Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

Meble do sypialni

godzinę temu

Monitoring domu

godzinę temu

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bezpłodność?

14 maj 2011 - 14:26:35

witam
pisze tutaj, bo zawsze potraficie pomóc.
ostatnio zauważyłam, że z moich sutków po naciśnięciu pojawia się mała kropelka wody(?) czy czegoś takiego.. stało się rano i wieczorem. więcej się nie powtórzyło w innych dniach. czytając na innych forach dziewczyny pisały że może to być jedna z oznak bezpłodności w dalszym życiu - ta wiadomość strasznie scięła mnie z nóg, bo planuję mieć dzieci i to nawet trójkę, a tutaj takie coś?!
czy któraś z Was miała coś takiego? w przyszłym tygodniu idę do lekarza. zaznaczę tylko że ciąża nie wchodzi w grę, bo nie współżyłam od ponad poł roku.

bezpłodność?

14 maj 2011 - 16:45:50

Ja bym się raczej obawiała, że masz jakieś zapalenie gruczołów sutkowych, albo jakieś wahania hormonalne. Nic mi nie wiadomo o takie zależności, pewnie na forum ktoś czegoś MOCNO nie zrozumiał, i stąd taka bzdura. Na przyszłość korzystaj z for, na których odpowiada lekarz lub położnik, inaczej się wykończysz psychicznie ;P

bezpłodność?

16 maj 2011 - 08:57:08

absolutnie z bezpłodościa bym tego nie wiązała, poza tym zanim stwierdzi sie bezpłodność, najpierw musi pojawić się niepłodność

niezweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

bezpłodność?

16 maj 2011 - 09:01:34

niestety nie wiem i nie pomoge ale powiem Ci ze mialam tez kiedys takie cos ale mi przeszlo i nawet sie tym nieprzejelam a tym bardziej nie myslalm o bezplodnosci.

bezpłodność?

16 maj 2011 - 16:09:29

Radzę jak najszybciej wybrać się do lekarza. To jest niepokojący objaw.
Z bezpłodnością nie ma to nic wspólnego.

bezpłodność?

17 maj 2011 - 18:57:08

często się tak zdarza przy nadmiarze prolaktyny. może to utrudniać zajście w ciążę. leczy się to poprostu lekami

następna dyskusja:

Matura - Stres - Tabletki??