Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

objawy - 7dniowa przerwa w tabletkach

25 lut 2011 - 19:10:43

Witam Was dziewczyny,
mam takie pytanie odnośnie tabletek. Otóż teraz wzięłam swoje pierwsze opakowanie tabletek i jestem w trakcie przerwy a dokładniej 2 dzień i czuję się fatalnie. Boli mnie głowa, czasem mi się w niej zakręcie, jakoś mi tak niedobrze i w ogóle czuję się jak z d*py za przeproszeniem. Czy to normalne objawy podczas okresu przerwy? Czytałam ulotkę, ale już tak się zamieszałam, że nic nie wiem. W ciązy nie jestem, robiłam dziś test, poza tym stosujemy z chłopakiem dodatkowe zabezpieczenie. Z góry dzięki za pomoc.
nikt?
pomoże ktoś?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-25 19:16 przez WymyslMiLogin.

objawy - 7dniowa przerwa w tabletkach

25 lut 2011 - 19:21:49

Przykro mi, ale jestem jeszcze zbyt młoda i nie orientuje sie w takich sprawach. Wiec podbijam :)

objawy - 7dniowa przerwa w tabletkach

25 lut 2011 - 19:23:18

dzięki za podtzrymanie chociaz:)

objawy - 7dniowa przerwa w tabletkach

25 lut 2011 - 19:26:45

hmmm ja nigdy czegos takiego nie miałam... jesli nie przejdzie to wydaje mi sie ze trzeba bedzie zmienic tabletki

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 2/5

objawy - 7dniowa przerwa w tabletkach

25 lut 2011 - 19:27:57

Nie jest to normalne na pewno.
Idź do lekarza. Może powodem są źle dobrane tabletki albo coś zupełnie innego...

objawy - 7dniowa przerwa w tabletkach

25 lut 2011 - 19:28:19

no właśnie jak je brałam to czułam się całkiem ok, tylko pod koniec opakowania i już w tej przerwie tak dziwnie zaczęłam się czuć. Może faktycznie mam zle dobrane tabsy

objawy - 7dniowa przerwa w tabletkach

25 lut 2011 - 19:28:29

Jeśli to Twoja pierwsza styczność z tabletkami, to to jest zapewne ich wina. Wszak to hormony :) Organizm musi się przystosować. Jeśli przy drugiej przerwie to się będzie utrzymywać, to może powinnaś udać się do ginekologa, by zmienił Ci tabletki.

objawy - 7dniowa przerwa w tabletkach

25 lut 2011 - 19:30:22

Musisz wziąć minimum 3 opakowania, żeby organizm miał szansę przystosować się do 'nowej sytuacji'. Jesli po 3 miesiącach nie ustąpi-trzeba zmienić na inne, może słabsze. Ogólnie u większości kobiet w ciągu 7 dniowej przerwy pojawia się ból głowy.

Ja stosuję Yaz, ma on inny schemat podawania 24 pigułki i 4 dni przerwy, głowa boli mnie lekko zawsze 4 dnia.

objawy - 7dniowa przerwa w tabletkach

25 lut 2011 - 19:31:06

Cytat
skasna
Jeśli to Twoja pierwsza styczność z tabletkami, to to jest zapewne ich wina. Wszak to hormony :) Organizm musi się przystosować. Jeśli przy drugiej przerwie to się będzie utrzymywać, to może powinnaś udać się do ginekologa, by zmienił Ci tabletki.

pierwsza styczność:) nigdy wcześniej nie brałam tabletek

objawy - 7dniowa przerwa w tabletkach

25 lut 2011 - 19:31:41

Nic się nie martw to normalne:) możesz też mieć plamienia przez pierwsze opakowania tabletek. Na początku też czasem są mdłości po wzięciu tabletek:)

zweryfikowana
Posty: 1.682
Ostrzeżenia: 1/5

objawy - 7dniowa przerwa w tabletkach

25 lut 2011 - 19:33:19

Nie powinnaś sie martwic, jak narazie.
Jezeli przy nastepnym opakowaniu powtorza Ci sie objawy wtedy zaczerpnij porady lerzarza..


byc moze powinienn dobrac Ci inne tabletki.
poelcam cilest - delikatne.

mi po nich jest OK! ;)

objawy - 7dniowa przerwa w tabletkach

25 lut 2011 - 19:33:45

a dostalas juz oskres w ciagu tej przerwy?U mnie nie wystepowaly zadne bole,moze powinnas powiedziec to swojemu lekarzowi,byc moze przepisal zle leki i Twoj organizm tak na nie reaguje

objawy - 7dniowa przerwa w tabletkach

25 lut 2011 - 19:34:17

ja się przy pierwszych tabletkach przez okrągły miesiąc czułam jak na początku okresu, czyli makabra...Ale już jest ok:)

objawy - 7dniowa przerwa w tabletkach

25 lut 2011 - 19:35:54

Cytat
candyss
a dostalas juz oskres w ciagu tej przerwy?U mnie nie wystepowaly zadne bole,moze powinnas powiedziec to swojemu lekarzowi,byc moze przepisal zle leki i Twoj organizm tak na nie reaguje

nie okres powinnam mieć za kilka dni tzn 2/3 marca

objawy - 7dniowa przerwa w tabletkach

25 lut 2011 - 19:39:02

Cytat
WymyslMiLogin
Cytat
candyss
a dostalas juz oskres w ciagu tej przerwy?U mnie nie wystepowaly zadne bole,moze powinnas powiedziec to swojemu lekarzowi,byc moze przepisal zle leki i Twoj organizm tak na nie reaguje

nie okres powinnam mieć za kilka dni tzn 2/3 marca

nie rozumiem, jesteś w trakcie przerwy ale okres wypada Ci za tydzień?

następna dyskusja:

Wie od czego ma biodra:)