Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 3/5

megaa ból zęba ;(( co robić ?

21 maj 2011 - 18:51:04

co robić ? mojego chłopaka bardzo ale to bardzo boli ząb , wszelkie środki nie pomagają do tego doszła opuchlizna a jak to facet upiera sie że do dentysty nie pójdzie, macie jakieś sposoby? pomóżcie ..
dziewczyny dajecie..co robić ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 18:54 przez imdessert.

megaa ból zęba ;(( co robić ?

21 maj 2011 - 18:54:00

pier8dolnij go mlotkiem, bo jest glupi, jest opuchlizna, jest stan zaplany i trzeba leciec do dentysty!

megaa ból zęba ;(( co robić ?

21 maj 2011 - 18:54:02

jak go bardzo boli to niech idzie do dentysty...chyba nie jest juz malym dzieckiem...moj tez sie upieral ale w koncu poszedl;)

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 3/5

megaa ból zęba ;(( co robić ?

21 maj 2011 - 18:55:18

ktoś jeszcze ? chodzi mi o takie domowe sposoby

megaa ból zęba ;(( co robić ?

21 maj 2011 - 18:56:33

Cytat
imdessert
ktoś jeszcze ? chodzi mi o takie domowe sposoby

domowy sposob- uzyj mlotka.
moj narzeczony byl tak samo "meski" i co? skonczylo sie na zatruciu i kanalowym.

niech idzie do dentysty, domowe sposoby nie pomoga!

megaa ból zęba ;(( co robić ?

21 maj 2011 - 18:57:28

Jak mojego bolał to wyrwał ;)

Tak na poważnie to poszedł do dentysty :] Też się bał :D
Ja na szczęście takich problemów nie mam :]

zweryfikowana
Posty: 333
Ostrzeżenia: 2/5

megaa ból zęba ;(( co robić ?

21 maj 2011 - 18:58:16

domowe ? chyba tabletki tylko. Mi pomagał ketonal
a i podobno dym z papierosów. tzn ogólnie papierosy. ale skoro jest opuchlizna to pewnie stan zapalny i wątpie żeby coś pomogło prócz dentysty...

megaa ból zęba ;(( co robić ?

21 maj 2011 - 18:58:28

moją mame złapał kiedyś okropny ból, a do dentysty mogła iść dopiero na drugi dzień. Bardzo chwaliła sobie metodę płukania buzi naparem z mięty i rumianku (naraz w w kubku torebka tego i tego), byle nie za gorący. Na sobie nie sprawdzałam, podobno pomaga ale tylko na chwile i trzeba ciągle powtarzać, dlatego dentysta nieunikniony

megaa ból zęba ;(( co robić ?

21 maj 2011 - 18:59:20

Cytat
imdessert
ktoś jeszcze ? chodzi mi o takie domowe sposoby

domowe sposoby na ból zęba?


jak jest opuchlizna to stan zapalny, stan ostry i możecie już śmiało iść na pogotowie

megaa ból zęba ;(( co robić ?

21 maj 2011 - 19:01:08

jak nie chce do dentysty to może sama mu wyrwij.... nie będzie bolało....

megaa ból zęba ;(( co robić ?

21 maj 2011 - 19:01:21

DENTOSEPT PŁUKANIE! ja mialam to samo, jedna strona opuchnieta, pare razy dziennie, jak nie pomoze to do dentysty

megaa ból zęba ;(( co robić ?

21 maj 2011 - 19:01:58

bez dentysty się nie obejdzie. jak jest opuchlizna to dentysta nic tam nie będzie dłubał tylko da przeciwbólowe cos. będzie mógł cos zrobić dopiero jak opuchlizna zejdzie. przekonaj faceta żeby się do dentysty wybrał. z bólem go przyjmie bez kolejki

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 3/5

megaa ból zęba ;(( co robić ?

21 maj 2011 - 19:03:30

a jak pojedziemy na pogotowe to co tam zrobią ? dadzą mu coś silniejszego przeciwbólowego ?

megaa ból zęba ;(( co robić ?

21 maj 2011 - 19:05:52

Cytat
imdessert
a jak pojedziemy na pogotowe to co tam zrobią ? dadzą mu coś silniejszego przeciwbólowego ?

dadzą przede wszystkim coś przeciwzapalnego (metronidazol czy coś podobnego)- po czym zejdzie opuchlizna i coś na ból, silniejszego czego bez recepty nie kupisz

megaa ból zęba ;(( co robić ?

21 maj 2011 - 19:06:06

Jak ja miałam opuchliznę, to gdy przyszłam do dentysty powiedział że gdybym zwlekała jeszcze 2-3 dni to bym mogła dostać zapalenia opon mózgowych. Lepiej niech się wybierze do dentysty c :

następna dyskusja:

głodówka