Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.682
Ostrzeżenia: 1/5

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:19:45

ja też jestem w szoku . . .

i to ciężkim, zasięgnij rady seksuologa...

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:20:52

On ma jakiś problem z głową. i to już nie chodzi o to czy wymaga od Ciebie pieszczot oralnych, bo tego chce chyba każdy facet, ale całokształt jego zachowania jest dosyć chory. Może on się spełnia jako brutal w łóżku, ale skoro na Ciebie działa to w taki sposób, to powinnaś mu to wprost powiedzieć.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:24:16

odejdź póki możesz.. facet jest psychiczny. zniszczy cię.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:24:16

jezeli by mu na Tobie zalezalo na pewno by tak sie nie zachował... :/ nie powinien tak Cie traktować...:/

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:26:23

ja jestem zaskoczona, że po tekście o Twojej mamie nie dałąś mu wpysk i nie zerwałąś znajomości raz na zawsze? Dzieczyno pozwolisz się tak traktować? Jeśli chce kogoś tak traktować w łoźku to do burdelu niech idzie. Tam może robić co mu się żywnie podoba. Moim zdaniem i ze względu na swój szacunek wykopałą bym go z domu. Po co ci taki koleś brutalny i nie szanujący cię?

niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:27:58

CHORY FACET!! zostaw go puki nie jest za pozno..

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:30:16

moim zdaniem to jego to kręci, że tak cię traktuje w łóżku...i może nie było by nic dziwnego w tym gdyby nie fakt że tobie się to nie podoba, moim zdaniem powinnaś poważnie się zastanowić czy dasz radę znieść to psychicznie, bo w ten sposób on może wpędzić cię w jakąś chorobę psychiczną...

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:30:46

nie zastanawiaj się tylko go zostaw. Jest brutalny i nachalny. Kiedyś może zrobić Ci krzywdę, jeśli odmówisz. Poza tym nie ma szacunku do Ciebie, obraża Cię itd. Ja na Twoim miejscu skreśliłabym go na zawsze.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:33:58

uciekaj gdzie pieprz rośnie. Taki facet nie jest Ciebie wart.Dalszy kontakt sprawi tylko, że Twoja samoocena będzie drastycznie spadać, zaczniesz się obwiniać ( zupelnie bezpodstawnie) az w koncu będziesz się zastanawiać czy to z Tobą nie jest coś nie tak.

Trafilam jakis czas temu na podobnego... tyle, że on mnie nie zmuszal...choc z aniola stał się dupkiem i musialam z nim zerwać... robil to celowo bym to ja z nim zerwała - bo nie mial odwagi ze mna zerwac - hehehe przynajumniej tak twierdzi ( tchórz albo dupek który nie mógł zdzierżyć, że to ja zerwałam. - tylko te dwie opcje do wyboru)
Podal powód czemu przestal zabiegac i sie starać... i teraz uwaga... bo mi osobiscie kopara opadla na ziemie po tych wyznaniach.....

-----przywykl do tego, że w łóżku używał przemocy, bral kobiete na sile i to go podniecało... a mnie jakos nie mial sumienia.... bo mam taka anielska twarz.....

Kontakt po tej rozmowie drastycznie urwalam.. jeszcze pisal i dzwonil - ale ja milczalam.

Jak widać psycholi sporo na tej ziemi...:/

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:35:06

Wszyscy piszą, że zbok itd... ok. Ale czy zauważyłyście różnicę 7 lat? W jakim wieku jesteś? Chłopcom w wieku zapewne do 20 lat, może i trochę dłużej u innych starczają delikatne pieszczoty i dwuminutowy seks (jak wspomniałaś - więc chyba się z takimi wcześniej umawiałaś).. On jest starszy, domyślam się, że ok 25 roku życia - i uwierz mi, kochał się o wiele więcej razy i ma już pewne oczekiwania od kobiety. Uważam, że szczerość z obu stron powinna wszystko załatwić.

Nie chcę go bronić, bo zmuszanie jest ohydne. Ale nie postawiłaś się w jego sytuacji...jakby Cię jego zachowanie nie zadowalało to byś mu nie powiedziała? Seks jest bardzo intymną kwestią w życiu i chyba tutaj ograniczanie się jest nie na miejscu. Skoro Ci to nie odpowiada to chyba nie jesteś gotowa na pełne oddanie się drugiej osobie.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:36:27

Przykro mi to stwwierdzić, ale to chyba nie ma sensu. Jak mozna byc czyjas dziwka? Seks to poszanowanie i obie strony czerpia przyjemnosc, a nie tylko jedna. To wyznawanie milosci, a on do Ciebie ze egoistka? Jakis niedojrzaly i niezaspokojony kompleksiarz!

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:37:22

ja uważam, że pójście do łóżka z kimś kogo się nie kocha to poniżenie... loda można zrobić jak się kocha
a z tym kolesiem? naprawdę masz problem? skoro spotykałaś się z innymi, sypiałaś z nimi też, to czemu teraz masz taki problem z tym aby dać kopa komuś, kogo i tak nie kochasz?

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:38:29

Wiesz - są różni ludzie. Jedni wolą kochać się pod kołdrą przy zgaszonym świetle a inni przy świetle dziennym, jedni wolą dominować a inni być zdominowanym. Grunt to się dopasować. Widać Wam to się nie udało, a związek bez udanego seksu nie należy do najlepszych i najszczęśliwszych. Dlatego radzę Ci poszukać innego faceta, który nie lubi się wychylać i będzie "spokojniejszy" w łóżku.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:40:52

Cytat
ecri16
O mamo,zostaw go natychmiast póki jeszcze Cię nie pobił w tym łóżku albo nie przypalił woskiem o.O Co to za facet w ogóle? Zero szacunku,czy on Cię w ogóle kocha?! Nie no,takie zachowanie mi się w głowie nie mieści. Słów mi brak po prostu..

popieram, po przeczytaniu tego też jestem w głębokim szoku! wydaje mi się, że faktycznie może być z tym twoim facetem coś nie tak... ty nie zdziwie się jeśli po parunastu latach taki wyjdzie i gwałcił na ulicach albo ciebie!
wg mnie im szybciej odejdziesz od niego tym będzie lepiej dla ciebie

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:42:28

On jest chory...
Jak tak dalej pójdzie, to zacznie Cię biczować dla przyjemności....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-29 10:43 przez IzKaAd.

następna dyskusja:

pomocy: dziwny okres!