Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

zakupy internetowe

22 minut temu

Budowa domu

26 minut temu

Projekt wnętrza

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak sie zabezpieczacie?sex...

06 kwi 2011 - 16:19:17

witajcie.Mam pytanie zaczelam brac tabletki wlasnie anty...bo powinno sie brac je od 1 nia miesiaczki..noi za pare dni wraca moj chlopak...noi wiecie nie widzielismy sie dlugo:P no ale do sedna jak sie zabezpieczacie czy przy tabletkach anty uzywacie dodatkowo prezerwatywy?
prosze dziewojki o wypowiedzenie sie;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-06 16:21 przez asiuulla.

jak sie zabezpieczacie?sex...

06 kwi 2011 - 16:21:42

jak tabletki to tabletki jak prezerwatywy to prezerwatywy, po co dwa zabezpieczenia na raz?

jak sie zabezpieczacie?sex...

06 kwi 2011 - 16:22:58

Poczekaj ok. tygodnia oo początku brania tabletek ( 7 tabletka z pierwszego opakowania) tak dla pewności i możesz już na całego śmigać :)
Nie polecam żadnych dodatkowych zabezpieczeń, o ile nie są potrzebne typu. kuracja antybiotykowa itp. Po co się truć tabsami i jeszcze na dodatek odmawiać sobie pełnego zadowolenia z seksu poprzez zabezpieczenie mechaniczne? Głupota :)

jak sie zabezpieczacie?sex...

06 kwi 2011 - 16:24:15

oj wiesz ja to panikara jestem...a slyszalam ze przy pierwszym cyklu lepiej dodatkowo sie zabezpieczyc...

Cytat
Zrudziala
Poczekaj ok. tygodnia oo początku brania tabletek ( 7 tabletka z pierwszego opakowania) tak dla pewności i możesz już na całego śmigać :)
Nie polecam żadnych dodatkowych zabezpieczeń, o ile nie są potrzebne typu. kuracja antybiotykowa itp. Po co się truć tabsami i jeszcze na dodatek odmawiać sobie pełnego zadowolenia z seksu poprzez zabezpieczenie mechaniczne? Głupota :)

No wlasnie Kochana tak tez mysle ale sie boje panikara ze mnie ale wolalabym bez prezerwatywy...tylko sie boje jak chlopak no wiesz skonczy w srodku poprostu sie boje ze zajde...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-06 16:26 przez asiuulla.

jak sie zabezpieczacie?sex...

06 kwi 2011 - 16:26:21

przecież "gumki" nie tylko zabezpieczają przed ciążą chociaż w mniejszym stopniu od tabletek ale ochraniają przed chorobami wenerycznymi

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

jak sie zabezpieczacie?sex...

06 kwi 2011 - 16:27:19

nie
tabletki dają Ci prawie 100% ( 99 i coś ja dobrze pamiętam ) zabezpieczenia

jak sie zabezpieczacie?sex...

06 kwi 2011 - 16:27:40

tak tak wiem...tylko ze wiesz ja mam stalego partenera on jest zdrowy ja tez...
ale powiedzcie jak wy sie zabezpieczacie..i czy w ciaze zaszlyscie ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-06 16:28 przez asiuulla.

jak sie zabezpieczacie?sex...

06 kwi 2011 - 16:27:53

Biorę tabletki i szczerze mówiąc nie przyszło by mi do głowy używać jakiegoś innego zabezpieczenia ;) Nie po to się truję,żeby jeszcze coś innego dodawać do tego

jak sie zabezpieczacie?sex...

06 kwi 2011 - 16:30:52

Ja biorę tylko tabletki :) od ponad roku i wszystko jest ok :)

jak sie zabezpieczacie?sex...

06 kwi 2011 - 16:31:06

Pierwsza tabletka działa już po kilku godzinach taką inf. dostałam od lekarza :) I nie trzeba innego zabezpieczenia

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

jak sie zabezpieczacie?sex...

06 kwi 2011 - 16:33:24

my tylko gumki:)a tabletki w zyciu.

jak sie zabezpieczacie?sex...

06 kwi 2011 - 16:33:44

tabletki: wygodne, praktyczne, u mnie same plusy mają tabsy:)
Tabletki w 99 % są skuteczne:)

jak sie zabezpieczacie?sex...

06 kwi 2011 - 16:34:11

ja tam też nie czekałam, żadne 7 dni tylko jakieś 3 chyba, aż okres mi się skończył i w ciąży jakoś nie jestem i nie byłam ;D a faktycznie wystarczą pigułki jeżeli łykasz je w miarę regularnie (nie np. co drugi dzień bo o takich dziewczynach też słyszałam oO) to nie ma się o co martwić:) Życzę udanej zabawy ;D

jak sie zabezpieczacie?sex...

06 kwi 2011 - 16:34:25

Ja brałam 3 i pół roku tabletki i nie używałam gumek, ale czasami chłopak we mnie nie kończył po prostu. Teraz odstawiłam to badziewie, bo mi rozwaliło zdrowie:/ i używam tylko prezerwatyw. ciężko było się przyzwyczaić, no ale cóż...

jak sie zabezpieczacie?sex...

06 kwi 2011 - 16:35:03

nie widze potrzeby dodatkowego uzycia prezerwatyw jeśli masz stałego partnera i wiesz, że on sypia tylko z Tobą i nie zarazi Cię jakąś chorobą. Bez gumki o wiele lepiej smakuje seks ;)

następna dyskusja:

pomocy piecze!!!!!