Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lesinelle antykoncepcja

14 maj 2011 - 22:23:46

podobno plamienie moze wystepowac do 3 miesiecy brania tabletek. czy to prawda??

lesinelle antykoncepcja

15 maj 2011 - 18:22:16

jestem po pierwszym blistrze tabletek, jutro zaczynam drugi, i przez wszystkie 21 mialam plamienie. zobaczymy jak bedzie dalej:)

lesinelle antykoncepcja

22 maj 2011 - 18:10:20

Ja biorę od 3 miesięcy lesinelle i jestem bardzo zadowolona. Po żadnych tabletkach nie czułam się tak świetnie!!! Nie przytyłam, a nawet schudłam ok 2 kg, nie puchnę przed okresem, poprawiła mi się cera i co najważniejsze - po tych tabletkach mam taką samą ochotę na sex :-) Dla mnie są rewelacyjne i bardzo polecam. Lekarz mówił, że to tabletki nowej generacji, mają małą dawkę hormonów. Polecam naprawdę:-)
Ja biorę od 3 miesięcy lesinelle i jestem bardzo zadowolona. Po żadnych tabletkach nie czułam się tak świetnie!!! Nie przytyłam, a nawet schudłam ok 2 kg, nie puchnę przed okresem, poprawiła mi się cera i co najważniejsze - po tych tabletkach mam taką samą ochotę na sex :-) Dla mnie są rewelacyjne i bardzo polecam. Lekarz mówił, że to tabletki nowej generacji, mają małą dawkę hormonów. Polecam naprawdę:-)

lesinelle antykoncepcja

22 maj 2011 - 19:16:11

Cytat
TERRY1
Witam, może zamiast truć się tabletkami warto zainwestowac w zdrowie i kupic chociaz drogi komputer owulacyjny cyklu Pearly(1199zl) wpioszcie sobie w wyszukiwarke i sprawdzcie na forum opinie innych uzytkowniczek-polecam i pozdrawiam

po co komentować bez sensu? wojowniczna123 chyba nie o to pytała

lesinelle antykoncepcja

22 maj 2011 - 19:30:36

Cytat
kasiurek
Cytat
TERRY1
Witam, może zamiast truć się tabletkami warto zainwestowac w zdrowie i kupic chociaz drogi komputer owulacyjny cyklu Pearly(1199zl) wpioszcie sobie w wyszukiwarke i sprawdzcie na forum opinie innych uzytkowniczek-polecam i pozdrawiam

po co komentować bez sensu? wojowniczna123 chyba nie o to pytała

To nie jest komentarz bez sensu, tylko zaoferowanie alternatywnego rozwiązania. Część z Was nawet nie jest świadoma konsekwencji hormonów i myśli, że co tam libido, bóle głowy, to przecież nie jest straszne. Tabletki mają o wiele poważniejsze konsekwencje o których nikt nie mówi, bo to biznes. Ja brałam i żałuję, dlatego popieram tę wypowiedź.

Jak masz to możliwość, to nie obciążaj się tabletkami. Nie jedna osoba przyzna mi rację.

lesinelle antykoncepcja

22 maj 2011 - 19:43:23

Cytat
IzlaShizla
ja już po 17 tabletce, jedyne co to humorki mnie męczą i podobno bardziej nerwowa się zrobiłam...

to po co je brac ( mam na myśli wszytskie tabletki anty) skoro jest tyle skutków ubocznych ???

Humorki to rzecz, którą da sie dostrzec a co musi w takim razie dziać się w środku organizmu? Przecież to chemia...

Nie znam komputera owulacyjnego ale wiem, że są tańsze metody obserwacji swojego cyklu...

Kilka dni wstrzemięźliwości nikomu nie zaszkodzi, a jak ktoś nie umie sie powstrzymać to niczym nie różni się od zwierząt, one też to robią kiedy mają ochotę...

tylko prostytutka "musi" to robić non stop ale taka praca
Cytat
DiamondLady


To nie jest komentarz bez sensu, tylko zaoferowanie alternatywnego rozwiązania. Część z Was nawet nie jest świadoma konsekwencji hormonów i myśli, że co tam libido, bóle głowy, to przecież nie jest straszne. Tabletki mają o wiele poważniejsze konsekwencje o których nikt nie mówi, bo to biznes. Ja brałam i żałuję, dlatego popieram tę wypowiedź.

Jak masz to możliwość, to nie obciążaj się tabletkami. Nie jedna osoba przyzna mi rację.

zgadzam się, antykoncepcja to biznes nie tylko producenci zarabiają na tym, ale i lekarze.. dlatego tak chętnie to przepisują ...rzecz jasna nie wszyscy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-22 19:48 przez maua13.

lesinelle antykoncepcja

23 maj 2011 - 20:59:14

Cytat
Konto usunięte
hej ! Czy ktoras z was bierze tabletki lesinelle? Ja wlasnie mam zamiar brac i ciekawa jestem waszych opini , one są nowe wiec na pewno nie wiele z was je bierze ... Ktoras slyszala cos na ich temat? Zawieraja etynyloestadiol , drospirenon

Ja biorę Lesinelle od 5 miesięcy. Podobno to jakaś nowość, nie wiem w sumie, bo nie śledzę tego. Ja osobiście po tych tabletkach czuje się dużo lepiej, Wczesniej miałam plastry (Evrę). Po przejsciu na Lesinelle schudłam 3 kg. Mam wrażenie, że poprawiła mi sie nawet cera no i ochota na mojego partnera. Jak brałam plastry to totalnie nie miałam ochoty na sex,

Pozdrawiam

lesinelle antykoncepcja

30 maj 2011 - 11:49:12

Witam,

zostały mi przepisane te tableteczki na pół roku ale nigdzie ich nie mogę znaleść ;( nawet po hurtowniach apteki dzownią ;() już mi się organizm zaczynał przywzyczajać a tu taka lipa :O

czerwona_panda piszesz że kupiłaś te tab. na krowodrzy na petli.. jakas nazwa tej apteki albo telefon masz może udostępnić?? :(

albo czy ktoś zna aptekę, która posiada ten lek :( będę wdzięczna

lesinelle antykoncepcja

02 cze 2011 - 12:50:15

Witam!! ja biorę te tabletki od miesiąca i czuję się po nich fantastycznie. Żadnych bóli głowy, nudności tylko czasem mam humorki, ale miałam je także przed braniem tych tabletek więc wszystko jest w normie:D

lesinelle antykoncepcja

06 cze 2011 - 21:05:36

Cytat
_Melody_
Witam,

zostały mi przepisane te tableteczki na pół roku ale nigdzie ich nie mogę znaleść ;( nawet po hurtowniach apteki dzownią ;() już mi się organizm zaczynał przywzyczajać a tu taka lipa :O

czerwona_panda piszesz że kupiłaś te tab. na krowodrzy na petli.. jakas nazwa tej apteki albo telefon masz może udostępnić?? :(

albo czy ktoś zna aptekę, która posiada ten lek :( będę wdzięczna


Ja jej tak szukałam w Warszawie. Podaj miasto z jakiego jesteś może jakoś ci pomożemy

lesinelle antykoncepcja

08 cze 2011 - 18:35:11

hej dziewczyny, jestem wlasnie po drugim blistrze tabletek, dokladnie w trzecim dniu przerwy. niestety nie pojawil sie jeszcze okres i troche sie martwie;/ ani razu nie zapomnialam wziac tabletki, ale jak zwykle panikuje;/ co myslicie? mialyscie moze kiedys tak ze podczas jednej przerwy nie mialyscie okresu, a potem juz byl?help;/

lesinelle antykoncepcja

24 cze 2011 - 23:11:34

Cytat
imaginary3215
hej dziewczyny, jestem wlasnie po drugim blistrze tabletek, dokladnie w trzecim dniu przerwy. niestety nie pojawil sie jeszcze okres i troche sie martwie;/ ani razu nie zapomnialam wziac tabletki, ale jak zwykle panikuje;/ co myslicie? mialyscie moze kiedys tak ze podczas jednej przerwy nie mialyscie okresu, a potem juz byl?help;/

Kiedyś jak brałam logest to tak miałam. Nie dostałam okresu i potem w połowie miesiąca dostałam plamienia, ale potem było już ok. Generalnie Lesinelle podpasowały mi bardzo. Przetestowała na prawdę już sporo tabletek

lesinelle antykoncepcja

24 cze 2011 - 23:21:14

Cytat
DiamondLady
Cytat
kasiurek
Cytat
TERRY1
Witam, może zamiast truć się tabletkami warto zainwestowac w zdrowie i kupic chociaz drogi komputer owulacyjny cyklu Pearly(1199zl) wpioszcie sobie w wyszukiwarke i sprawdzcie na forum opinie innych uzytkowniczek-polecam i pozdrawiam

po co komentować bez sensu? wojowniczna123 chyba nie o to pytała

To nie jest komentarz bez sensu, tylko zaoferowanie alternatywnego rozwiązania. Część z Was nawet nie jest świadoma konsekwencji hormonów i myśli, że co tam libido, bóle głowy, to przecież nie jest straszne. Tabletki mają o wiele poważniejsze konsekwencje o których nikt nie mówi, bo to biznes. Ja brałam i żałuję, dlatego popieram tę wypowiedź.

Jak masz to możliwość, to nie obciążaj się tabletkami. Nie jedna osoba przyzna mi rację.
zgadzam się z Tobą . hormony w młodym wieku mają olbrzymie konsekwencje , nawet moga powodować guzki w piersiach ... ALE nie wytłumaczysz :) same sie przekonają z czasem.

w ogole jak można się tak truć...(!) dla faceta ..bo nie okłamując się on ma zajebist* wygodę ;)

lesinelle antykoncepcja

30 cze 2011 - 15:25:48

"w ogole jak można się tak truć...(!) dla faceta ..bo nie okłamując się on ma zajebist* wygodę ;)"


hehe, to sex jest tylko dla facetów, kobieta nie moze miec przyjemnosci... średniowiecze...

zweryfikowana
Posty: 1.155
Ostrzeżenia: 1/5

lesinelle antykoncepcja

30 cze 2011 - 15:31:17

Cytat
TERRY1
Witaj, mówisz żeby się nie przejmować no nie wiem,ja też przez długi czas zażywałam i dziśiaj odczuwam to.Pamietaj że ginekolog też jest tylko człowiekiem i za prowity z firm farmaceutycznych jest w stanie przepisać ci każdy srodek antykoncepcyjny,spytaj sie lekarza swojego czy jak by były tabletki dla mężczyzn czy on brałby je tak z ochotą jak namawia kobiety-przypuszczam że nie bo wie że to nie pozostaje bez uszczerbku dla zdrowia.Dużo moich koleżanek po odstawieniu miało kłopoty z zajściem póżniej w ciąże.I jeszcze jedno ja tym dziewczunom nie zabraniam stosować tych tabletek tylko pokazałam inna alternatywę.Pozdrawiam!


jesteś chora na głowę... Akurat jeżeli chodzi o problemy z zajściem w ciążę to rozmawiałąm o tym z ginekologiem i te problemy wynikają z tego że kobiety późno decydują sie na 1 dziecko. Pierwsze dziecko powinno sie pojawić po między 18-22 rokiem życia- tak było kiedyś, jeszcze nasze mamy są z tego pokolenia gdzie jak 19 latka rodziła dziecko to było normalne. Wtedy też nie było takich problemów z zajściem w ciążę- właśnie dlatego, a jeśli kobieta ma problem z zajściem w ciążę w wieku 20 lat po odstawieniu tabletek, to znaczy ze miałaby taki problem nawet gdyby ich nigdy w zyciu nie brała... Tabletki mogą jeszcze oddziałowywać na organizm miesiąc po odstawieniu. Nie bez powodu odradza się robić dzieci w 1 miesiącu po odstawieniu tabletek...
Cytat
IzlaShizla
"w ogole jak można się tak truć...(!) dla faceta ..bo nie okłamując się on ma zajebist* wygodę ;)"


hehe, to sex jest tylko dla facetów, kobieta nie moze miec przyjemnosci... średniowiecze...

dla faceta ? Super... wydawało mi się, że to kobieta zachodzi w ciążę i rodzi dzieci, a jak facet zakłada prezerwatywę to kobieta siedzi i czeka, albo jeszcze mu ją zakłada więc nie wiem czy to tak wygoda tylko dla faceta :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-30 15:33 przez Sioni.

następna dyskusja:

Schudłaś - opowiedz! :)