Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
Nasta144
ja brałam, i po 7 dniach brania trzeba odczekac 3 dni i jest :D
hmmm a mi kazala brac do wystapienia okresu;/

Najlepiej udaj się do lekarza :)

luteine bierze się przez parę dni ( 3 lub 4 ) a następnie odstawia - dopiero wtedy pojawi się okres ( jeśli oczywiście nie jesteś w ciąży)

Cytat
kornellla18
luteine bierze się przez parę dni ( 3 lub 4 ) a następnie odstawia - dopiero wtedy pojawi się okres ( jeśli oczywiście nie jesteś w ciąży)
lekarka nic nie wspomniala o odstawieniu;/

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 2/5

Polecam dwie aspiryny na noc.
Proszę o pomoc forum.szafa.pl/8/3736370/3736370/pomocy-torebka-problem.html#msg-3736370

ja brałam chyba przez 4 dni i później trzeba bylo odczekać chyba kolejne 4 i dostałam :) nie pamiętam dokładnie bo to dawno było

sama juz nie wiem;/

zweryfikowana
Posty: 686
Ostrzeżenia: 1/5

Ja też brałam luteine,dłuższy czas miałam problem z okresem a raczej jego brakiem. Brak okresu może być wywołany np. przez stres tak jak było to w moim przypadku (bynajmniej tak twierdziła moja pani ginekolog). Ten problem ciągnął się za mną przez jakieś 2 lata i strasznie mnie to denerwowało ale teraz na szczęście jest już ok, tabletki pomogły, trzeba było się troche nadenerwować ale mimo wszystko warto było chodzić na te wszystkie wizyty bo teraz normalnie mam okres. Aaa i ja też dostawałam okres dopiero jakoś po tygodniu. Wytrwałości życzę ;)
No i ja też nie wiem nic o przerwach, moja lekarka kazała mi brać bez przerw. Poza tym nie wiem po co ktoś pisze żebyś udała się do lekarza skoro na pewno to on zalecił Ci luteinę no i gdybyś była w ciąży to też nie byłoby potrzeby do brania tego. Po prostu musisz być wytrwała i tyle, u każdego inaczej działa luteina i okres może pojawić się w każdej chwili. Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-14 00:47 przez paulinkabrd.

Cytat
paulinkabrd
Ja też brałam luteine,dłuższy czas miałam problem z okresem a raczej jego brakiem. Brak okresu może być wywołany np. przez stres tak jak było to w moim przypadku (bynajmniej tak twierdziła moja pani ginekolog). Ten problem ciągnął się za mną przez jakieś 2 lata i strasznie mnie to denerwowało ale teraz na szczęście jest już ok, tabletki pomogły, trzeba było się troche nadenerwować ale mimo wszystko warto było chodzić na te wszystkie wizyty bo teraz normalnie mam okres. Aaa i ja też dostawałam okres dopiero jakoś po tygodniu. Wytrwałości życzę ;)
No i ja też nie wiem nic o przerwach, moja lekarka kazała mi brać bez przerw. Poza tym nie wiem po co ktoś pisze żebyś udała się do lekarza skoro na pewno to on zalecił Ci luteinę no i gdybyś była w ciąży to też nie byłoby potrzeby do brania tego. Po prostu musisz być wytrwała i tyle, u każdego inaczej działa luteina i okres może pojawić się w każdej chwili. Pozdrawiam
Czyli przerw nie robilas rozumiem;)

zweryfikowana
Posty: 375
Ostrzeżenia: 1/5

napewno dostaniesz... tez sie bałam

Cytat
perelka449
napewno dostaniesz... tez sie bałam
oby;(

zweryfikowana
Posty: 686
Ostrzeżenia: 1/5

Dokładnie ;) nie robiłam żadnych przerw.

Cytat
lizka903
Dziewczyny czy brala ktoras z was luteine 50 na wywolanie miesiaczki??Bo ja biore juz 5 dzien a okresu dalej nie mam jestem przerazona nie mam pojecia co mi jest;(Dlaczego ona nie dziala na mnie;/

luteina to progesteron, aby okres się pojawił poziom progesteronu musi spaść, zatem bierzesz luteinę na wywołanie zwykle 10 dni. Poziom progesteronu się podwyższa. Jesli byłabys w ciąży to utrzyma ją, jeśli nie - po tych 10 dniach w ciagu ok. 5 dni powinnaś dostać okres. Mało prawdopodobne, że biorąc luteine dostaniesz okres w trakcie jej brania. Jak przestajesz ją brać w organiźmie spada progesteron (bo luteina już go nie dostarcza) i dopiero ten spadek jest sygnał dla organizmu, że okres się pojawia.

następna dyskusja:

Nuvaring