Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

13 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cd. Mam problem...laska

02 kwi 2011 - 16:46:57

Cytat
agax158
Cytat
molinko
Chciałbym zauważyć,że to ona mnie upokorzyła poniżyła itd.

Nie mamy dzieci.I nie jest w ciąży.To już pewna wiadomość.

oczywiście że tak! nie słuchaj takich wypowiedzi, to są dziewczyny które pewnie również zdradziły, i były w podobnej sytuacji, i tak byłeś za dobry że nie wyrzuciłeś jej od razu w tą noc. Powodzenia.:*

Ja nie zdradziłam żadnego z moich partnerów i nadal uważam, że się zachował bardzo niedojrzale...
Okey, upokorzyła Cię... więc co? Masz się zniżać do jej poziomu, albo i niżej...
CZŁOWIEKU BĄDŹ MĘŻCZYZNĄ, powinieneś to upokorzenie przyjąć na klatę jak mężczyzna i zachować się dojrzalej od niej...
Nic nie tłumaczy jej zachowania I NIC nie będzie tłumaczyć Twojego zachowania.

cd. Mam problem...laska

04 kwi 2011 - 22:40:39

molinko i jak Ci sie poukladalo? Taka cisza tu...
wszystko ok?

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

cd. Mam problem...laska

05 kwi 2011 - 15:54:47

ciekawa jestem co u autora wątku?

cd. Mam problem...laska

05 kwi 2011 - 15:56:34

No daj znać jak się ułożyło, bo tu wszystkie umierają z ciekawości :D

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

cd. Mam problem...laska

06 kwi 2011 - 12:26:50

chyba zapomnial juz calkiem o nas;/ a szkoda....

cd. Mam problem...laska

06 kwi 2011 - 12:31:20

są nowe okoliczności i nowy wątek.nie będę nikogo zmuszał do czytania tylu stron :)

cd. Mam problem...laska

06 kwi 2011 - 15:12:52

Cytat
molinko
są nowe okoliczności i nowy wątek.nie będę nikogo zmuszał do czytania tylu stron :)


to podaj jakies namiary na niego ;)

cd. Mam problem...laska

06 kwi 2011 - 15:16:07

Cytat
mistaken
Słuchaj się szafowiczek - masz rację - dziewczyny w wieku 15-20 lat to najlepsze wyrocznie - wiedzą tyle o życiu. Człowieku - przecież zdrada to nie morderstwo. Rozmowa. Niech ci wszystko opowie. Po co masz tak cierpieć???

TWÓJ NICK MÓWI O TOBIE WSZYSTKO.

cd. Mam problem...laska

06 kwi 2011 - 15:25:14

pewnie tego co napisze to nie przeczytasz ale i tak sie wypowiem. ja mialam podobne podejscie do życia jak ty, tzn. zdradzi to odejde. teraz dla mnie to nie jest już tak oczywiste, myśle,że to zależy od ciebie co zrobisz a nie od nas, że zrobisz tak jak ci napiszemy. życie różnie sie układa. jeśli ci zależy na niej i kochasz ja to porozmawiajcie chociaż spróbuj dać jej szanse. założenie że jesli cie zdradziła zrobi to znowu moim zdaniem jest błedne, ale ty ją lepiej znasz. to od ciebie TYLKO zależy czy jej wybaczysz. powodzenia

cd. Mam problem...laska

06 kwi 2011 - 15:31:04

normalnie chcialabym miec takiego chlopaka jak ty!!! widac ze Ci zależało na niej!!! wydaje mi sie ze dobrze zrobiles, kobieta (chodz niezawsze) jak raz zdradziła to zradzi i drugi raz, ja bym nigdy nigdy nie wybaczyła zdrady!!! to jest cios ponizej pasa....
Życze Ci wszystkiego najlepszego, powodzenia w dalszym zyciu, mam nadzieję ze znajdziesz kogos komu bedziesz mogl zaufac w 100%:)
a i druga sprawa nie sugeruj sie w zyciu tym co piszemy na szafie, zdajesz soebie 9mam nadzieje) sprawe ze loguja sie tu ludzie co nawet moga byc nie pełnoletni tzn ze sami malo wiedza o zyciu, najlepiej jest komus doradzac , krytykowac... inaczej sie ,,stoi po 2 stronie lustra", tak naprawde nikt nie wie jakby sie zachował gdyby byl w takiej sytuacji....!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-06 15:45 przez iwona2610.

następna dyskusja:

SEX DZIWNE