Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

Pediatra Kielce

14 minut temu

Ginekolog Rzeszów

17 minut temu

Budowa domu

31 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

37 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:27:00

Bardzo proszę o opinię :) Czy Wam pomógł ten preparat na brodawki ?Ile stosowaliście na jak długie brodawki ?Bardzo bolało ?:D

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:29:34

Właśnie brodawki to zmora wielu osób co stosować :(

zweryfikowana
Posty: 1.071
Ostrzeżenia: 2/5

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:30:16

jeszcze bardziej Ci rozbabra te brodawki.
Kup sobie ten wymrażający zapomniałam nazwy.
Mi pomógł błyskawicznie.
albo umów się do dermatologa na wymrażanie.

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:35:00

Ten na W ?Wartex czy jakoś tak ?Ja juz zaczełam stosować od wczoraj Brodacid

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:35:12

Niby pomaga,ale jak już zaniknie brodawka to po jakimś czasie z powrotem odnawia się,tak więc chyba lepiej wymrozić

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:36:02

Treść posta została usunięta automatycznie

zweryfikowana
Posty: 680
Ostrzeżenia: 1/5

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:37:18

Stosowalam brodacid i pomogl blyskawicznie. tyle ze zostala blizna gdyz rozlewal sie wokol brodawi.

zweryfikowana
Posty: 333
Ostrzeżenia: 2/5

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:38:11

ja stosowałam wszystko możliwe i nic nie dawało. miałam ich sporo bo ponad 10 i ok 6 lat się trzymały. Miałam nawet wypalane * wymrażane - nie wiem jak to się mówi :D ) ciekłym azotem i nic.. z czasem same zeszły :) i mam spokój od kilku lat ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-15 12:39 przez jola198.

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:39:08

oooo masz tu specjalistke od tych rzeczy;) napisz do mnie na pw ;) dam Ci swietny sposob:) a to nie dziala..;]
albo napisze tutaj, moze innym takze pomoge;) a więc zmagałam sie z tym cholerstwem kilka dobrych lat, mrozilam, zabiegi, amsci i nic ;| szukalam na internecie i znalazlam przepis:
bierzecie kieliszek lejecie w niego ocet
cieniutka skorke z cytryny z tym białym, kroicie w kawaleczki wielkosci kurzajek brodawek moczycie w tym kieliszku te skorki przez noc mozna wiecej....i kladziecie na brodawke i plaster i spicie w tym albo poprostu chodzicie ( ja bylam zdeterminowana i latalam caly czas ;D) i zmieniacie te skorki i jakies 2 dni i po problemie na zawsze;))) ja juz rok nie mam nic, TO NIE BOLI!!:) stosujecie dokad sie zrobia strupy...ja strupy sama "odczepilam" i koniec z problemem;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-15 12:42 przez fullsolareclipse.

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:40:05

Mi pomógł, ale stosowałam go tak tak długo, aż na skórze nie było minimalnego choć zgrubienia.
Przede wszystkim smarowałam nią tzw. matkę. Zniknęły wszystkie i jak na razie od dwóch lat mam spokój.
Dodam, że miałam na stopie (podeszwie).

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:43:19

Mi pomógł, stosowałam to ok. 2 tyg i od tej pory nic nie wróciło :)

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:43:30

Ja robiłam tak: smarowałam tym lakierem brodacid wieczorem następnego dnia wieczorem zrywałam ta warstwe lakieru i znowu smarowałam i tak może przez miesiąc a i do tego brałam jakieś homeopatyczne kulki na brodawki

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:49:21

ja mialam ogromną brodawkę miedzy palcami u stopy i brodacid na prawdę mi pomogł.

Stosowałam ok 2/3 tyg, i byc moze niektore osoby zrażają się tym , ze na efekt trzeba chwilę czekać. Ja naprawdę jestem zadowolona, brodawki juz nie mam wieksze pol roku i do tej pory nie odnawia się ani nic - a na prawdę byl z niej niezły olbrzym :D

tylko ja stosowałam go częsciej niz na ulotce , jakies 3/4x dziennie (ale tylko na sam obszar brodawki!) , na początku nic nie bolało, ale gdy juz wierzchnia warstwa się wyłamala, to przy aplikowaniu ból był sredni, do wytrzymania.

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:55:46

Faktycznie nie wiedziałam ,ze tak dużo ludzi to ma ...: O

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 13:00:08

MI się przez wymrażanie rozsiały :( tej maści z opisu nie używałam

następna dyskusja:

SCHUDNĄĆ W MIESIĄC 5 KG?