Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 577
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo mocna nadmierna potliwość

11 maj 2011 - 13:19:44

Nie będę opisywać jak bardzo się wstydzę plam pod pachami przez CAŁY CZAS. Stosowałam herbatki ziołowe przez antidral do tabletek perspiblock a po drodze tysiąc innych antyperspirantów, kulek, tabletek od lekarza, no dosłownie WSZYSTKO.... i nic nie pomaga! To już trwa prawie 2 lata i ciągle o tym myślę, nie mogę tak dłużej funkcjonować. Czuję się bardzo skrępowana, wystarczy, że pójdę do koleżanki ulice dalej i już potrafię być spocona. Nieważne jaka pogoda, jak jestem ubrana... Moje pytanie: Czy ktoś zna SKUTECZNE sposoby na nadmierne pocenie (oczywiście bez etiaxilu itd)? Botox nie wchodzi w gre, nie stać mnie.... proszę pomóżcie, bo jestem na skraju załamania

Bardzo mocna nadmierna potliwość

11 maj 2011 - 13:21:49

widocznie przyczyną jest podwyższony poziom hormonu -TESTOSTERONU udaj się do endokrynologa..

Bardzo mocna nadmierna potliwość

11 maj 2011 - 13:22:13

Rozumiem,że bloker Ziaji też stosowałaś? Bo jak tak, to niestety nie pomogę.

Bardzo mocna nadmierna potliwość

11 maj 2011 - 13:22:18

a próbowałaś antyp. z apteki? takie w kulce 50 ml i raz na tydzień się je aplikuje? moj kumpel takiego używał i naprawdę pomógł... ale niestety nie znam nazwy... :(

Bardzo mocna nadmierna potliwość

11 maj 2011 - 13:23:48

Cytat
untamed
Nie będę opisywać jak bardzo się wstydzę plam pod pachami przez CAŁY CZAS. Stosowałam herbatki ziołowe przez antidral do tabletek perspiblock a po drodze tysiąc innych antyperspirantów, kulek, tabletek od lekarza, no dosłownie WSZYSTKO.... i nic nie pomaga! To już trwa prawie 2 lata i ciągle o tym myślę, nie mogę tak dłużej funkcjonować. Czuję się bardzo skrępowana, wystarczy, że pójdę do koleżanki ulice dalej i już potrafię być spocona. Nieważne jaka pogoda, jak jestem ubrana... Moje pytanie: Czy ktoś zna SKUTECZNE sposoby na nadmierne pocenie (oczywiście bez etiaxilu itd)? Botox nie wchodzi w gre, nie stać mnie.... proszę pomóżcie, bo jestem na skraju załamania

też mam problem ale mi zarówno antidral jak i etiaxil pomaga. A co się u Ciebie dzieje po etiaxilu?

zweryfikowana
Posty: 577
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo mocna nadmierna potliwość

11 maj 2011 - 13:23:49

Cytat
justa6
widocznie przyczyną jest podwyższony poziom hormonu -TESTOSTERONU udaj się do endokrynologa..
zapomniałam wspomnieć, ze byłam u lekarza rodzinnego, dermatologa i ginekologa miałam robione badania i wszystko jest w porządku tak mówią... u ginekologa się wykosztowałam, sławny w moim mieście i nic... :(
Cytat
szanowna_gyal
Cytat
untamed
Nie będę opisywać jak bardzo się wstydzę plam pod pachami przez CAŁY CZAS. Stosowałam herbatki ziołowe przez antidral do tabletek perspiblock a po drodze tysiąc innych antyperspirantów, kulek, tabletek od lekarza, no dosłownie WSZYSTKO.... i nic nie pomaga! To już trwa prawie 2 lata i ciągle o tym myślę, nie mogę tak dłużej funkcjonować. Czuję się bardzo skrępowana, wystarczy, że pójdę do koleżanki ulice dalej i już potrafię być spocona. Nieważne jaka pogoda, jak jestem ubrana... Moje pytanie: Czy ktoś zna SKUTECZNE sposoby na nadmierne pocenie (oczywiście bez etiaxilu itd)? Botox nie wchodzi w gre, nie stać mnie.... proszę pomóżcie, bo jestem na skraju załamania

też mam problem ale mi zarówno antidral jak i etiaxil pomaga. A co się u Ciebie dzieje po etiaxilu?

pachy mnie swędzą, nadal się pocę a do tego zapach jest dziwny... normalnie zawsze co chwila do łazienki biegam i psikam się i wycieram... ale to też nie pomaga



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-11 13:25 przez untamed.

Bardzo mocna nadmierna potliwość

11 maj 2011 - 13:25:43

w aptece sa specjalne rolony za 40zł-skutecznosc gwarantowana;]
powiesz o co chodzi a oni Ci doradza;]

Bardzo mocna nadmierna potliwość

11 maj 2011 - 13:26:14

dlaczego bez etiaxilu? czy antidralu lub ziaji blokera?
przecież to są najcudowniejsze specyfiki pod słońcem jesli chodzi o nadpotliwość!;d

teraz sobie mogę jechać w zatłoczonym autobusie gdzie panuje 35 stopni a mnie sucho i przyjemnie hah;d

Bardzo mocna nadmierna potliwość

11 maj 2011 - 13:27:22

Doskonale rozumiem Twój problem, ja mam to samo. Tyle, że mi pomógł Antidral. Wczoraj miałam plamy jak nie wiem, mimo że było mi zimno (!) , użyłam na noc Antidrala i dzisiaj ani jednej maleńkiej plamki. Najgorsze było tylko to, że dzisiaj rano nie mogłam ruszyć rękoma, tak strasznie mnie piekły pachy. Ale teraz, po paru godzinach już przeszło na szczęście

Bardzo mocna nadmierna potliwość

11 maj 2011 - 13:27:29

ja po wizycie u endokrynologa cos mialam oprocz etiaxilu kurka wiem ze bylo ok ale po 2 latach nie pamietam nazwy etiaxil swoja droge co prawda drogi ale spelnial swoja role

Bardzo mocna nadmierna potliwość

11 maj 2011 - 13:27:56

to coś naprawde musi byc nie tak jesli lekarze nawet nie sa w stanie ci pomoc http://forum.szafa.pl/39/3500090/page=7/belgia-holandia-praca .html

Bardzo mocna nadmierna potliwość

11 maj 2011 - 13:28:18

ja używałam etiaxil'u, no ale widze,że masz coś przeciwko temu:-D teraz mam kulkę o nazwie 'Apers' i też działa,a zdecydowanie jest tańsza;-)

Bardzo mocna nadmierna potliwość

11 maj 2011 - 13:29:40

hm ja tez mam z tym peroblem, ale mi pomaga antidral.. radze sie przejść, do innegoi lekarza..

zweryfikowana
Posty: 577
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo mocna nadmierna potliwość

11 maj 2011 - 13:30:29

Cytat
whatsername87
dlaczego bez etiaxilu? czy antidralu lub ziaji blokera?
przecież to są najcudowniejsze specyfiki pod słońcem jesli chodzi o nadpotliwość!;d

teraz sobie mogę jechać w zatłoczonym autobusie gdzie panuje 35 stopni a mnie sucho i przyjemnie hah;d

dlatego, że mi nie pomagają... zupełnie nie, poce się tak samo a i zapach jest gorszy;/

Bardzo mocna nadmierna potliwość

11 maj 2011 - 13:30:35

ja polecam osobiscie BLOKER firmy Ziaja. Koszt na allegro to jakies 9 zl w wysylka, ale podejrzewam, ze dostaniesz hgo bez problemu w aptece - polecam, bo jest naprawdę bardzo dobry!

następna dyskusja:

Partnerka na siłownie/fitness :)