Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Sklep internetowy

11 minut temu

Biznes

15 minut temu

tabernakula sklep

34 minut temu

zakupy internetowe

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.682
Ostrzeżenia: 1/5

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:19:45

ja też jestem w szoku . . .

i to ciężkim, zasięgnij rady seksuologa...

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:20:52

On ma jakiś problem z głową. i to już nie chodzi o to czy wymaga od Ciebie pieszczot oralnych, bo tego chce chyba każdy facet, ale całokształt jego zachowania jest dosyć chory. Może on się spełnia jako brutal w łóżku, ale skoro na Ciebie działa to w taki sposób, to powinnaś mu to wprost powiedzieć.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:24:16

odejdź póki możesz.. facet jest psychiczny. zniszczy cię.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:24:16

jezeli by mu na Tobie zalezalo na pewno by tak sie nie zachował... :/ nie powinien tak Cie traktować...:/

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:26:23

ja jestem zaskoczona, że po tekście o Twojej mamie nie dałąś mu wpysk i nie zerwałąś znajomości raz na zawsze? Dzieczyno pozwolisz się tak traktować? Jeśli chce kogoś tak traktować w łoźku to do burdelu niech idzie. Tam może robić co mu się żywnie podoba. Moim zdaniem i ze względu na swój szacunek wykopałą bym go z domu. Po co ci taki koleś brutalny i nie szanujący cię?

niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:27:58

CHORY FACET!! zostaw go puki nie jest za pozno..

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:30:16

moim zdaniem to jego to kręci, że tak cię traktuje w łóżku...i może nie było by nic dziwnego w tym gdyby nie fakt że tobie się to nie podoba, moim zdaniem powinnaś poważnie się zastanowić czy dasz radę znieść to psychicznie, bo w ten sposób on może wpędzić cię w jakąś chorobę psychiczną...

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:30:46

nie zastanawiaj się tylko go zostaw. Jest brutalny i nachalny. Kiedyś może zrobić Ci krzywdę, jeśli odmówisz. Poza tym nie ma szacunku do Ciebie, obraża Cię itd. Ja na Twoim miejscu skreśliłabym go na zawsze.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:33:58

uciekaj gdzie pieprz rośnie. Taki facet nie jest Ciebie wart.Dalszy kontakt sprawi tylko, że Twoja samoocena będzie drastycznie spadać, zaczniesz się obwiniać ( zupelnie bezpodstawnie) az w koncu będziesz się zastanawiać czy to z Tobą nie jest coś nie tak.

Trafilam jakis czas temu na podobnego... tyle, że on mnie nie zmuszal...choc z aniola stał się dupkiem i musialam z nim zerwać... robil to celowo bym to ja z nim zerwała - bo nie mial odwagi ze mna zerwac - hehehe przynajumniej tak twierdzi ( tchórz albo dupek który nie mógł zdzierżyć, że to ja zerwałam. - tylko te dwie opcje do wyboru)
Podal powód czemu przestal zabiegac i sie starać... i teraz uwaga... bo mi osobiscie kopara opadla na ziemie po tych wyznaniach.....

-----przywykl do tego, że w łóżku używał przemocy, bral kobiete na sile i to go podniecało... a mnie jakos nie mial sumienia.... bo mam taka anielska twarz.....

Kontakt po tej rozmowie drastycznie urwalam.. jeszcze pisal i dzwonil - ale ja milczalam.

Jak widać psycholi sporo na tej ziemi...:/

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:35:06

Wszyscy piszą, że zbok itd... ok. Ale czy zauważyłyście różnicę 7 lat? W jakim wieku jesteś? Chłopcom w wieku zapewne do 20 lat, może i trochę dłużej u innych starczają delikatne pieszczoty i dwuminutowy seks (jak wspomniałaś - więc chyba się z takimi wcześniej umawiałaś).. On jest starszy, domyślam się, że ok 25 roku życia - i uwierz mi, kochał się o wiele więcej razy i ma już pewne oczekiwania od kobiety. Uważam, że szczerość z obu stron powinna wszystko załatwić.

Nie chcę go bronić, bo zmuszanie jest ohydne. Ale nie postawiłaś się w jego sytuacji...jakby Cię jego zachowanie nie zadowalało to byś mu nie powiedziała? Seks jest bardzo intymną kwestią w życiu i chyba tutaj ograniczanie się jest nie na miejscu. Skoro Ci to nie odpowiada to chyba nie jesteś gotowa na pełne oddanie się drugiej osobie.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:36:27

Przykro mi to stwwierdzić, ale to chyba nie ma sensu. Jak mozna byc czyjas dziwka? Seks to poszanowanie i obie strony czerpia przyjemnosc, a nie tylko jedna. To wyznawanie milosci, a on do Ciebie ze egoistka? Jakis niedojrzaly i niezaspokojony kompleksiarz!

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:37:22

ja uważam, że pójście do łóżka z kimś kogo się nie kocha to poniżenie... loda można zrobić jak się kocha
a z tym kolesiem? naprawdę masz problem? skoro spotykałaś się z innymi, sypiałaś z nimi też, to czemu teraz masz taki problem z tym aby dać kopa komuś, kogo i tak nie kochasz?

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:38:29

Wiesz - są różni ludzie. Jedni wolą kochać się pod kołdrą przy zgaszonym świetle a inni przy świetle dziennym, jedni wolą dominować a inni być zdominowanym. Grunt to się dopasować. Widać Wam to się nie udało, a związek bez udanego seksu nie należy do najlepszych i najszczęśliwszych. Dlatego radzę Ci poszukać innego faceta, który nie lubi się wychylać i będzie "spokojniejszy" w łóżku.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:40:52

Cytat
ecri16
O mamo,zostaw go natychmiast póki jeszcze Cię nie pobił w tym łóżku albo nie przypalił woskiem o.O Co to za facet w ogóle? Zero szacunku,czy on Cię w ogóle kocha?! Nie no,takie zachowanie mi się w głowie nie mieści. Słów mi brak po prostu..

popieram, po przeczytaniu tego też jestem w głębokim szoku! wydaje mi się, że faktycznie może być z tym twoim facetem coś nie tak... ty nie zdziwie się jeśli po parunastu latach taki wyjdzie i gwałcił na ulicach albo ciebie!
wg mnie im szybciej odejdziesz od niego tym będzie lepiej dla ciebie

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:42:28

On jest chory...
Jak tak dalej pójdzie, to zacznie Cię biczować dla przyjemności....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-29 10:43 przez IzKaAd.

następna dyskusja:

pomocy: dziwny okres!