Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny czy brala ktoras z was luteine 50 na wywolanie miesiaczki??Bo ja biore juz 5 dzien a okresu dalej nie mam jestem przerazona nie mam pojecia co mi jest;(Dlaczego ona nie dziala na mnie;/

zweryfikowana
Posty: 253
Ostrzeżenia: 1/5

hm, a możliwe jest to, że jesteś w ciąży?

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

brałam i dostałam miesiączkę 6 czy 7 dnia :) a lekarka powiedziała, że nawet jedno opakowanie może nie starczyć i wtedy mam się zgłosić po drugie, także bez paniki ;)

ja biore mi lekarz zalecil branie przez tydzien i w ciagu nastepmego tygodnia bedzie. ty panikujesz ja w ciagu 10 miesiecy mialam 2 razy okres wlasnie dziki tabletkom, ale juz ni bede brala pomoga na chwile a pozniej bedzie problem

a moze zacznijmy od tego, z jakiego powodu mozesz nie miec okresu?

niezweryfikowana
Posty: 3.024
Ostrzeżenia: 1/5

nie lepiej wybrać się do ginekologa?

niezweryfikowana
Posty: 755
Ostrzeżenia: 1/5

słyszałam że moczenie nóg w gorącej wodzie. sama wypróbowałam i na drugi dzień miałam, ale na każdą to pewnie inaczej działa. nie wiem, sprawdź :)
ale jak w sumie nawet luteina nie pomaga, to nie mam pojęcia:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-13 20:18 przez anuuszka00.

niestety nie pomoge i nie wiem co to za tabletki :)

ja po Luteinie chyba w ogóle nie miałam okresu, Duphaston na mnie lepiej działał. Poczekaj i się nie denerwuj- to hormony- na każdego działają inaczej :)

zweryfikowana
Posty: 1.270
Ostrzeżenia: 1/5

ja brałam, u mnie wywołała ;) a jaką stosujesz? podjęzykową czy dopochwową? mi pod językiem wcale się nie rozpuszczała więc zastosowałam po konsultacji z ginekologiem dopochwowo i jest ok ;)
a tak proposito jak już dostaniesz miesiączkę to będzie mega! ;D

a wiec tak, herbtaka z czarnej malwy rano i wieczorem, miedzy czasie polopiryna jedna tabletka i moczenie nóg, wieczorem ciepla kąpiel i do łozka! i zero stresu, rano powinno byc,.

bralam i po tyg miałam okres;p

Cytat
agataa6
hm, a możliwe jest to, że jesteś w ciąży?
Bylam u lekarza;) Wyniki i badanie krwi wykluczyly ciaze;) Moja mama po 3 dni brala i dostala okres po nich i mi caly czas przygaduje ze w ciazy jestem;/

niezweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

u mojej siostry sie pokazala po 9 czy 10 dnaich bez paniki

Cytat
paulinam10i15
ja brałam, u mnie wywołała ;) a jaką stosujesz? podjęzykową czy dopochwową? mi pod językiem wcale się nie rozpuszczała więc zastosowałam po konsultacji z ginekologiem dopochwowo i jest ok ;)




Pod jezyk;/ jak kreda smakuje nie dobrze mi juz sie mi to 20 minut rozpuszcza;p
Mama mnie nastraszyla bo ona po 3 dniach dostala i mi glupoty pierdzieli;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-13 20:23 przez lizka903.

następna dyskusja:

Nuvaring