Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciąża ?

13 kwi 2011 - 11:22:29

Cytat
sylwia04111991
wykaże, ja tak robiłam
po kilku dniach w moczu podwyższa się stężenie czegoś co świadczy o tym, że jesteś w ciązy, zaczekaj 2,3 dni i zrób


owszem, wykazuje po kilu dniach, ale nie od stosunku tylko od zapłodnienia.
Po prostu wyluzuj się, nie stresuj i czekaj do miesiączki. Wiele ciąż jest wydalanych po prostu podczas miesiączki. Choćby nawet z tego względu nie ma sesnu robić testu przed spodziewaną miesiączką. Ja aktualnie staram się o dziecko, regularnie chodzę do lekarza , robię testy i trochę o nich wiem. Jeżeli jednak bardzo chcesz wiedzieć to polecam test z krwi, to zrobienia w laboratorium

Ciąża ?

13 kwi 2011 - 11:23:12

Cytat
szasa
A chcesz być w ciąży, czy jednak jeszcze nie?
Jeżeli -tak, to mogło ci się udać, ale jeżeli - nie, to wcześniej mogłaś poczytać o antykoncepcji( jak wspomniano tu we wcześniejszym poście).
Cytat
kochana2910
Jezu jak mnie wkurza umoralnianie dziewczyn ,,A SŁYSZAŁAŚ O ANTYNONCEPCJI,A WIESZ CO TO JEST,A SĄ GUMKI''
To mnie to trafia;/
Sorry,ale do chol**y to jest indywidualna sprawa każdej z nas.
Jedna testuje stosunek przerywany,inna globulki,gumki..A jeszcze inna idzie na całość..
Ludzie....Ona tylko zadała pytanie kiedy może zrobić test...A wy o antykoncepcji,nie czepiajcie się tego.
Jeżeli jest to indywidualna sprawa to po co w ogóle był ten post? Posty chyba są do dyskusji na dany temat.
Dziewczyna chciała się TYLKO dowiedzieć kiedy może zrobic test i to wszystko...

zweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

Ciąża ?

13 kwi 2011 - 11:24:25

Ostatnia miesiączkę miałam 2 kwietnia skończyła mi sie 8 a to się stalo 11. Mój cykl 27dni.

Ciąża ?

13 kwi 2011 - 11:24:59

Cytat
Sandi_1989
Cytat
kochana2910
Jezu jak mnie wkurza umoralnianie dziewczyn ,,A SŁYSZAŁAŚ O ANTYNONCEPCJI,A WIESZ CO TO JEST,A SĄ GUMKI''
To mnie to trafia;/
Sorry,ale do chol**y to jest indywidualna sprawa każdej z nas.
Jedna testuje stosunek przerywany,inna globulki,gumki..A jeszcze inna idzie na całość..
Ludzie....Ona tylko zadała pytanie kiedy może zrobić test...A wy o antykoncepcji,nie czepiajcie się tego.

właśnie ja tylko chcialam sie was poradzić a nie dostawać opier****. Dzieki kochana2910

Tylko, że takie osoby powinny zostać zjechane na maxa ;/ może dzięki temu coś da radę uświadomić. Nie wyobrażam sobie, że wszyscy mogliby tak do tego podchodzić. Wolę nie myśleć, jakie byśmy mieli społeczeństwo...
Na szafie nie byłoby już żadnego typowo szafowego wątku, tylko same wydzieliny, dupy i ciąże. A wystarczy trochę poczytać ;]

Ciąża ?

13 kwi 2011 - 11:27:59

pewnie ze wykaze ;)
ja zrobilam po tyg. i jestem ;);PP

Ciąża ?

13 kwi 2011 - 11:28:35

o matko do ksiazek nie do seksu

Ciąża ?

13 kwi 2011 - 11:29:14

Boże jakie niektóre dziewczyny są mądre. Śmiać mi sie chce jak czytam te wypowiedzi. PORAŻKA. Nie chce mi sie rozpisywać.... Niektóre pozjadały rozumy!

Sandi 1989 radze zrobić test dopiero w dniu spodziewanej miesiączki. Czasem zdarza się że kobieta jest w ciązy a w dniu spodziewanej miesiączki może samoistnie poronić. Jeżeli nie mineło 72 godziny od współzycia a nie chcesz narazie mieć dzidziusia to radze isc po tabletke "PO". powodzenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-13 11:29 przez ewelliina.

Ciąża ?

13 kwi 2011 - 11:29:30

Cytat
barbieta
pewnie ze wykaze ;)
ja zrobilam po tyg. i jestem ;);PP
Gratuluję;)
Cytat
rikarika
Cytat
Sandi_1989
Cytat
kochana2910
Jezu jak mnie wkurza umoralnianie dziewczyn ,,A SŁYSZAŁAŚ O ANTYNONCEPCJI,A WIESZ CO TO JEST,A SĄ GUMKI''
To mnie to trafia;/
Sorry,ale do chol**y to jest indywidualna sprawa każdej z nas.
Jedna testuje stosunek przerywany,inna globulki,gumki..A jeszcze inna idzie na całość..
Ludzie....Ona tylko zadała pytanie kiedy może zrobić test...A wy o antykoncepcji,nie czepiajcie się tego.

właśnie ja tylko chcialam sie was poradzić a nie dostawać opier****. Dzieki kochana2910

Tylko, że takie osoby powinny zostać zjechane na maxa ;/ może dzięki temu coś da radę uświadomić. Nie wyobrażam sobie, że wszyscy mogliby tak do tego podchodzić. Wolę nie myśleć, jakie byśmy mieli społeczeństwo...
Na szafie nie byłoby już żadnego typowo szafowego wątku, tylko same wydzieliny, dupy i ciąże. A wystarczy trochę poczytać ;]
Dobrze,ale nie które dziewczyny stosują prezerwatywy ,chłopak w nich kończy,a tu nagle trzask gumka poszła..Mają dni płodne i co wtedy?/Też trzeba po nich jechać że są nie odpowiedzialne i w ogóle?Nie sądze..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-13 11:31 przez kochana2910.

zweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

Ciąża ?

13 kwi 2011 - 11:30:06

Cytat
rikarika
Cytat
Sandi_1989
Cytat
kochana2910
Jezu jak mnie wkurza umoralnianie dziewczyn ,,A SŁYSZAŁAŚ O ANTYNONCEPCJI,A WIESZ CO TO JEST,A SĄ GUMKI''
To mnie to trafia;/
Sorry,ale do chol**y to jest indywidualna sprawa każdej z nas.
Jedna testuje stosunek przerywany,inna globulki,gumki..A jeszcze inna idzie na całość..
Ludzie....Ona tylko zadała pytanie kiedy może zrobić test...A wy o antykoncepcji,nie czepiajcie się tego.

właśnie ja tylko chcialam sie was poradzić a nie dostawać opier****. Dzieki kochana2910

Tylko, że takie osoby powinny zostać zjechane na maxa ;/ może dzięki temu coś da radę uświadomić. Nie wyobrażam sobie, że wszyscy mogliby tak do tego podchodzić. Wolę nie myśleć, jakie byśmy mieli społeczeństwo...
Na szafie nie byłoby już żadnego typowo szafowego wątku, tylko same wydzieliny, dupy i ciąże. A wystarczy trochę poczytać ;]

rozumie cie ale szafa.pl to babska stronka na której można poruszać rożne tematy i zapytać sie o rady albo wyżalić bo my same powinnyśmy sie rozumieć.

następna dyskusja:

fanki spinningu :)