Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem w ciaży

07 mar 2011 - 10:48:46

Proszę o normalne wypowiedzi a nie wyzwiska nastolatek.

Jestem w 15 tyg ciąży i od kilku dni mam swędzący problem i żółtawe upławy. do lekarza ide dopiero w ten piątek ale bardzo się martwie. Czy moze to zaszkodzic dziecku?? Myśle ze to grzybica .. heh Mam maść ale nic mi nie pomaga. Kurde nie wiem czy czekać do tego piątku czy spróbowac znaleźć jakiegoś lekarza prywatnie.

problem w ciaży

07 mar 2011 - 10:51:02

Pewnie to jakieś zapalenie,też tak miałam w ciąży... Dostałam tabletki i wszystko przeszło.
:-)

problem w ciaży

07 mar 2011 - 10:51:29

zainwestuj i udaj sie do lekarza, a jesli krucho z kasa to idz do szpitala nie musza Cie zostawic ale zbadaja, badz odpoewiedzialna i powodzenia

problem w ciaży

07 mar 2011 - 10:51:43

nie pomoge, ale podbijam

problem w ciaży

07 mar 2011 - 10:52:14

idz prywatnie albo zadzwon do lekarza to moze byc infekcja jakas

problem w ciaży

07 mar 2011 - 10:53:51

Heh kurde prawie jestem pewna ze to grzybica...
Mam maść bo na początku ciaży też miałam infekcję tyle ze mnie nic nie swedziało a teraz niestety...

problem w ciaży

07 mar 2011 - 10:54:33

ja kupiłąm lactacyd femina plus,taki płyn do hig.intymnej i jest rewelacyjny,tylko że mnie nic nie swędziało ani nic takiego,ale upławy się już unormowały
też jestem w 15tc :)

problem w ciaży

07 mar 2011 - 10:57:21

Idź do lekarza nie narażaj dziecka każdy przypadek takich objawów może być inny!

problem w ciaży

07 mar 2011 - 10:57:43

Spróbuj tantum rossa mi w ciazy bardzo pomagał

problem w ciaży

07 mar 2011 - 10:58:36

w ciąży jesteś bardziej podatna na infekcje, byle co i już grzybica... ja miałam chyba ze 3 razy :/ to nie zaszkodzi dziecku, lekarz da Ci zapewne jakieś globulki (ja brałam nystatyne), możesz sobie też brać Lacibios, nawet całą ciążę oraz po, to Cię będzie chronić przed takimi sprawami :) gorzej jakyś już rodziła i miała taką infekcję...

problem w ciaży

07 mar 2011 - 11:04:27

to zapalenie nie martw sie dziecku nic nie grozi w ciazy czesto dochodzi do tego typu zapalen mi pani ginekolog kazala brac dopochwowo tabletki o nazwie clorimazolum gsk i pomoglo

problem w ciaży

07 mar 2011 - 11:04:35

To infekcja- bardzo czesty problem w ciazy.
Ja jestem w 9 miesiacu i ten problem męczyl mnie całą ciaze, leczylam sie 6 razy, popros lekarza zeby przepisal Ci cos NORMALNEGO bo Clotrimazol jest do d... przepisuja to wszystkim kobietom- organizm sie z czasem uodparnia i lek przestaje dzialac.
WEczoraj skonczylam po raz ostatni leczenie innym lekiem i jestem zadowlona.


P.s. Nic sie nie mart to normalne :)
Dziecko jest chronione wiec nic mu nie grozi :)
I apropos GRATULACJE :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 11:06 przez Atmosphere86.

problem w ciaży

07 mar 2011 - 11:08:22

Cytat
Atmosphere86
To infekcja- bardzo czesty problem w ciazy.
Ja jestem w 9 miesiacu i ten problem męczyl mnie całą ciaze, leczylam sie 6 razy, popros lekarza zeby przepisal Ci cos NORMALNEGO bo Clotrimazol jest do d... przepisuja to wszystkim kobietom- organizm sie z czasem uodparnia i lek przestaje dzialac.
WEczoraj skonczylam po raz ostatni leczenie innym lekiem i jestem zadowlona.


P.s. Nic sie nie mart to normalne :)
Dziecko jest chronione wiec nic mu nie grozi :)
I apropos GRATULACJE :)

To mnie trochu uspokoiłaś :) dobrze ze lekarza mam juz w ten piątek...

Dziękuje ;*

problem w ciaży

07 mar 2011 - 11:08:52

Nie ma sprawy :*

Zeby Cie bardziej uspokoic przez pierwsze 4 miesiace ciazy Bylam w Irlandii, pierwsze zapalenie mialam bedąc w 8 tygodniu ciązy, nie moglam zrobic nic bo TAM lekarze ciaze akceptuja dopiero od 12 tygodnia, dopiero po powrocie do Polski tj. 17 tc, szybko biegusiem do mojego Gina poszlam, po tabletki i tez mi przepisal Clotrimazol i tak przez kolejne 5 miesiecy zamiast od razu dac mi cos co naprawde pomoze.
Strasznie sie balam o dziecko, bylam tam zupelnie sama pisalam nawet do aptek i lekarzy w internecie, robilam nasiadowki i nic.
Cale szczescie wszystko jest ok Majeczka własnie wypieła się pupką i czekamy na rozwiązanie :)))


Nie martw sie, tylko grzybica nieleczona przez bardzo dlugi czas moze doprowadzic do przedwczesnego porodu,
Mimo ze nie mam do wiekszosci dotorkow zaufania to trzeba im jedno przyznac, że w Polsce mamy taką opiekę - jesli chodzi o ciaze ze lekarze sa w stanieo nas zadbac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 11:17 przez Atmosphere86.

problem w ciaży

07 mar 2011 - 11:09:05

Cytat
maminny
Proszę o normalne wypowiedzi a nie wyzwiska nastolatek.

Jestem w 15 tyg ciąży i od kilku dni mam swędzący problem i żółtawe upławy. do lekarza ide dopiero w ten piątek ale bardzo się martwie. Czy moze to zaszkodzic dziecku?? Myśle ze to grzybica .. heh Mam maść ale nic mi nie pomaga. Kurde nie wiem czy czekać do tego piątku czy spróbowac znaleźć jakiegoś lekarza prywatnie.
mnie przez obie ciaze meczyl ten problem. Niestety tak juz jest, ze w ciazy jest sie podatnym na tego rodzaju infekcje. Proponuje zebys niczego nie stosowala na wlasna reke. Lekarz przepisze Ci najprawdopodobniej globulki dopochwowe, ale z doswiadczenia wiem, ze to pomaga na niezbyt dlugo. Najczesciej infekcja wraca po paru tyg. Co do wizyty u ginekologa mysle, ze mozesz poczekac do piatku (ale oczywiscie zrobisz jak uwazasz....wazne zebys przez te 5 dni nie zamartwiala sie niepotrzebnie...bo bardziej zaszkodzi ciązy stres niz infekcja)

następna dyskusja:

KOLANO