Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OPERACJA TARCZYCY

08 maj 2009 - 13:12:34

to wszystko zależy od osoby i powodu operacji. Moja znajoma miała półtora roku temu. Wypisali ją szybko ale nadal musi brać leki. Bliznę ma niestety większą niz np na zdjęciu powyżej. Ale to stopniowo z czasem schodzi. Trzeba smarowac maściami i koniecznie chronić przed słońcem.

OPERACJA TARCZYCY

08 maj 2009 - 13:14:57

ja od stycznia nie biore żadnych leków bo wynik mam idealny.Teraz mam miec w maju TSH i zobaczymy jak wyjdzie jeśli bedzie dobry to dalej bede bez leków. Ale bedzie jeszcze usg i cały czas pod kontrola.

OPERACJA TARCZYCY

27 maj 2009 - 22:52:33

Dziś minęły równo 3 tygodnie od operacji mojej Mamy :) Wczoraj dostała od losu bardzo fajny "prezent" na Dzień Matki, gdyż badanie histopatologiczne wycietych platów (prawy i lewy) nie wykazało nic niepokojącego. Blizna jest prawie niewidoczna, jedynym powikłaniem po operacji była tężyczka (bierze się na to magnez i wapn). No i mojej mamie została lekka "chrypka", ale moja ciotka się smieje,ze nawet fajnie :P Ogólnie pomimo,ze guzy byly duże i zamostkowe, czyli podobno ta najgorsza forma, to wszystko jest ok. Dziekuję szafowiczkom za to,ze potrzymywałyscie mnie na duchu, kiedy sie denerwowalam. POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE!!!

OPERACJA TARCZYCY

19 lut 2010 - 14:13:20

witaj ja również jestem po operacji operacji tarczycy dokładnie 15 .01.2010 więc jestem na świeżo z problemem i tu moje pytanie , które kieruję do Ciebie czy używałaś jakiejś maści czy kremu proszę Cię o ewentualną doradę i pomoc wiem że witamina A + E jest skuteczna , mam tylko obawy czy to wystarczy . jeśli mogę to proszę o odpowiedz .

OPERACJA TARCZYCY

11 maj 2010 - 21:01:17

Witam serdecznie Miałam operacje 7 tyg temu przez pierwsze dwa dni po operacji miałam wysoka goraczke dostałam antybiotyk a po 2 dniach na bliznie urosł mi bąbel okazało sie ze to krwiak przez nastepne 2tyg codziennie miałam sciagana dosc sporą ilosc krwi igłami 12 ( to te najwieksze)Gdy ta metoda nie podziałała usoneli mi 3szwy i do dzis leci mi ropa codziennie rana jest czyszczona ale to nic nie daje jak narazie ......Blizna robi sie wielkosci palca wskazujacego ... nie wiem kiedy ten koszmar sie skonczy bo dla mnie to był i jest koszmar ....wstawiła bym zdjecia ale nawet mi robi sie nie dobrze jak to widze ....Pozdrawiam

następna dyskusja:

ile kg w jakim czasie;)