Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

najwyrazniej jestem nienormalna

22 mar 2011 - 18:32:27

Mam pewien problem z moim chłopakiem. Jesteśmy ze sobą już 6 lat. 4 lata temu on poznał dziewczynę do której sie przystawiał dobry miesiąc, będąc ze mną. Jak się wtedy czułam chyba nie muszę tłumaczyć, bo każda z nas potrafi sobie to wyobrazić. W końcu się mu odwidziała i stwierdził, że to ja jestem najważniejsza (o łał). Od tamtej pory słuch o niej zaginął, do dzisiaj. Weszłam na facebooka a tam okazuje się że mój chłopak ma ją w znajomych. To odkrycie skomentowałam zdaniem "miło że masz Lene w znajomych na facebooku", na co on bez żadnych pytań odpowiedział, że to ona go zaprosiła (jakby to miało znaczenie). Z informacji na tym przecudownym portalu społecznościowym jasno wynikało, że to on zaprosił ją. Mimo moich zapewnień, że dobrze wiem, że było na odwrót, on sie kurczowo trzymał swojej wersji, powtarzając ją kilka razy. W końcu pokazałam mu niezbity dowód, że kłamie. Zamiast przeprosić jak normalny człowiek, zaczął na mnie naskakiwać, że jestem nienormalna, bo się irytuję o durnego facebooka i dziewczynę którą dodał do znajomych. Wytłumaczyłam mu, że chodzi mi o to, że mi skłamał, a nie co zrobił naprawdę, bo to tak naprawdę przy kłamstwie nie ma żadnego znaczenia. On jakby w ogóle mnie nie słuchał cały czas wyjeżdza o tym, że sie czepiam o głupią znajomość na facebooku. Dziewczyny, to ja przesadzam i on ma rację? Czy może on nie rozumie totalnie o co mi chodzi? Czy może cały szkopuł tkwi w różnicy myślenia mężczyzny i kobiety? :/ Potrzebuje bezstronnego zdania. Bo nie wiem czy słusznie tak bardzo zamartwiam się tym kłamstwem.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-22 18:34 przez kinga_pe.

najwyrazniej jestem nienormalna

22 mar 2011 - 18:35:31

Nie szukaj dziury w całym

najwyrazniej jestem nienormalna

22 mar 2011 - 18:36:04

życie jest wokół nas a nie na twarzowej książce czy innych portalach społecznościowych

najwyrazniej jestem nienormalna

22 mar 2011 - 18:37:10

kłastwo nieważne jakie nie jest fajne, tym bardziej on nie powinien okłamywac ciebie. nie przesadzasz moim zdaniem ;)

najwyrazniej jestem nienormalna

22 mar 2011 - 18:37:31

chodzi mi o sam fakt kłamstwa, a nie ten durny portal

najwyrazniej jestem nienormalna

22 mar 2011 - 18:39:36

przesadzasz i to zdecydowanie... ja mam na fb tylko kilkoro bliższych znajomych a tak to większość z dawnych lat... trochę za bardzo szczujesz tego swojego chlopaka a ja bym na jego miejscu była wsciekła jakby mi ktoś grzebał bez pozwolenia na fb mimo tego że nie mam nic do ukrycie:)
a może okłamał bo bal się twojej furii i tego że wygląda że zawsze musisz mieć rację:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-22 18:40 przez PastwaLosu.

najwyrazniej jestem nienormalna

22 mar 2011 - 18:42:07

Cytat
PastwaLosu
przesadzasz i to zdecydowanie... ja mam na fb tylko kilkoro bliższych znajomych a tak to większość z dawnych lat... trochę za bardzo szczujesz tego swojego chlopaka a ja bym na jego miejscu była wsciekła jakby mi ktoś grzebał bez pozwolenia na fb mimo tego że nie mam nic do ukrycie:)
a może okłamał bo bal się twojej furii i tego że wygląda że zawsze musisz mieć rację:/

głupi powód do kłamstwa

najwyrazniej jestem nienormalna

22 mar 2011 - 18:43:56

owszem skłamał - po prostu się bał, że zaraz będzie awantura ;)
i to jest właśnie różnica w myśleniu między facetem a babką. lepiej z nim porozmawiaj na spokojnie, po co się kłócić o jakiegoś głupiego fb?

najwyrazniej jestem nienormalna

22 mar 2011 - 18:45:48

Cytat
ilayla
owszem skłamał - po prostu się bał, że zaraz będzie awantura ;)
i to jest właśnie różnica w myśleniu między facetem a babką. lepiej z nim porozmawiaj na spokojnie, po co się kłócić o jakiegoś głupiego fb?

Wiem, że głupio, ale boli mnie to, że mnie okłamał i od razu nachodzą mnie myśli, że kłamie w innych sprawach tylko dltaego, żeby było mu wygodniej.

najwyrazniej jestem nienormalna

22 mar 2011 - 18:51:08

przesadzilas, ale dziewczyny tak maja

najwyrazniej jestem nienormalna

22 mar 2011 - 18:51:34

całe szczęście ze nie zapuścił włosów. wtedy pewnie byś całkiem zwariowała.
a tak na serio to czym ty sie przejmujesz=.=?facebookiem?

najwyrazniej jestem nienormalna

22 mar 2011 - 18:52:23

przez te portale same spory i nieporozumienia. najlepiej nie mieć tam konta a tym samym uniknąć kłótni i nerwów :)

najwyrazniej jestem nienormalna

22 mar 2011 - 18:52:32

ja nie rozumiem tego, że tolerowałaś fakt uganiania się Twojego faceta za jakąś dziewczyną o.O

Już dawno bym takiego człowieka zostawiła;D

przechodząc do meritum sprawy..
okłamał, bo pewnie bał się Twojej reakcji, co nie zmienia faktu, że okłamał.. niby mała rzecz, ale niestety podkopuje dziurę pod murem zaufania i sprawia przykrość..

najwyrazniej jestem nienormalna

22 mar 2011 - 18:52:41

weź mu sie odpłać:P poflirtuj na fb z jakimś przystojniakiem:P

najwyrazniej jestem nienormalna

22 mar 2011 - 18:52:43

a no rozumiem Cię, dlatego musisz z nim porozmawiać, bo nic innego w tym przypadku nie pomoże. I nie podchodź do tego od razu tak pesymistycznie - wszystko jest do naprawienia :)

następna dyskusja:

pytanie intymne - proszę o pomoc