to nie ma wad hehe :) jest super, facet powiedział że nie czuł nic, na dodatek bardzo prosto się go wyciąga czego też się bałam, jak dla mnie rewelacja, 5 z plusem :)

Nuvaring

06 lis 2011 - 12:55:42

cudowny wynalazek! żadnych skutków ubocznych - nawet piersi nie są obrzęknięte, co przy tabletkach było u mnie normą, powoli tracę wagę, którą nabrałam przez diane35.

Pierścienia generalnie nie czuć - ale polecam kobietom, które lubią i używają tamponów - w przeciwnym wypadku można mieć problemy i z aplikacją i z dyskomfortem, a bywa też tak,że ma się taką budowę ciała, która uniemożliwia utrzymywanie się krążka na właściwej głębokości - i stąd to straszne wypadanie (używam ich jakiś czas i ani razu to mi się nie zdarzyło). Czuć go palcami, więc ostrzeżcie partnera, że używacie pierścienia, bo może być nieco zaskoczony :P hehe :P

cena troszkę wysoka, ale liczę, że z biegiem czasu i popularności odrobinę stanieje.. :)

polecam, bo to mała dawka hormonów, i chyba mniejsze ryzyko nieporządanej ciąży (brak możliwości zapomnienia o pigułce, brak możliwości zwymiotowania jej, etc. etc.), no i wątroba i żołądek - fajnie, że mogę je stosować przy wrzodach żołądka :) No i wiadomo, brak ryzyka odklejenia się plastra przy alternatywnej hormonalnej metody anty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-06 12:56 przez hasna.

Nuvaring

13 lis 2011 - 13:02:11

Mam ważne pytaie do użytkowniczek- od wczoraj używam tego magicznego krązka.. i z każdym zmienianiem tampona, krążek wysuwa mi się razem z nim.. od razu go dopycham i wkladam nowy tampon.. Powiedzcie prosze czy to szkodzi albo zmniejsza dzialanie krazka..?? Pozdrawiam

następna dyskusja:

Zapalenie :(