Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odchudzanko poradźcie :)

23 mar 2011 - 16:21:46

hej:)
ja tez nosze rozmiar 42 i usiluje zrzucic troche kilogramow. podobnie jak Tobie bardzo ciezko mi sie zmotywowac.ale juz 4 dni temu postanowilam ze czas najwyzszy zrobic cos z soba..tym bardziej ze idzie lato i fajnie byloby sie pokazac na jakiesj plazy w fajnym stroju a nie luznym kryjac swoje fałdki;p
codziennie wieczorem robię po 40 brzuszków, 40 przysiadów i 40 skłonów. wiem ze od razu nie zobacze efektow ale czuje sie lepiej jak sie troche poruszam przed spaniem, no i lepiej sie spi. a poza tym staram sie nie jesc juz po godzinie 16stej. czasami wyjde pobiegac..
co do motywacji to hmm.. wg mnie to sama musisz w sobie taka odnalesc bo na kazdego chyba co innego dziala:) ja sobie postanowilam ze musze to zrobic dla samej siebie bo z taka soba sie zle czuje, a poza tym chce sie bardziej podobac ukochanemu.
a jak nie chce ci sie cwiczyc tak samej z siebie to dzieciaczka do wozeczka i na szybki spacerek truchcikiem:) dzieciątko sie dotleni a mama porusza:) i połączysz dwie pozyteczne rzeczy, moja koleżanka właśnie tak robiła bo również miała taki problem jak ty i pomogło, bez stosowania zadnych diet itp, wazne zeby sie regularnie ruszac:)
pozdrawiam i powodzenia;p

odchudzanko poradźcie :)

23 mar 2011 - 16:23:19

Może masz niewygodne łóżko- jak jak śpie poza domem i np. sa twarde poduszki to tez nie mogę sie wyspać, a potem mnie jeszcze wszystko boli i jestem strrrasznie sztywna;/.
Albo jak mnie coś budzi, ja mam bardzo lekki sen, muszę:) Bo mój łokcie ma ciężkie i nie panuje nad nimi, jak śpi, więc skoro i tak mam sie obudzic to wolę to zrobić zanim dostanę;)

odchudzanko poradźcie :)

23 mar 2011 - 16:25:31

MOIM SPOSOBEM NA ZRZUCENIE ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW JEST DIETA Ż/P ŻRYJ POŁOWĘ OSTATNI POSIŁEK PRZED 18 NIE PODJADANIE 4/5 MAŁYCH POSIŁKÓW NA POCZĄTKU WSPOMAGAM SIĘ BŁONNIKIEM A JAK ŻOŁĄDEK SIĘ ZMNIEJSZY TO JUŻ NIE MA PROBLEMU NO I ĆWICZENIA NA ROWETKU 400 KALORI DZIENNIE TO 40 MINUT JAZDY.

odchudzanko poradźcie :)

23 mar 2011 - 16:29:24

Cytat
lesnakonwalia
Może masz niewygodne łóżko- jak jak śpie poza domem i np. sa twarde poduszki to tez nie mogę sie wyspać, a potem mnie jeszcze wszystko boli i jestem strrrasznie sztywna;/.
Albo jak mnie coś budzi, ja mam bardzo lekki sen, muszę:) Bo mój łokcie ma ciężkie i nie panuje nad nimi, jak śpi, więc skoro i tak mam sie obudzic to wolę to zrobić zanim dostanę;)

Hehehe :D Znajomo brzmi :D mój też lubi walczyć przez sen, sen mam nie spokojny dość bo jeszcze czuwam nad dzieckiem, każde jego mruknięcie i sie budzę (śpi z nami w pokoju). Ogólnie też, zawsze byłam śpiochem i potrzebowałam baaardzo dużo snu, a teraz jak mam go o 1/3 mniej to odczuwam znaczną różnicę hehe :D Niby juz się przyzwyczaiłam, ale to bardziej na zasadzie, że w ogóle mogę funkcjonować, niż, że jestem wyspana
a co sądzicie o skakaniu na skakance i hula gop? Właśnie przeczytałam, że podobno daje fantastyczne efekty, a właściwie zabawa i przyjemność a nie ćwiczenia
hula hop*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-23 16:30 przez Gabulek.

odchudzanko poradźcie :)

23 mar 2011 - 16:37:08

Mnie lekkiego snu nauczył pies, teraz facet dba, żebym nie zasnęła zbyt mocno.

No ja kręcę hula i zamierzam tak poważnie się nauczyć. Umie któraś kręcić na cyckach?

odchudzanko poradźcie :)

23 mar 2011 - 16:39:11

Ja w ogóle nie umiem :D Chyba wstyd trochę, ale taka prawda :D

odchudzanko poradźcie :)

23 mar 2011 - 16:40:02

Tez nie umiałam, 2 tyg temu kupiłam i się nauczyłam;)

odchudzanko poradźcie :)

23 mar 2011 - 16:45:09

Ja zamierzam właśnie na chwilę się wybrać i zakupić skakankę i hula hop :D

odchudzanko poradźcie :)

23 mar 2011 - 16:50:50

Po diecie Dunkana jest efekt jo-jo, wiem to po mojej koleżance.
Zapytaj się dietetyka, co sądzi na temat głodówki leczniczej (ona oczyszcza z toksyn i jednocześnie się chudnie, za jakiś czas ją wypróbuję ;)
glodowka(kropka)pl

następna dyskusja:

Zęby mądrości