Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pasy wibrujące - zbiorczy

30 cze 2010 - 12:53:38

Fajne urządzenie, na pewno bardzo pomocne. Fajnie jest mieć coś takiego w domu, ale trzeba pamiętać, że zajmuje to trochę więcej miejsca. Działa całkiem nieźle i jak na tego typu profesjonalny sprzęt, to można go za przystępną cenę kupić. Myślę, że warto. Sama rozglądałam się tak z ciekawości po ile mniej więcej stoi i bardzo atrakcyjną cenę znalazłam na hellhound.pl - można sobie zerknąć, jakby ktoś szukał.

Pasy wibrujące - zbiorczy

30 cze 2010 - 12:57:09

Moja kolezanka ma, i nie widze efektów po jej rodzinie:P

Pasy wibrujące - zbiorczy

29 lis 2010 - 22:41:15

Zastanawiałam sie nad zakupieniem tego sprzętu, ale w internecie jest sporo niepochlebnych recenzji, np. ta niżej

http://www.ostrzegaj.pl/forum/22-sprzt-elektroniczny/4381-mango-vibro-max-platforma-wibracyjna.html

Sama nie wiem, spory wydatek. A tak, jeśli w tradycyjnej formie zaciśnie się pasa, to zaoszczędzi się niejako podwójnie :)

Pasy wibrujące - zbiorczy

30 lis 2010 - 14:08:32

Daje niezły wycisk. Próbowałam parę razy u koleżanki w klubie fitness. Nie kosztuje mało (przynajmniej ta, którą kupiła moja znajoma- platforma vibro max), ale w perspektywie wielu lat ćwiczeń to chyba się opłaca. Po pierwszym treningu wytrzęsło mnie okropnie, ale już z każdym kolejnym nabierałam ochoty na kolejne. Sama zastanawiałam się nad kupnem, ale myślę, że do użytku domowego dla jednej osoby to jednak spory wydatek. Na razie po prostu częściej będę zaglądać do klubu mojej znajomej:)

Pasy wibrujące - zbiorczy

13 mar 2011 - 23:03:11

Jestem w posiadaniu i jestem zadowolona ;)

Pasy wibrujące - zbiorczy

27 maj 2011 - 21:40:42

Sama rowniez posiadam ta platworme i uwazam ,ze warta jest tych pieniedzy ze wzgledu na wytrzymaloscsilnika i wogole . polecam naprawde

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 5/5

Pasy wibrujące - zbiorczy

30 maj 2011 - 15:56:58

Według mnie to s niepotrzebnie wydane pieniądze. Lepiej i znacznie taniej będzie jeśli znajdziesz sobie w internecie jakiś zestaw ćwiczeń i będziesz ćwiczyła codziennie. Lepsze efekty z tego pewnie będą, niż jeśli mała byś używać tego urządzenia.

Pasy wibrujące - zbiorczy

23 sie 2011 - 12:09:48

Mam takie pytanko...czy któras z was juz używała pasa wibrującego i jakie sa efekty, czy warto zainwestowac w takie urządzenie?
Chciałam sobie kupić pas wibrujący ale taki który mogłabym uzywac w pracy ,bo siedze 8 h za biurkiem tylko nie wiem czy takie urządzenie
głośno chodzi bo inaczej lipa:(
Chyba ze macie jakies inne pomysły...bo w ciagu roku przytyło mi sie ok 4 kg...
Czekam na wasze opinie:)

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 2/5

Pasy wibrujące - zbiorczy

23 sie 2011 - 12:11:37

tez jestem ciekawa;)

Pasy wibrujące - zbiorczy

23 sie 2011 - 12:11:40

Moja mama używała, nic jej nie pomógł.


Wczoraj mój chłopak napisał mi o pasie neoprenowym, zainteresowałam się nim nieco nawet ;)

Pasy wibrujące - zbiorczy

23 sie 2011 - 12:12:31

Ja mam. Nie ukrywajmy guzik daje, ja go używam zw względu na kręgosłup bo daje znać szczególnie wieczorem. Mój jest głośny

niezweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

Pasy wibrujące - zbiorczy

23 sie 2011 - 12:13:11

ja używałam i byłam zadowolona : )

a jeśli chodzi o pas neoprenowy to też używałam i lipa totalna

Pasy wibrujące - zbiorczy

23 sie 2011 - 12:16:15

J a mam i jestem zadowolona
ale do pracy nie polecam jednak ;) głosno chodzi ;p to raz a 2 to takiego pasa(przynajmniej tego mojego) nie mozesz uzywac cały czas... w moim trzeba zrobic po pół godz przerwe na 20 min , i nie mozna te samo miejsce 2 razy ...dop potem
w tv reklamowali chyba kiedys takie hmmm bardziej dyskretne ;).. ale nie wiem jaki maja efekt

Pasy wibrujące - zbiorczy

23 sie 2011 - 12:17:09

Czytałam opinie na innym forum, to jedni sie wypowiadali ze rewelacyjny itp itd...tylko czy to nie podstawione opinie.
Pytanie do sieczka111 a uzywałas go codziennie?

Pasy wibrujące - zbiorczy

23 sie 2011 - 12:25:52

ja mam i pas i motylka takiego przyklejanego używałam go bo po ciąży została mi rozciągnięta skóra i jestem zadowolona i to bardzo jak chcesz to napisz mi wiadomosc z twoim mailem i wysle ci zdjecia

następna dyskusja:

cel -20kg !