Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

11 minut temu

elektryka sklep

17 minut temu

wakacje last minute

32 minut temu

Budowa domu

56 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 7 8 9 10 11 12

Ku przestrodze !!!

01 cze 2011 - 23:56:29

Cytat
roxy215
Niech sprawdzi czy w ciąży nie jest ;)) Swoją drogą masakra!!

Jeeezus dziewczynko, edukacja seksualna na najwyższym poziomie.. ;dd nie moge ;d

Ku przestrodze !!!

01 cze 2011 - 23:58:12

rozchorowała się od spermy?
a czy to trucizna? coś ci się chyba pomyliło.

Baw się dobrze.

Ku przestrodze !!!

16 cze 2011 - 21:41:21

Dużo przydatnych informacji o jakości ludzkiej spermy znajdziesz na stronie http://seksbaza.com. Zapraszam!!!!!!!!!

Ku przestrodze !!!

16 cze 2011 - 21:45:08

Cytat
Domciaa_

chyba sie porycze ze smiechu

Ku przestrodze !!!

17 cze 2011 - 11:47:44

żeby zapełnić pół szklanki, to cała załoga męska musiałaby sie tym zająć
kolejna legenda
pseudo czarny PR

Ku przestrodze !!!

17 cze 2011 - 11:51:55

rozchorowała się po spermie?

Ku przestrodze !!!

17 cze 2011 - 11:54:13

Mi wydaje się to bardzo dziwne, ponieważ moja kumpela 1,5 roku pracowała w Mc i opowiadała jak wygląda praca tam 'od kuchni'...i nigdy nie było tam żadnych 'nieprawidłowości'

Ku przestrodze !!!

17 cze 2011 - 11:54:17

Cytat
katarzynaMMM
dziwne, po spermie się rozchorowała????
właśnie, skoro to nie ma w sobie nic oprócz białka

Ku przestrodze !!!

17 cze 2011 - 11:56:57

boshe, jaka głupotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... po kiego ch*** piszecie takie głupoty?

Ku przestrodze !!!

17 cze 2011 - 11:58:34

Cytat
motylek113
Cytat
Domciaa_


Hahahaha powalilas mnie ta fotka ;)

mnie też, uwielbiam wejmary :)
od razu przypomniał mi się "Poranek kojota" i jogurt ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 12:00 przez kiciek1985.

Ku przestrodze !!!

17 cze 2011 - 12:03:52

Cytat
motylek113
Prosze z gory o przeniesienie watku ....;)
Wczoraj dowiedzialam sie ze moja kolezanka po wypiciu szejka w Mcdonaldzie strasznie sie rozchorowala ....postanwoila pojsc do lekarza i co sie okazalo po płukaniu zoladka o zgrozo miala w zoladku pol szklanki spermy ....Zglosila sprawe gdzie trzeba...wszyscy chlopcy pracujacy w Mcdonaldzie zostali warunkowo zwolnieni ....Takze uwazajcie co pijecie ;)

A i dodam ze kolezanka nie jest puszczalska ;)
Tak tak znamy stare urban legend zweryfikowane i NIEPRAWDZIWE wersja którą ja poznałam 10 lat temu nawet podawała miejsce i gazete gdzi to niby było opisane --'. Więc albo Ty zmyślasz albo koleżanka Cię kantuje ;)
A co do mcdonalda to znajoma opowiadała, że jedyny grzech to niezmieniany olej (od siebie dorzucę, że jest on rakotwórczy) i ewentualnie to, że całe jedzenie jest sprowadzane jakoś centralnie i leży w ogromnych ilościach w chłodniach (oglądałyśmy za dzieciaka na urodzinach w maku tak nas oprowadzali) a po trzecie nie ma szans się rozchorować po wypiciu pół szklanki cukru no chyba, że chorujesz po zjedzeniu np piany z białka albo dowolnego owocu

Ku przestrodze !!!

17 cze 2011 - 12:07:01

Cytat
motylek113
Cytat
Domciaa_


Hahahaha powalilas mnie ta fotka ;)

hahhha dokładnie fotka jak sie patrzy ;)

Ku przestrodze !!!

17 cze 2011 - 12:13:20

Cytat
cleoo123
Gratuluję osobom które nie wierzą i życzę smacznych posiłków jedzonych w Macu :D
Również miałam mase znajomych którzy tam pracowali i naprawdę różne rzeczy się tam robi, również to, co koleżanka opisała.. :)

rozne rzeczy to sie wszedzie robi, i co? mam zaczac jesc w domu? i to najlepiej warzywka wychodowane na balkonie i miesko od swinki ktora sama wyhoduje bo przeciez wszedzie moze byc cos dosypane, dolane itd

Ku przestrodze !!!

17 cze 2011 - 12:33:04

Cytat
cleoo123
Gratuluję osobom które nie wierzą i życzę smacznych posiłków jedzonych w Macu :D
Również miałam mase znajomych którzy tam pracowali i naprawdę różne rzeczy się tam robi, również to, co koleżanka opisała.. :)
Ależ nikt nie twierdzi, że jedzenie tam jest zdrowe itp. bo na pewno nie jest może prowadzić do nowotworów .... (wielokropek bo nie chce mi się wymieniać tych od otyłości, ale między innymi impotencja czy cellulitis), ale też i pamiętajmy, że w większości miejsc zbiorowego żywienia bywa "ostro" pod wieloma względami. Znajomy pracujący w kawiarni (wcale nie podrzędnej) opowiadał jak kobieta go wkurzyła i zanurzył swojego penisa w jej filiżance więc wszędzie bywa różnie. Albo koleżanka w miejscu gdzie sprzedają kebaby też słynna sieciówka o tym, że jak zabrakło im sałaty to menager kazał ze śmietnika przynieść tą co się nienadawała i rano wyrzócili.
Cytat
amstaff81
rozne rzeczy to sie wszedzie robi, i co? mam zaczac jesc w domu? i to najlepiej warzywka wychodowane na balkonie i miesko od swinki ktora sama wyhoduje bo przeciez wszedzie moze byc cos dosypane, dolane itd
Znam historię jak pewna babcia doprowadziła do zatrucia ołowiem wnuczka bo swojskie jedzonko lepsze od tej sklepowej chemii. A ogródek miała przy drodze --' więc różnie to bywa. Pomijam fakt, że nie ma czegoś takiego jak zdrowa dieta, ale za to jest takie coś jak niezdrowa ale to na oddzielny wątek.

następna dyskusja:

moje oczy.. załamka:(((((