Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

biała perła - pomocy

25 maj 2011 - 18:59:26

hej, od kilku dni używam żelu wybielającego BiałaPerła. i kurcze strasznie bolą mnie dziąsła, teraz pytanie do uzytkowniczek tego żelu? Czy tez tak macie? czy wasze zeby są wrażliwsze? i wogóle widac różnice, rzeczywiście wybiela?

biała perła - pomocy

31 maj 2011 - 20:23:33

ja używam pasty :) i widać różnice :) nic mnie nie boli , dziąsła są różowiutkie


ten żel do wybielania babcia mi kupiła ale nadal się boję go użyć , poza tym efekt pasty mi wystarcza :)

biała perła - pomocy

31 maj 2011 - 20:26:17

Już w którymś z wątków wypowiadałam sie o białej perle. W moim wypadku z dziąsłami nie było zmartwień - jednak wiem, że u znajomych takowe występowały - problem pojawił się gdy po Perle zęby stały się nadwrażliwe na zimne i gorące napoje. Musiałam ją więc odstawić :(.

biała perła - pomocy

31 maj 2011 - 20:28:28

Moje 2 kolezanki brały i były bardzo zadowolone ;)

biała perła - pomocy

31 maj 2011 - 20:29:23

Tak. To normalne.

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 1/5

biała perła - pomocy

31 maj 2011 - 20:34:52

Ha ? ja używam pasty wybielającej z blendamed (nie wiem jak to sie pisze ) xD
myje rano i wieczorem to wiadomo i nic... a chyba z 4 miesiące myje a dziąsla bolą jak za mocno szorujesz zęby ale do tego da sie przyzwyczaic :)

biała perła - pomocy

31 maj 2011 - 20:41:55

mnie też bolaly zrób sobie 2 dni przerwy czy ile tam potrzeba będzie i jak przejdzie zacznij dalej uzywać :) powiem tak dziąsła to jest nic ale zęby stają sie niemiłosiernie wrażliwe na ciepło/zimno i to jest dopiero problem :) ale z czasem mija, wiadomo że nie bedziesz jej uzywała przez cały czas, trzeba pocierpieć:)

biała perła - pomocy

31 maj 2011 - 20:42:25

używam od roku rzecz jasna z przerwami (jak wiem że bede miała wesele itp okazje to wybielałam wczesniej) miewałam tak ze dziasła była czerwone bolały,piekły ale spokojnie to mija przynajmniej w moim przypadku max 24h miałam problem z dziasłami ale naprawde warto!!!

biała perła - pomocy

31 maj 2011 - 20:47:48

Ja używam pasty. :)
Ale siostra uzywała żelu.
Nie, ją nic nie bolało, nie miała podrażnionych dziąseł, ale najwidoczniej Ty masz osłabione dziąsła i dlatego Cię bolą, może spróbuj nie dotykać dziąseł.
Dodam, że każde pasty, żele osłabiają dziąsła i SZKLIWO, a szczególnie te wybielające.

Pozdrawiam. : ))

następna dyskusja:

Kółka pvc czyli kałczuk?