Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:35:34

Cytat
soso
Ja uwazam, że krew jest ladna :P tzn z pewnościa jest najprzyjemniejsza i najmniej obrzydliwa wydzielina ludzkiego ciala...
Ale wiadome jest, że podczas miesiączki to ta krew tak ładnie
nie pachnie :D No dobra, można się wykąpać i pewnie byłoby inaczej :D
To już chyba zapach spermy jest przyjemniejszy :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 23:37 przez kotek6.

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:38:13

ja raczej nie chetnie.mój partner to rozumie..widzi co przeżywam w te dni...ostatnio to wogóle mam ciągle bóle np.dziś jest 8 dzien a ja plamie i brzuch mnie boli.piersi to juz od 2 miesiecy non stop...jak kto woli ale dla mnie stosunkowanie sie w bólu nie było by fajne

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:41:05

Cytat
Niczka90
Cytat
-potui
Cytat
Niczka90
Jak mi ktoś powie, że krew miesiączkowa i zakrwawiona pochwa jest higieniczna/romantyczna i nie widzi w tym nic odrzucającego to przysięgam, że rozłożę go śmiechem...
Faktycznie, nie ma nic piękniejszego niż wypływająca krew i śluzówka z pochwy, nic, tylko całować... :-|

To padaj ze śmiechu na podłogę i to juz ! :D

Bo mam przyjaciela który .... jest niesamowitym romantykiem ....i .... na tyle nie przeszkadza mu krew miesiączkowa ze jest w stanie ( z jego inicjatywy to wyszło ) zrobić jej minetkę ;)

To mój śmiech ma rozłożyć owego romantyka:P
Dżizes... Nie sprowadzam tematu do preferencji Waszych partnerów, czy lubią, czy nie, ale ja sama czuję się niekomfortowo w tych dniach i nie wyobrażam sobie takich zbliżeń...
A poza tym, jak tylko pojawi się trochę krwi np na chodniku, to zaraz większośc lasek piszczy `o fuj, o fuj` ale jak co do czego to okazuje się, że w ogóle nie przeszkadza, no proooszę.


no, a akurat ja uwielbiam krew, jak widzę coś rozjechanego to z przyjemnością podchodze i się przyglądam i myślę co to za część ciała :D
lubię swoją krew jak mi leci itd. więc loozik ;))

zweryfikowana
Posty: 147
Ostrzeżenia: 1/5

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:42:23

heh , sympatycznie jak sie brzydzicie tego co ''jest wasze" :S

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:42:57

Cytat
kotek6
Cytat
soso
Ja uwazam, że krew jest ladna :P tzn z pewnościa jest najprzyjemniejsza i najmniej obrzydliwa wydzielina ludzkiego ciala...
Ale wiadome jest, że podczas miesiączki to ta krew tak ładnie
nie pachnie :D No dobra, można się wykąpać i pewnie byłoby inaczej :D
To już chyba zapach spermy jest przyjemniejszy :D
no ja czesto zmieniam podpaski lub tampony i za kazdym razem gdy zmieniam to sie podmywam, wiec z zapachem nie mam problemu... a jak mamy ochote na numerek podczas okresu to tak jak mowilam, pod koniec gdy krwi jest malo i robimy to pod prysznicem a jak nie to sie myje przed i tak... i nie ma zadnego zapaszku w powietrzu, wierz mi :P

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:44:35


a zajść można teoretycznie zawsze ;) podkreślam ,,teoretycznie,,

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:45:38

Cytat
pretty_woman

a zajść można teoretycznie zawsze ;) podkreślam ,,teoretycznie,,
hahahahhaha nie no, to to nawet dla mnie juz przeginka :P

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:45:58

Soso
Może i racja :) Nie pozostaje nic innego jak uwierzyć komuś, kto ma w tym jakieś doświadczenie :)

Ha ha ha Co jak co, ale żeby facet tam wsadzał swój pyszczek to jakoś niebardzo :D
No ale co kto woli Wcześniej już było napisane, że jakiś facet tak lubi



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 23:48 przez kotek6.

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:47:52

Cytat
soso
Cytat
pretty_woman

a zajść można teoretycznie zawsze ;) podkreślam ,,teoretycznie,,
hahahahhaha nie no, to to nawet dla mnie juz przeginka :P
:D:D:D

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:48:26

Cytat
soso
Cytat
Niczka90
Cytat
-potui
Cytat
Niczka90
Jak mi ktoś powie, że krew miesiączkowa i zakrwawiona pochwa jest higieniczna/romantyczna i nie widzi w tym nic odrzucającego to przysięgam, że rozłożę go śmiechem...javascript:editor_tools_handle_help()
Faktycznie, nie ma nic piękniejszego niż wypływająca krew i śluzówka z pochwy, nic, tylko całować... :-|

To padaj ze śmiechu na podłogę i to juz ! :D

Bo mam przyjaciela który .... jest niesamowitym romantykiem ....i .... na tyle nie przeszkadza mu krew miesiączkowa ze jest w stanie ( z jego inicjatywy to wyszło ) zrobić jej minetkę ;)

To mój śmiech ma rozłożyć owego romantyka:P
Dżizes... Nie sprowadzam tematu do preferencji Waszych partnerów, czy lubią, czy nie, ale ja sama czuję się niekomfortowo w tych dniach i nie wyobrażam sobie takich zbliżeń...
A poza tym, jak tylko pojawi się trochę krwi np na chodniku, to zaraz większośc lasek piszczy `o fuj, o fuj` ale jak co do czego to okazuje się, że w ogóle nie przeszkadza, no proooszę.
na chodniku? boze w jakiej dzielnicy Ty mieszkasz? hehe nie no zartuje...
Ja uwazam, że krew jest ladna :P tzn z pewnościa jest najprzyjemniejsza i najmniej obrzydliwa wydzielina ludzkiego ciala... no moze tylko lzy sa wyzej w rankingu... no bo powiedzmy sobie szczerze- gile, siki, kupa, wosk z uszu, śluz z pochwy, sperma maja znacznie gorszy wyglad, zapach itp niz taka krewka :P Tyle, ze nagle jak sie ona wydobywa z pochwy to sie robi dla coniektórych mega oblesna :PP

Ta no, ale jak przychodzi co do czego i chłopak domaga się seksu oralnego, to też sobie można poczytać w internecie jakie to nie jest obrzydliwe, i jak to jedna z drugą nie mogą się zmusić- a przecież właściwie nie ma koloru, skrzepów ,no i na kilometr również nie śmierdzi, no nie?:D

Dla mnie to wydalina ciała, fizjologiczna co prawda, ale z romantyzmem oprócz koloru niewiele ma wspólnego;)

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:49:09

Cytat
soso
Cytat
pretty_woman

a zajść można teoretycznie zawsze ;) podkreślam ,,teoretycznie,,
hahahahhaha nie no, to to nawet dla mnie juz przeginka :P

hehehehhe

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:50:43

Cytat
-potui
Cytat
Niczka90
Cytat
-potui
Cytat
Niczka90
Jak mi ktoś powie, że krew miesiączkowa i zakrwawiona pochwa jest higieniczna/romantyczna i nie widzi w tym nic odrzucającego to przysięgam, że rozłożę go śmiechem...
Faktycznie, nie ma nic piękniejszego niż wypływająca krew i śluzówka z pochwy, nic, tylko całować... :-|

To padaj ze śmiechu na podłogę i to juz ! :D

Bo mam przyjaciela który .... jest niesamowitym romantykiem ....i .... na tyle nie przeszkadza mu krew miesiączkowa ze jest w stanie ( z jego inicjatywy to wyszło ) zrobić jej minetkę ;)

To mój śmiech ma rozłożyć owego romantyka:P
Dżizes... Nie sprowadzam tematu do preferencji Waszych partnerów, czy lubią, czy nie, ale ja sama czuję się niekomfortowo w tych dniach i nie wyobrażam sobie takich zbliżeń...
A poza tym, jak tylko pojawi się trochę krwi np na chodniku, to zaraz większośc lasek piszczy `o fuj, o fuj` ale jak co do czego to okazuje się, że w ogóle nie przeszkadza, no proooszę.


Partner nie mój jakby co :P

Wiesz z krwią jest różnie .. niektórzy mdleją jak ja w ogóle zobaczą innym całkiem nie przeszkadza . Więc to rozumiem . Rozumiem tez że niektóre kobiety przez cały okres odczuwają bol , duży dyskomfort , czy napięcie , ja mam to na szczęście przed ewentualnie 1-2 dzień , reszte dni nawet nie zauważam że mam okres .

Ej pamiętasz ten wątek gdzie laska zapomniała wyjąć tampon ... nie czuła tak okresu , że zapomniała :P

Seks podczas miesiączki jest mocno indywidualną sprawą, ale nie rozumiem tego że jest to obrzydliwe niesmaczne - ok rozumiem ale obrzydliwe nie , bo skoro to jest obrzydliwe to jaka jest np: koprofilia - dla mnie to jest mega obrzydliwe ;P no ale co kto lubi

Haha pamiętam xD
A dla mnie niesmaczny jest seks podczas miesiączki- no jakoś nie widzę w tym niczego pociągającego, ale `co kto lubi`:D
Nie ukrywajmy, ale co jak co- miesiączka jest raczej `brudna`

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:51:40

czytajac wasze wypowiedzi to co niektore z was zachowywuja sie jak moja babcia i mocherowe berety tylko do kosciola i na kleczki .Ja nic w tym zlego nie widze zeby uprawiac sex w czasie miesiaczki wszystko jest dla ludzi.

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:54:04

Cytat
Niczka90
Cytat
soso
Cytat
Niczka90
Cytat
-potui
Cytat
Niczka90
Jak mi ktoś powie, że krew miesiączkowa i zakrwawiona pochwa jest higieniczna/romantyczna i nie widzi w tym nic odrzucającego to przysięgam, że rozłożę go śmiechem...javascript:editor_tools_handle_help()
Faktycznie, nie ma nic piękniejszego niż wypływająca krew i śluzówka z pochwy, nic, tylko całować... :-|

To padaj ze śmiechu na podłogę i to juz ! :D

Bo mam przyjaciela który .... jest niesamowitym romantykiem ....i .... na tyle nie przeszkadza mu krew miesiączkowa ze jest w stanie ( z jego inicjatywy to wyszło ) zrobić jej minetkę ;)

To mój śmiech ma rozłożyć owego romantyka:P
Dżizes... Nie sprowadzam tematu do preferencji Waszych partnerów, czy lubią, czy nie, ale ja sama czuję się niekomfortowo w tych dniach i nie wyobrażam sobie takich zbliżeń...
A poza tym, jak tylko pojawi się trochę krwi np na chodniku, to zaraz większośc lasek piszczy `o fuj, o fuj` ale jak co do czego to okazuje się, że w ogóle nie przeszkadza, no proooszę.
na chodniku? boze w jakiej dzielnicy Ty mieszkasz? hehe nie no zartuje...
Ja uwazam, że krew jest ladna :P tzn z pewnościa jest najprzyjemniejsza i najmniej obrzydliwa wydzielina ludzkiego ciala... no moze tylko lzy sa wyzej w rankingu... no bo powiedzmy sobie szczerze- gile, siki, kupa, wosk z uszu, śluz z pochwy, sperma maja znacznie gorszy wyglad, zapach itp niz taka krewka :P Tyle, ze nagle jak sie ona wydobywa z pochwy to sie robi dla coniektórych mega oblesna :PP

Ta no, ale jak przychodzi co do czego i chłopak domaga się seksu oralnego, to też sobie można poczytać w internecie jakie to nie jest obrzydliwe, i jak to jedna z drugą nie mogą się zmusić- a przecież właściwie nie ma koloru, skrzepów ,no i na kilometr również nie śmierdzi, no nie?:D

Dla mnie to wydalina ciała, fizjologiczna co prawda, ale z romantyzmem oprócz koloru niewiele ma wspólnego;)
no coz, jak ktos sie brzydzi spermy to juz w ogole wg mnie nie jest gotowy na rzeczy związane z jej wystepowaniem.
A co do romantyzmu, to kto powiedzial ze krew z cipki jest romantyczna? no chyba, że dla kogoś seks z zalozenia jest romantyczny wiec i wszystko co z nim zwiazane takie byc powinno... ja tam nie lubie romantycznego seksu, nuuda wole namietny i ostry wiec nie musza sie z nim wiazac romantyczne wydzieliny haha.

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:56:26

Cytat
roksana88
Cytat
agnieszka212324
dobry koń nawet po bagnie przejedzie jak to powiedziala kolezanka kiedys:D hehehe

jest jeszcze powiedzenie,ze prawdziwy rycerz krwi sie nie boi ;D
jak również "dobry marynarz to i po morzu czerwonym przepłynie" :D

ep.było :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 23:58 przez zuzimierz.

następna dyskusja:

Dukan