Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:41:48

Wyrywałyście kiedyś zęba? Bardzo boli ze znieczuleniem?

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:43:44

Zależy jakiego zęba wyrywasz. Ze znieczuleniem nic nie boli, nic a nic. Dopiero jak przestanie działać to zaopatrz się w jakieś tabletki przeciwbólowe. Jak będziesz przestrzegać zasad i wszystko pójdzie dobrze to ze dwa dni i po sprawie. Rwałam dwie ósemki.

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:44:48

Ze znieczuleniem nie boli, nie masz się czego bać! :)

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:47:47

ze znieczuleniem nie powinno, chyba że masz jakąś zgorzel, wtedy znieczulenie nie zadziała. A po wyrwaniu możesz odczuwać ból ok 2 tygodnie.

i podsawa nie wyrywa sie w czasie okresu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-07 10:49 przez emaergieo.

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:49:52

ja mialam 3 znieczulenia a i tak wszystko czulam i strasznie bolalo;/

niezweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:49:57

ze znieczulenie praktycznie nic nie czujesz :) kurcze mi sie teraz szykuje wyrywanie zeba chirurgicznie tego najbardziej sie boje mam dwie szostki do wyrwania,pewnie bedzie rozcinanie dziaselka :O umieram ze strachu.

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:52:44

nie boli nic po znieczuleniu nawet jak zejdzie to mnie nie bolało nic a nic

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:53:18

póżniej boli;)

zapraszam http://porcelain-desire.blogspot.com/

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:54:09

Cytat
sonnu8
ze znieczulenie praktycznie nic nie czujesz :) kurcze mi sie teraz szykuje wyrywanie zeba chirurgicznie tego najbardziej sie boje mam dwie szostki do wyrwania,pewnie bedzie rozcinanie dziaselka :O umieram ze strachu.

NIE MASZ SIĘ CO BAĆ! :) też miałam wyrywaną szósteczkę, bałam sie przeokropnie, ale nic a nic nie bolało :) jedynie potem z jakieś 8 godzin jak znieczulenie puściło, to nawet najsilniejsze leki przeciwbólowe nie pomagały...

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:56:16

co Wy pozniej nic nie boli ;)
wiem na przykłądzie swoim i nie tylko (ogolnie duza ilosc wyrwanych zębów :)

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:56:24

Cytat
emaergieo
ze znieczuleniem nie powinno, chyba że masz jakąś zgorzel, wtedy znieczulenie nie zadziała. A po wyrwaniu możesz odczuwać ból ok 2 tygodnie.

i podsawa nie wyrywa sie w czasie okresu
czy jest zgorzel czy nie i tak znieczulenie ZADZIAŁA
jedyną przyczyną braku działającego znieczulenia jest stan ropny w miazdze zęba , wtedy trzeba brac antybiotyk i dopiero udac sie na ekstrakcje zęba.
wiem bo chodzę do szkoły medycznej A.stomatologa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-07 10:57 przez olivia0310.

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 11:05:26

Cytat
olivia0310
Cytat
emaergieo
ze znieczuleniem nie powinno, chyba że masz jakąś zgorzel, wtedy znieczulenie nie zadziała. A po wyrwaniu możesz odczuwać ból ok 2 tygodnie.

i podsawa nie wyrywa sie w czasie okresu
czy jest zgorzel czy nie i tak znieczulenie ZADZIAŁA
jedyną przyczyną braku działającego znieczulenia jest stan ropny w miazdze zęba , wtedy trzeba brac antybiotyk i dopiero udac sie na ekstrakcje zęba.
wiem bo chodzę do szkoły medycznej A.stomatologa.

a ja już pracuję w gabinecie od dłuższego czasu i widzę jak ludzie reagują ;)

sonnu8 nie masz się czego bać, u mnie takie zabiegi wykonuje się w jeden dzień w tygodniu i jeszcze nikt nie narzekał. Zabieg trwa ok 30 min, po tygodniu ściągają Ci szewki. Jedyne ograniczenie to szorowanie zębów, palenie przez parę dni i nie można płukać buźki zbyt mocno. Nie masz się czym martwić ;)

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 11:06:33

wyrywałam ze znieczuleniem ktore powoli przestawalo dzialac bo czekalam pol godz na poczekalni... nie bolalo tylko pozniej jak bylo po wszystkim i jak zeba zobaczylam to mi sie slabo zrobilo hehe ;))

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 11:09:04

ze znieczuleniem nic a nic nie czujesz:) pozniej tez mnie nic nie bolalo, wiec spokojnie:)

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 11:10:03

Cytat
emaergieo
Cytat
olivia0310
Cytat
emaergieo
ze znieczuleniem nie powinno, chyba że masz jakąś zgorzel, wtedy znieczulenie nie zadziała. A po wyrwaniu możesz odczuwać ból ok 2 tygodnie.

i podsawa nie wyrywa sie w czasie okresu
czy jest zgorzel czy nie i tak znieczulenie ZADZIAŁA
jedyną przyczyną braku działającego znieczulenia jest stan ropny w miazdze zęba , wtedy trzeba brac antybiotyk i dopiero udac sie na ekstrakcje zęba.
wiem bo chodzę do szkoły medycznej A.stomatologa.

a ja już pracuję w gabinecie od dłuższego czasu i widzę jak ludzie reagują ;)

sonnu8 nie masz się czego bać, u mnie takie zabiegi wykonuje się w jeden dzień w tygodniu i jeszcze nikt nie narzekał. Zabieg trwa ok 30 min, po tygodniu ściągają Ci szewki. Jedyne ograniczenie to szorowanie zębów, palenie przez parę dni i nie można płukać buźki zbyt mocno. Nie masz się czym martwić ;)
Witam koleżanki po fachu ;-) nie ma się czego bać ,i jeśli tylko będziesz się stosowała do zaleceń po ekstrakcji to napewno bedzie wszystko ok

następna dyskusja:

Połknięty kolczyk? Pomocy!