Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

49 minut temu

elektryka sklep

55 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 13:01:56

jestem zdania,że jak się nie jest gotowym na konsekwencje seksu nie powinno się go uprawiać.Amen

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 13:04:05

Cytat
martu20
tak będziesz matką polką, robiłaś test miałaś okres, ja nie wiem czego ty chcesz? żeby twoja macica wyszła i powiedziała, że nikogo więcej tam nie ma??

padłam:D

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 17:36:38

Cytat
aguska1
heh niektorzy boja sie ciazy nie chca a ja chce i jakos nie moge hmm nie wiem i zdaje sie liczylam kiedy bede miala owulacje i nic ;(

a inni przed i po okresie i jakos zachodza w ciaze z tego co czytalam na forach ehhh

czasem sie boje ze cos ze mna jest nie tak ;/

Nie łam sie,wiem co czujesz.Ja próbowałam 1 rok i 4 miesiace-dopiero po tym czasie sie udało i zaszłam.Ale moze warto wybrac sie do lekarza i przebadac (ja np.miałam problemy hormonalne),przyczyny moga byc rozne.

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 17:42:21

pamietaj ze wszystko siedzi w głowie człowieka...

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 17:42:28

Cytat
Dashka
Cytat
martu20
tak będziesz matką polką, robiłaś test miałaś okres, ja nie wiem czego ty chcesz? żeby twoja macica wyszła i powiedziała, że nikogo więcej tam nie ma??


Tego to ja bym sobie życzyła...eh...o ile mniej było by wątków czy jestem w ciąży bo:
-widziałam penisa
-rok temu się kochałam
-zjadłam pączka


najlepsze :D
a może tak lepiej by było odłożyć pewnie sprawy na bok i poczekać aż się dorośnie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 17:46 przez gie8.

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:21:50

Cytat
kati28
Cytat
aguska1
heh niektorzy boja sie ciazy nie chca a ja chce i jakos nie moge hmm nie wiem i zdaje sie liczylam kiedy bede miala owulacje i nic ;(

a inni przed i po okresie i jakos zachodza w ciaze z tego co czytalam na forach ehhh

czasem sie boje ze cos ze mna jest nie tak ;/

Nie łam sie,wiem co czujesz.Ja próbowałam 1 rok i 4 miesiace-dopiero po tym czasie sie udało i zaszłam.Ale moze warto wybrac sie do lekarza i przebadac (ja np.miałam problemy hormonalne),przyczyny moga byc rozne.

No tak tylko sie dziwie ze kazdy zachodzi i sie matwi jestem nie jestem i wogole ehhhh

A jak ktos chce to nie moze zajsc.

Ja bardzo czesto chodze do ginka nie tam ze rok czy dluzej ze nie bylam i staram sie rozmawiac na rozne tematy ale czy sa jeszcze jakies inne badania odnosnie zajscia w ciaze>?>?

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:26:16

Cytat
martu20
tak będziesz matką polką, robiłaś test miałaś okres, ja nie wiem czego ty chcesz? żeby twoja macica wyszła i powiedziała, że nikogo więcej tam nie ma??



hahaha ! Dobre ! Też taką funkcję poproszę !

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:27:11

a ja mogłabym zachodzić na życzenie :) serio-gdyby nie spirala u mnie "co rok to prorok" :))

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:29:07

Cytat
basia141110
a ja mogłabym zachodzić na życzenie :) serio-gdyby nie spirala u mnie "co rok to prorok" :))

Niektorzy i tak maja ;p

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:30:51

nie mysl o tym bo stresujac sie mozesz nie dostac okresu z nerwow
sama tak mialam :)
zrobilas 4 testy... testy sa na tyle dokladne ze na bank mowia prawde

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:33:07

Raczej nie jesteś w ciąży . Może to być spowodowane stresem , moja przyjaciółka nie ma okresu już od października , a jest dziewicą . :D



Mam do was wielką proźbe a mianowicie dopiero co założyłam konto na szafie i dopiero co zostalam zweryfikowana, chciała bym zacząć sprzedawać ciuszki:) ale nie za bardzo sie jeszcze w tym wszystkim łapię....:(jeśli ktoś by był tak miły i podzielił się ze mną swoją wiedzą i radami np pisząc do mnie wiadomosc prywatna była bym bardzo ale to bardzo wdzięczna proszę was o pomoc bo chcę zacząc moją przygode z szafą jak najlepiej i abym ja oraz wszyscy którzy będą odwiedzac moją szafę byli zadowoleni:) przepraszam ze tak pisze nie w temacie wybaczcie i pozdrawiam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 23:33 przez klaudianek.

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:33:23

kobieta żyje w ciągłym stresie od okresu do okresu ;DD

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:52:14

Cytat
aguska1
heh niektorzy boja sie ciazy nie chca a ja chce i jakos nie moge hmm nie wiem i zdaje sie liczylam kiedy bede miala owulacje i nic ;(

a inni przed i po okresie i jakos zachodza w ciaze z tego co czytalam na forach ehhh

czasem sie boje ze cos ze mna jest nie tak ;/

a może test owulacyjny warto by było wykonać bo organizm to nie zegarek i każdy 'cyka' w swoim rytmie :)
powodzenia w próbach ;D

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:56:44

Więc nie jesteś .

następna dyskusja:

okres a wizyta u ginekologa?