Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SeX ww trójkącie

25 lut 2011 - 23:30:18

Dziewczyny co myślicie o trójkącie(2 kobiety i facet)
czy to w jakiś sposób możne zaszkodzić związkowi ?

SeX ww trójkącie

25 lut 2011 - 23:33:21

Jak ja nie lubię, kiedy ktoś pisze seks przez X... Jejku, ależ mnie to drażni:]

Co do tematu, to ja bym się na takie coś nie zgodziła i tak, uważam, że może zepsuć związek.

SeX ww trójkącie

25 lut 2011 - 23:33:48

Nie dla mnie takie zabawy ;)
Wolę jednak normalnie tj 1 mężczyzna i 1 kobieta a nie jakieś trójkąty :)
Ale swoją drogą ciekawe jak to jest ... zżera mnie ciekawość ale nie odważyłabym się na ten krok ;)

SeX ww trójkącie

25 lut 2011 - 23:35:13

2 baby i chłop nie, ale za to odwrotnie - może ;d

SeX ww trójkącie

25 lut 2011 - 23:35:58

Jak dla mnie to jest nie normalne nie potrafiłabym tak po prostu... dla mnie seks to coś intymnego , pomiędzy dwojgiem ludzi..ale może źle myśle i się nie znam..No a co do relacji w związku to uważam że tak mogło by się coś zepsuć.

SeX ww trójkącie

25 lut 2011 - 23:37:56

Jezu, nigdy! Jestem tak zazdrosna o mojego faceta, ze w zyciu nie pozwolilabym na takie cos. I uwazam, ze gdyby moj ukochany chociaz wspomnial, ze chcialby zabawic sie w jakis trojkat to smiem mniemac, ze powaznie zastanowilabym sie nad dalszym zwiazkiem. Mysle, ze nie bylabym w stanie wspoltworzyc z takim mezczyzna zwiazku. Powiedzialabym mu poprostu, ze jesli mu nie wystarczam i chce sie zabawiac z innymi kobietami i to jest dla niego wazne, a nie wspolne zycie z ukochana osoba to droga wolna.

Boze, w zyciu!

zweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

SeX ww trójkącie

25 lut 2011 - 23:38:06

Dla mnie to zdrada na oczach partnerki i odwrotnie!

SeX ww trójkącie

25 lut 2011 - 23:41:18

ooo nie :P w zyciu nie wpuscilabym innej kobiety do lozka mojego i mojego faceta :P
moze byloby inaczej, gdybym byla singielka i bylyby to obce dla mnie osoby.. i musialabym za duzo wypic :P podsumowujac.. raczej sie to nie zdarzy ;)

SeX ww trójkącie

25 lut 2011 - 23:41:29

Oczywiście, że może, ale nie musi. Jeśli to jednorazowe i zrobione z przypadkowymi osobami, które nie pojawią się już w naszym życiu, to raczej nie. Bywa jednak, że po takim zajściu, ta 3 osoba wkracza w nasze życie i być pewna, że któraś ze stron będzie zraniona. Temat rzeka mogłabym dużo gdybać, czytałam na ten temat wiele książek, felietonów, spotkałam się z wieloma filmowymi przypadkami. Człowiek to krucha materia, nami szaragają różne emocje, i od tych emocji jesteśmy uzależnieni.

SeX ww trójkącie

25 lut 2011 - 23:42:10

Cytat
Zuosnica
Jak ja nie lubię, kiedy ktoś pisze seks przez X... Jejku, ależ mnie to drażni:]

Co do tematu, to ja bym się na takie coś nie zgodziła i tak, uważam, że może zepsuć związek.

Ten "X" tez mnie irytuje - zamerykanizujmy sie juz do reszty.
Co do samego pytania - dla mnie to ociera o zdrade i orgietke...

SeX ww trójkącie

25 lut 2011 - 23:42:56

Jestem tak zazdrosna o mojego faceta że nigdy bym się na to nie zgodziła. Chociaż przyznaje że czasami podczas seksu z moim ukochanym mam takie fantazje że on uprawia seks z inną kobietą albo ze mną i z tą inną kobietą naraz. To taki bodziec seksualny który na mnie działa. Ale w realu nigdy przenigdy!

SeX ww trójkącie

25 lut 2011 - 23:44:35

Ja też bym nie próbowała tego, każdy podchodzi do tego indywidualnie. Wg mnie zaszkodziłoby to związkowi chyba,że oboje nie są zbyt powazni,albo lubią takie igraszki ;] .

SeX ww trójkącie

25 lut 2011 - 23:45:38

ha ha ha ja wolę czworokąt. Przecież musi być jakaś sprawiedliwość:)

SeX ww trójkącie

25 lut 2011 - 23:45:56

Cytat
flea
Jezu, nigdy! Jestem tak zazdrosna o mojego faceta, ze w zyciu nie pozwolilabym na takie cos. I uwazam, ze gdyby moj ukochany chociaz wspomnial, ze chcialby zabawic sie w jakis trojkat to smiem mniemac, ze powaznie zastanowilabym sie nad dalszym zwiazkiem. Mysle, ze nie bylabym w stanie wspoltworzyc z takim mezczyzna zwiazku. Powiedzialabym mu poprostu, ze jesli mu nie wystarczam i chce sie zabawiac z innymi kobietami i to jest dla niego wazne, a nie wspolne zycie z ukochana osoba to droga wolna.

Boze, w zyciu!

Dokładnie, myślę identycznie jak Flea! Nie dopuszczam do siebie nawet takiej myśli...

SeX ww trójkącie

25 lut 2011 - 23:45:59

jeżeli mąż/zona w tym nie uczestniczy ( i nikt jemu/jej nie doniesie ) to nie zaszkodzi związkowi

czekam na następny wątek: seks grupowy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-25 23:46 przez marta_iwa.

następna dyskusja:

motylek agrafka uda 7 cm mniej...