Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

Zapalenie pęcherza

9 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny, same zobaczcie co mi wyskoczylo na stopie, trochę mnie to boli i nie estetycznie to wygląda, nie wiem co to jest, jakaś kość czy co? na drugiej stopie tego nie mam, proszę pomóżcie, co to może być? Mam to od dwóch dni i jest czerwone :(



to sa chyba te holuksy czy jak to sie nazywa

my Ci raczej nie pomożemy, musisz pójść do lekarza, ale na pewno to nic poważnego

Tak,mi też wygląda to na haluksy..

a da się ta haluksy jakoś zlikwidować? Przecież nie chodzę w wysokich butach :(

haluksy.. zapisz sie do lekarza na pewno Ci pomoze..na to sie nie umiera ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 09:57 przez adkawi.

To są na 80% haluksy :) sama posiadam, tylko, że z genetycznych powodów i w żaden sposób w moim przypadku nie da się ich usunąć. Ja jednak mam je po drugiej stronie.

halluksy robią się też od źle dobranego obuwia(niekoniecznie wysokich obcasów) albo genetycznie ma się tę przypadłość

wątpię czy to haluksy.... haluksy, wydaje mi sie, że robią się z drugiej strony, że to inaczej "krzywy paluch"...mogę oczywiscie, źle myśleć, ale sama to mam i to od strony wew stopy.

no właśnie od zewnętrznej strony nigdy u nikogo nie widziałam haluksa

Cytat
everlastingly
wątpię czy to haluksy.... haluksy, wydaje mi sie, że robią się z drugiej strony, że to inaczej "krzywy paluch"...mogę oczywiscie, źle myśleć, ale sama to mam i to od strony wew stopy.
też tak myśle i halluksy nie robią się w parę dni tylko pracuje się na nie latami bo to kość się zniekształca.

Haluksy? To sie robi w ciagu 2 dni? I to po zewnetrznej stronie stopy?

zweryfikowana
Posty: 1.449
Ostrzeżenia: 1/5

Halluksy robią się i z jednej i z drugiej strony ale częściej przy paluchu, przejdź się do lekarza i nie zaniedbaj tego, bo jak Ci się to bardziej pogłębi to zabieg będzie konieczny, albo zrobią Ci się modzele. Przeważnie to wina źle dobranych butów ale może być też dziedziczne albo może masz płaskostopie to też może być przyczyną.

Nosiłaś może za ciasne buty?
Mże to jakiś guz?

to jest odcisk pewnie za-ciasne masz buty w palcach, haluksy nie robią się po tej stronie!!!

następna dyskusja:

cd. Mam problem...laska