Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

najwyrazniej jestem nienormalna

24 mar 2011 - 10:04:58

przesadziłaś trochę ale ja to nawet rozumiem bo nie raz też tak robię- najpierw robię później myślę a na końcu żałuję i przepraszam

najwyrazniej jestem nienormalna

24 mar 2011 - 10:07:17

Facet ewidentnie skłamał! Za co ona ma go przepraszać?! Dziewczyny zwariowałyście? Takim właśnie oto sposobem przyzwalacie facetom, aby nadal kłamali..

zweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 1/5

najwyrazniej jestem nienormalna

24 mar 2011 - 10:07:44

OD takiego fb sie zaczyna, gadka szmatka bo dlugo sie nie rozmawialo,itp.
Ale nie o to chodzi. Chamsstwem jest to, że Cie okłamal;/ Wogole jak można byc z takim chlopakiem,który lata za inną dziewczyną będąc z Toba w związku;/

najwyrazniej jestem nienormalna

24 mar 2011 - 10:13:20

Taa zerwij z nim z powodu facebooka...

najwyrazniej jestem nienormalna

25 mar 2011 - 01:25:17

Cytat
gochka
Cytat
matylda_jasmin
przecież ją zna, to dlaczego nie może jej mieć w znajomych
rany boskie, kiedyś ważne było kim jesteś, a nie kogo masz w znajomych na fejsie

Ty nie rozumiesz, że tu nie chodzi o facebooka, tylko o kłamstwo?
Ale o kłamstwo o fejsbuka! Czyli o jakąś nieznaczącą pierdołę. Skłamał, bo myślał, że się wkurzy, że ma ją w znajomych - swoją drogą, miał rację (co jak widać, jest wielką zbrodnią), więc wolał powiedzieć nie robiące nikomu krzywdy kłamstwo, niż prawdę, za którą miałaby się wściec. Jak dla mnie robienie z igły widły.

najwyrazniej jestem nienormalna

25 mar 2011 - 01:42:08

Cytat
agus007
ja bym na Twoim miejscu zrobila to samo, badz czujna, ku*wy nie spia:D

hahah a ja na twoim miejscu bym z nim zerwała po jakiego grzyba masz się wkurzać teraz cały czas czy aby z nia nie pisze na fb skoro ma już ją w znajomych i wcześniej chociaż był z tobą to z nią kręcił i się zastanawiam dlaczego wtedy nie odeszłaś od niego po co trzymać faceta który leci na jakąś laskę a potem ona coś tam nie wyszło i znowu jest potulny dla ciebie aby mieć kogoś takie moje zdanie

najwyrazniej jestem nienormalna

25 mar 2011 - 01:52:01

Cytat
coco-moko
Cytat
agus007
ja bym na Twoim miejscu zrobila to samo, badz czujna, ku*wy nie spia:D

hahah a ja na twoim miejscu bym z nim zerwała po jakiego grzyba masz się wkurzać teraz cały czas czy aby z nia nie pisze na fb skoro ma już ją w znajomych i wcześniej chociaż był z tobą to z nią kręcił i się zastanawiam dlaczego wtedy nie odeszłaś od niego po co trzymać faceta który leci na jakąś laskę a potem ona coś tam nie wyszło i znowu jest potulny dla ciebie aby mieć kogoś takie moje zdanie

Bez sensu, przecież fejsbuk nie jest mu potrzebny, jeśli chce sobie z tamtą dziewczyną pogadać. Jeśli będzie chciał zdradzić, to zrobi to nawet bez fejsbuka - tak się da, naprawdę! I jeśli autorka ma się zamartwiać, czy aby przypadkiem nie porozmawia z tamtą dziewczyną kiedyś, to nie rozumiem, po co razem być. A jeśli mu wybaczyła, to nie rozumiem po co takie podchody i podejrzenia za fejsbuka.

najwyrazniej jestem nienormalna

25 mar 2011 - 02:18:49

Ja również nie rozumiem jak możesz z Nim być skoro wcześniej wywinął Ci taki numer. Trudno odbudować zaufanie, coś o tym wiem, tym bardziej jeśli On ma tendencje do kłamania. Kłamstwo w małej sprawie powoduje, że trudno wierzyć w większych. Wytłumacz facetowi, że to kwestia zaufania, że już kiedyś go nadużył. Najlepiej w ogóle nie zakładać kont na facebook'u czy nk - w myśl zasady okazja czyni złodzieja ;)

najwyrazniej jestem nienormalna

25 mar 2011 - 02:46:13

ja Cie rozumiem, bo to nie chodzi o to,że ma ją na facebooku w znajomych tylko o to,że kłamie.. ehh faceci i ich rozumowanie.

najwyrazniej jestem nienormalna

25 mar 2011 - 05:49:48

on nawalił , bo skłamał ,a Ty ,bo się czepiasz o takie coś. :)

najwyrazniej jestem nienormalna

25 mar 2011 - 06:32:53

ja cię też rozumiem, kłamstwo to kłamstwo. jedynym rozwiązaniem jest spokojna rozmowa, bez zbędnych emocji.

najwyrazniej jestem nienormalna

25 mar 2011 - 06:51:23

Cytat
blackalice
ja nie rozumiem tego, że tolerowałaś fakt uganiania się Twojego faceta za jakąś dziewczyną o.O

Już dawno bym takiego człowieka zostawiła;D

przechodząc do meritum sprawy..
okłamał, bo pewnie bał się Twojej reakcji, co nie zmienia faktu, że okłamał.. niby mała rzecz, ale niestety podkopuje dziurę pod murem zaufania i sprawia przykrość..

dokladnie

najwyrazniej jestem nienormalna

25 mar 2011 - 06:52:32

Lena! bleee nie nawidze dziewczyn o tym imieniu... te które znam to wredne pindy co sie dowalaja do wszystkich facetów;/ Ja tez bym sie zaczela czepiac na twoim miejscu, taka juz jestem ze o pierdoły sie czepiam, ale w sumie nie dziwie sie bo jak on sie do niej przystawiał wczesniej to co sie dziwic... ale powiem Ci szczerze ze ten facebook czy nk to wiele klopotów stwarzają:P dlatego mój M usunął sobie profile bo sie czepiałam o jakies pierdoły:P i przynjamniej mam z glowy ze zadna dziewucha do niego nie zagada,za to ja mam swoje profile.. a on jest zazdrosny jak ktos zagada, a niech bedzie:P lubie ta jego zazdrosc;)

najwyrazniej jestem nienormalna

25 mar 2011 - 07:10:49

jak dla mnie to powazna oznaka ze chłopak może nie być wobec ciebie wporządku. miałam taka samą sytuacje, sygnały docierały ze wszystkich stron tylko ja nie chciałam tego przyjąć do wiadomości. Zaczeł sie tez od niby błahych z pozoru incydentów Wrescie sie ogarnęłam i jak zaczęłam to wszystko analizowac i działać to wyszło wszystko na jaw. Oczywiście nie jesteśmy juz razem, przeszłam przez piekło i wiem ze juz zadnemu facetowi nie dam sie tak oszukac. Teraz to prostu krótka piłka, uświadomiłam mojego narzeczonego jak podchodze do zdrady itd, wie przez co przeszłam i doskonale wie ze nie bede miała zadnych skrupułów jesli coś wywiniw. Wiec jest swiadomy i jesli coś by zrobił to wie ze poniesie tego konsekwencje.

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

najwyrazniej jestem nienormalna

25 mar 2011 - 07:21:43

nie przesadzasz... klamstwo to klamstwo nie wazne jakie...

następna dyskusja:

APARAT NA ZĘBY.ODKELEJENIE SIE ZAMKA.POMOCY