Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cd. Mam problem...laska

30 mar 2011 - 09:51:56

Prześledziłem wczoraj kilkukrotnie Wasze wypowiedzi.Dziękuję bardzo za pomoc.
Chyba w końcu zrozumiałem, że tego co było nie da się odbudować.

Wczoraj wieczorem poszliśmy do łóżka, robiliśmy to tak jak lubiła.
Po wszystkim otworzyłem drzwi do innego pokoju, tam stały spakowane torby.Spakowałem ją pod jej nieobecność.
No i powiedziałem, że ma znikać.

Ona wiadomo ryk i te swoje gadanie.Byłem stanowczy chociaż w środku płakałem.

Dziś nie mogę sobie znaleźć miejsca, cholernie tęsknie...jest tak pusto i cicho...
i źle mi z tym że potraktowałem ją tak ...

cd. Mam problem...laska

30 mar 2011 - 09:55:42

Słuchaj się szafowiczek - masz rację - dziewczyny w wieku 15-20 lat to najlepsze wyrocznie - wiedzą tyle o życiu. Człowieku - przecież zdrada to nie morderstwo. Rozmowa. Niech ci wszystko opowie. Po co masz tak cierpieć???

cd. Mam problem...laska

30 mar 2011 - 09:55:51

Jejku... Czas leczy rany niby, ale wiem, że łatwo tak mówić...

Współczuję bardzo....

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

cd. Mam problem...laska

30 mar 2011 - 09:57:46

Myślę, że dobrze postąpiłeś;p Zdradziła raz, to zdradzi drugi... A tego kwiatu pół światu;D
A i podziwiam Cię za to, że założyłeś wątek w tej sprawie;p Wczoraj go nie widziałam;D Mało który chłopak tak się zachowuje. Zazwyczaj wolą dookoła zrobić z dziewczyny tanią dziw...;(

cd. Mam problem...laska

30 mar 2011 - 09:58:10

Ale tak ją ******* ze ja bym już na jej miejscu nie wróciła :((((


Proszę Cię - miej swój własny rozum - nie pytaj się głupich dziewczyn - życie nie jest czarne albo białe - zdradzi jak już raz zdradziła - wierutna bzdura i polowanie na czarownice :(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 11:15 przez moderator.

cd. Mam problem...laska

30 mar 2011 - 09:59:09

Cytat
mistaken
Słuchaj się szafowiczek - masz rację - dziewczyny w wieku 15-20 lat to najlepsze wyrocznie - wiedzą tyle o życiu. Człowieku - przecież zdrada to nie morderstwo. Rozmowa. Niech ci wszystko opowie. Po co masz tak cierpieć???


Ej on ją zastał z innym w łózku!!!!! NIe czytałaś poprzedniego wątku????/

cd. Mam problem...laska

30 mar 2011 - 10:01:30

Cytat
02bezkitu11
Cytat
mistaken
Słuchaj się szafowiczek - masz rację - dziewczyny w wieku 15-20 lat to najlepsze wyrocznie - wiedzą tyle o życiu. Człowieku - przecież zdrada to nie morderstwo. Rozmowa. Niech ci wszystko opowie. Po co masz tak cierpieć???


Ej on ją zastał z innym w łózku!!!!! NIe czytałaś poprzedniego wątku????/

tak tak kochanie przeczytałam wszystko - a jakby jej nie zastal a tylko sie dowiedzial to by cos zmienilo??? niech on sie nie pyta nas tylko siebie czy mu zalezy na niej tak bardzo - tak ja moze kocha - ze moze porozmawiaja - albo cos - kazdy jest inny - dla mnie pytanie na forum - rzucic ja czy nie to jakby tchorzostwo

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

cd. Mam problem...laska

30 mar 2011 - 10:01:39

Cytat
mistaken
Słuchaj się szafowiczek - masz rację - dziewczyny w wieku 15-20 lat to najlepsze wyrocznie - wiedzą tyle o życiu. Człowieku - przecież zdrada to nie morderstwo. Rozmowa. Niech ci wszystko opowie. Po co masz tak cierpieć???


Nie wiem jak w ogóle można wybaczyć zdradę? Szok!
Przecież jak się kogoś kocha i w ogóle to się takich rzeczy nie robi. I co niby ona miałaby mu powiedzieć? To tylko jeden raz, bo była samotna? Żal...

cd. Mam problem...laska

30 mar 2011 - 10:01:50

Ja bym postąpiła tak samo...

Dla mnie zdrada jest niewybaczalna ... Niektórzy potrafią wybaczyć, ale ja już bym nie potrafiła....Serce by mi sie pokroiło na tysiąc części po tym co bym zobaczyła.... Nie mogłabym spać w tym łóżku ani dotykać ukochanego....

Nie rozumiem takich sytuacji dla mne to chore... :| Juz bym wolała pochlastać się nożem niż zdradzić mojego faceta

cd. Mam problem...laska

30 mar 2011 - 10:03:02

wypowiedzi są bardzo dojrzałe - gratuluję :////

cd. Mam problem...laska

30 mar 2011 - 10:03:13

o jezu jak mnie denerwuje jak ktos pisze zdradzila raz-zdradzi drugi! a gdzie tak jest napisane?! jak osoba taka jest to tak zrobi, ale zazwyczaj ludzie bardzo dziekuja za druga szanse, zmieniaja sie bardzo zalują,

cd. Mam problem...laska

30 mar 2011 - 10:04:10

Ty jeszcze z nia w jednym łóżku leżałes i robiłeś z nia to?!!!Jak ona z innym to robiła!Jak by moj facet to zobił to bym miała obrzydzenie!

cd. Mam problem...laska

30 mar 2011 - 10:04:12

Cytat
mistaken
wypowiedzi są bardzo dojrzałe - gratuluję :////


Wybaczono Tobie kiedyś zdradę, że tak piszesz?

cd. Mam problem...laska

30 mar 2011 - 10:04:48

Najlepsza na starą miłość jest nowa miłość.
Nie ma o czym z nią rozmawiać. Tak jak wcześniej pisała jedna dziewczyna - bardzo mądrze - do domu nie zaprasza się przygodowego chłopaka, musiała z nim być dłużej i z pewnością wykorzystywali Twoja nieobecność nie raz. Po za tym liczy się forma seksu w jakiej ją zastałeś, też wiele mówi o ich relacjach. A na razie zajmij sobie czas, żeby jak najmniej myśleć.

cd. Mam problem...laska

30 mar 2011 - 10:04:54

współczuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 10:05 przez sweet01.

następna dyskusja:

Jaki to rozmiar Waszym zdaniem ?