Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

motylek agrafka uda 7 cm mniej...

24 cze 2011 - 17:09:13

Uda, dziewczyny... Do redukcji cellulitu się nadaje.

motylek agrafka uda 7 cm mniej...

24 cze 2011 - 17:09:23

To jakiś sprzęt do ćwiczeń,ale do jakich...??

motylek agrafka uda 7 cm mniej...

24 cze 2011 - 17:09:39

dajesz to miedzy nogi i złączasz ;d i jest opór i ćwiczysz w ten sposób mięsnie nóg. ;d

motylek agrafka uda 7 cm mniej...

24 cze 2011 - 17:09:41

uuups zaginął opis.

MOTYLEK AGRAFKA DO ĆWICZEŃ
Popularny, wielofunkcyjny przyrząd do ćwiczeń oraz rehabilitacji - Agrafka (Motylek). Dzięki niemu w bardzo łatwy sposób skutecznie pozbędziesz się zbędnego tłuszczu w niemalże każdej partii Twojego ciała, poprawisz kondycję a skóra nabierze sprężystości. Jest lekki, poręczny, funkcjonalny - dzięki temu zastępuje wiele innych kosztownych urządzeń, możesz używać go wszędzie i na wiele sposobów. Urządzenie kształtuję wiele partii ciała, ponieważ jego użycie zależy jedynie od osoby ćwiczącej. Ilość sposobów wykonywania ćwiczeń z naszym motylkiem jest nieograniczona, kształtując przy okazji kolejne partię mięśni. Ćwicząc regularnie nie tylko spalamy zbędny tłuszcz i kształtujemy sylwetkę ale tez znacząco porawiamy kondycję. Przykładowe ćwiczenia z użyciem naszego motylka zamieszczamy na ilustracji w dolnej części aukcji. To doskonałe rozwiązanie, dające dobry efekt, nie będą przy tym przykrym, czasochłonnym, wymagającym wiele wysiłku i wyrzeczeń obowiązkiem.
Kształtuje, wzmacnia, wyszczupla :
wewnętrzną i zewnętrzną stronę ud,
ramiona,
plecy,
klatkę piersiową.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-24 17:13 przez teodor301.

motylek agrafka uda 7 cm mniej...

24 cze 2011 - 17:11:41

Ja mam ale nigdy w życiu na tym nie ćwiczyłam ;p

motylek agrafka uda 7 cm mniej...

24 cze 2011 - 17:12:53

Cytat
pysiec
Uda, dziewczyny... Do redukcji cellulitu się nadaje.

aaaa, nie wiedziałam nawet, ze coś takiego istnieje, i co są po tym jakieś efekty nawet jak ktos ma mega zaawansowany cellulit? watpie

motylek agrafka uda 7 cm mniej...

24 cze 2011 - 17:15:21

Mam. lezy na szafie:-) nie uzywam.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

motylek agrafka uda 7 cm mniej...

24 cze 2011 - 17:15:40

Kupiłam chyba z rok temu i leży...fakt, że sporo daje ale mi jakoś nie podchodzi.
Wolę podeptać sobie na stepperku albo pokręcić hula hopem :]

motylek agrafka uda 7 cm mniej...

24 cze 2011 - 17:16:14

kupię jednak. tania jest a może pomoże?przynajmniej uda odchudzić bo patrzeć na siebie nie mogę.a w sierpniu 2 wesela:(((((((

motylek agrafka uda 7 cm mniej...

24 cze 2011 - 17:16:25

Ja miałam i dosyc długo ćwiczyłam dopóki mi sie nie złamała w tym miejscu na łączeniu gdzie jest sprężyna. Bardzo przyjemnie się ćwiczy, mozna na siedząco, na leżąco, przy komputerze, czytając książkę czy oglądając tv. Ma dużo zastosowań, dużo ćwiczeń na ręcę też można wykonywać taka agrafką. Ja polecam ;)
Kup, nie są drogie a zobaczysz, że to pokochasz ;)

motylek agrafka uda 7 cm mniej...

24 cze 2011 - 17:17:38

Cytat
Anga89
Ja miałam i dosyc długo ćwiczyłam dopóki mi sie nie złamała w tym miejscu na łączeniu gdzie jest sprężyna. Bardzo przyjemnie się ćwiczy, mozna na siedząco, na leżąco, przy komputerze, czytając książkę czy oglądając tv. Ma dużo zastosowań, dużo ćwiczeń na ręcę też można wykonywać taka agrafką. Ja polecam ;)
Kup, nie są drogie a zobaczysz, że to pokochasz ;)
dzięki, przekonałaś mnie. już klikam:)))

motylek agrafka uda 7 cm mniej...

24 cze 2011 - 17:17:46

pierwsze widze taka agrafkę

motylek agrafka uda 7 cm mniej...

26 cze 2011 - 21:45:18

Właśnie ja chętnie bym kupiła :)

następna dyskusja:

brak okresu