Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam problem...laska

29 mar 2011 - 17:38:21

... "kiedys miales burdel w pokoju a teraz mieszkasz w burdelu" - moze to cie ocuci...

Mam problem...laska

29 mar 2011 - 17:41:40

o kurde... a jak uważasz, jakby się Twoja dziewczyna czula, i co by zrobiła, gdyby to Ciebie złapała w takiej sytuacji ? Zapewne by Cię spakowała i powiedziała do widzenia... także taka zdrada raczej nie powinna być wybaczalna. Pogadaj z nią i poowiedz że jej już nie ufasz, taka sytuacja może się powtórzyć drugi raz. Najlepiej w tym wypadku zostać po prostu znajomymi , i nie tracić czasu ...

Mam problem...laska

29 mar 2011 - 17:42:57

Cytat
jamajkax3
firma jp falszywe dziwki posluchaj sobie jesli jeszcze nie slyszales ; )

no Firmy to lepiej niech nie słucha...bo to są zbyt ''ambitne'' teksty :)

Mam problem...laska

29 mar 2011 - 17:45:28

jedni wybaczają drudzy nie. Sam musisz postanowić czy jej to wybaczysz,czy przy każdej sprzeczce będziesz jej to wypominał

Cytat
rogalina
... "kiedys miales burdel w pokoju a teraz mieszkasz w burdelu" - moze to cie ocuci...


text extra



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-29 17:46 przez kikmenka.

Mam problem...laska

29 mar 2011 - 17:46:39

Lipa i tyle. Osobiście bym wyrzucił/zerwał kontakt.

Cytat
lajza13


Bardzo kulturalny mężczyzna.

Słuchaj, planujesz coś układa ci się, poświęcasz temu czas a tu nagle odwraca się i jednocześnie zadaje ci ból.... wyobraź sobie zaangażowanie z całych sił i zdradę jego... uderzyła byś?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-29 17:50 przez Arsene.

Mam problem...laska

29 mar 2011 - 17:49:44

nie no aż mnie nosi żeby napisać jeszcze że ludzie nie będą sie smiać z niej tylko z Ciebie, że tak Cię serduszko ściska i jestes gotów żyć z dziwką pod jednym dachem. a Ona? będzie miała satysfakcje, uszło jej płazem raz to zrobi to po raz kolejny i kolejny a dlaczego? bo nie poniosła z tego powodu żadnych konsekwencji i zobaczyła że przebaczyłes jej coś takiego!!!! Ale zawsze znajdzie się palant co i takie kurwiszcze przygarnie z powrotem. Sory ale w głowie mi sie nie miesci jak możesz sie wogole jeszcze zastanawiać.

Mam problem...laska

29 mar 2011 - 17:52:04

Uuuuu!! nie wesoło...nie wybaczaj !!! zdrady się nie wybacza!

zweryfikowana
Posty: 1.986
Ostrzeżenia: 2/5

Mam problem...laska

29 mar 2011 - 17:52:07

Cytat

Ja bym zdrady nie wybaczyła... Będąc na Twoim miejscu brzydziłabym się teraz z nią kochać, przytulać, całować... Nie umiem usprawiedliwić zdrady, dla mnie to największe świństwo...
dokładnie. ja w życiu bym nie przespała się już z takim 'facetem' w Twoim przypadku kobietą.. Dla mnie jest to poniżenia drugiej połówki..

Mam problem...laska

29 mar 2011 - 17:52:56

o mamo. ja bym powiedziała nara. pamietaj kto raz zdradził zdradzi raz drugi.

Mam problem...laska

29 mar 2011 - 17:54:22

Odpuść sobie. Tak się nie zachowuje dzieczyna która ma chłopaka

niezweryfikowana
Posty: 75
Ostrzeżenia: 1/5

Mam problem...laska

29 mar 2011 - 17:54:50

zostaw ją
jest tyle pięknych i zarazem uczciwych kobiet
tamtej wszystko wygarnij
życzę szczęścia;)

Mam problem...laska

29 mar 2011 - 17:54:52

jak zdradziła raz (a nie wiadomo czy tylko raz), to może (choć teoretycznie nie musi) zdradzić znowu. Ja bym na Twoim miejscu nie brnęła dalej w coś takiego. Oczywiście, jeżeli będziesz miał na tyle sił, możesz spróbować wybaczyć, ale nie wiem czy byłoby to najlepsze rozwiązanie... Jeżeli ludzie zaczynają robic takie rzeczy to znaczy, że przestaje im zależeć na drugiej osobie, no bo jak inaczej wytłumaczyć coś takiego....

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 1/5

Mam problem...laska

29 mar 2011 - 17:55:41

pewnie nie robiła z nim tego pierwszy raz....olej ją...

Mam problem...laska

29 mar 2011 - 17:58:44

Cytat
lajza13
Cytat
Martita667
Moj facet, kiedy dowiedzial sie ze jego wtedy obecna dziewczyna zdradzila go, pojechal i dal jej w pysk. Zawsze mowi zeby wiedziala za co :)

Bardzo kulturalny mężczyzna.

facet który tłucze kobietę (za cokolwiek!) jest żałosny i pokazuje tym samym jaka z niego c***a

Mam problem...laska

29 mar 2011 - 18:00:56

Jeżeli zdradziła raz, to może zrobic to po raz drugi.
Ja bym zakończyła związek-dla mnie zdrada jest niewybaczalna.
Nawet jeżeli jej wybaczysz, to nie zapomnisz...przy każdej kłótni bedziesz jej to wypominał, juz nigdy nie bedzie tak jak kiedyś.
Daj sobie z nią spokój i znajdź dziewczyne, która bedzie Cie szanowała

następna dyskusja:

dieta białkowa