Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo prosze o rade -zdrowie

17 mar 2011 - 14:03:06

Witam szafowiczki:)
Mam od jakis dwóch miesięcy problem..Oczywiście wybieram się do lekarza jak tylko wróci z urlopu:)Mój problem polega na tym,ze odczuwam pieczenie w udzie czy w łydce u prawej nogi..to jest takie uczucie jak by ktoś pod skórę wsadził mi pokrzywę albo jakby płonęła mi noga.Na skórze w tym czasie nie ma żadnych zmian koloru czy wogóle jakiś śladów.Tylko jest cała gorąca noga a np druga chlodna..Czy któras z Was miała podobny problem..A może ktos jest tu lekarzem albo studiuje medycynę i może mi oś poradzic.Wpisywałam w wyszukiwarce ,ale nic konkretnego nie wyskoczyło mi..:/

Prosze chociaż podbijajcie..;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 14:05 przez misiasiorek15--.

Bardzo prosze o rade -zdrowie

17 mar 2011 - 14:07:01

Niestety tak nie miałam i nigdy o tym nie słyszałam:( niestety nie potrafię Ci pomóc:(

Bardzo prosze o rade -zdrowie

17 mar 2011 - 14:08:25

Cytat
justys1808
Niestety tak nie miałam i nigdy o tym nie słyszałam:( niestety nie potrafię Ci pomóc:(
Dziękuję za wypowiedź:)

Bardzo prosze o rade -zdrowie

17 mar 2011 - 14:10:54

a nie możesz do inneglo lekarza sie udac?

Bardzo prosze o rade -zdrowie

17 mar 2011 - 14:12:43

dziwne w sumie, nie spotkałam się z niczym takim,więc szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co to może być

Bardzo prosze o rade -zdrowie

17 mar 2011 - 14:12:59

Weee ja tez nie wiem co to moze byc.. Moze jakis skurcz? Albo nerwobóle?

Bardzo prosze o rade -zdrowie

17 mar 2011 - 14:13:13

Cytat
Natalencja_88
a nie możesz do inneglo lekarza sie udac?

tzn moge,ale chciałabym aby t akurat był "ten" ..w przyszłym tygodniu juzma byc ..myslałam tylko czy może ktoś może poradzi mi co moge robić do tego czasu żeby nie bolało..;)
Cytat
lilthug1
Weee ja tez nie wiem co to moze byc.. Moze jakis skurcz? Albo nerwobóle?
Teściowa mówi mi,że może to żylaki ..przeraża mnie to ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 14:14 przez misiasiorek15--.

Bardzo prosze o rade -zdrowie

17 mar 2011 - 14:17:31

Wiesz co jak by mnie bolało to bym nie czekała aż 2 miesiące żeby iść "tego" lekarza, nikt Ci na szafie nie powie co masz robić.
Nie wiem po co piszecie tutaj takie rzeczy!

Bardzo prosze o rade -zdrowie

17 mar 2011 - 14:20:57

Cytat
misiasiorek15--
Cytat
Natalencja_88
a nie możesz do inneglo lekarza sie udac?

tzn moge,ale chciałabym aby t akurat był "ten" ..w przyszłym tygodniu juzma byc ..myslałam tylko czy może ktoś może poradzi mi co moge robić do tego czasu żeby nie bolało..;)
Cytat
lilthug1
Weee ja tez nie wiem co to moze byc.. Moze jakis skurcz? Albo nerwobóle?
Teściowa mówi mi,że może to żylaki ..przeraża mnie to ..


O kurcze.. :( Moja babcia ma zylaki, ale ona ma juz swoje lata (72), chociaz moze masz jakies poczatki.. Oby nie! Idz lepiej do lekarza, najwyzej zarejestruj sie do jakiegos innego. Bedziesz spokojniejsza :)

Bardzo prosze o rade -zdrowie

17 mar 2011 - 14:47:30

Mi sie wydaje, że to zwykłe otarcie (chociaż na skórze nie widać) lub problemy z ukrwieniem.

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo prosze o rade -zdrowie

17 mar 2011 - 14:51:00

Moze masz zapalenie żył

Bardzo prosze o rade -zdrowie

17 mar 2011 - 14:51:06

a może masz jakieś skurcze albo nerwobóle i wtedy się filamenty w mięśniach ocieraja o siebie i wywołują ciepło :) a masz to zawsze w tym samym miejscu? Bo takie cos mogłoby byc spowodowane brakiem jakiegoś pierwiastka (magnezu czy potasu np. ) Ale jesli to jest miejscowe, tylko w jednym miejscu to wątpię i wtedy to może być właśnie coś w stylu jakiegos żylaka czy inne :)

zweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo prosze o rade -zdrowie

17 mar 2011 - 14:57:33

Mysle ze to zapalenie miesnia...kup w aptece zel na zapalenie miesni ja tak kiedys mialam ale jeszcze tabletki musialam łykac:(

Bardzo prosze o rade -zdrowie

17 mar 2011 - 14:59:15

rwa kulszowa? Albo cos innego reumatycznego? Zobacz w google jakie objawy ma rwa, wydaje mi sie ze mniej weicej wlasnie cos takiego jak piszesz

Bardzo prosze o rade -zdrowie

17 mar 2011 - 15:06:41

gdyby nie fakt, że temperatura tej nogi jest wyższa niż tej drugiej obstawiałabym zaburzenia unerwienia czuciowego, parestezje- bo problemy z nerwami mają czasami taki piekący charakter, ale skoro temperatura jest wyższa to musi się tam toczyć jakiś proces zapalny.. Czy oprócz tego, że odczuwasz to parzenie, pieczenie masz jakieś inne zaburzenia? Drętwieje Ci noga, opada Ci stopa, czujesz, że noga jest słabsza?
jeżeli to ból z tyłu łydki, to może być neuropatia nerwu piszczelowego (udowo-goleniowego).. ale ja nie jestem lekarzem.. opisz lepiej charakter pieczenia- jest ciągle, czy tylko przy ruchach? miałaś jakiś uraz w ostatnim czasie? czy to pieczenie/ból gdzieś promieniuje? czy wiesz co go nasila, a co osłabia?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 15:16 przez jez_jerzy.

następna dyskusja:

Depilacja...pomocy?