Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Może i mają widzę ale też wypisują lekarstwa ponieważ mają profity od firm farmaceutycznych, ja leczę dziecko tylko naturalnie i jest ok. Sama wyleczyłam sobie tarczycę.

najlepiej jak lekarz sie zajmie tym :))

Naturalnie czyli ziołowo, oczywiście wiem że nie na wszystkie choroby zioła pomogą, czasami musi ingerować lekarz.

Cytat
mamadawidka
Może i mają widzę ale też wypisują lekarstwa ponieważ mają profity od firm farmaceutycznych, ja leczę dziecko tylko naturalnie i jest ok. Sama wyleczyłam sobie tarczycę.

wiesz nie wierzę że sama sobie wyleczylas tarczycę.

Sama nie , ale do mojego miasta przyjeżdża prezes zielarstwa polskiego i on mi pomógł wyleczyć tarczyce

Cytat
patrycha071
wiem ze powinien sie zajac lekarz ale jak juz pisalam wczesniej. lekarze nie zawsze mowia cała prawde... wczoraj jak robili małemu badania to nie bylo w klinice lekarza prowadzacego....
a my chcemy sie dowiedziec czy jest jakies duze zagrozenie przez to podwyzszone LDH...


Patrycjo
niz zyjemy w sredniowieczu, gdzie dla dobra rodziny, i pacjenta zatajano informacje o stanie zdrowia
w dzisiejszych czasach lekarz ma obowiazek powiedziec cala prade rodzicom na temat stanu zdrowia ich syna

niech mama chlopca dokladnie pyta i niech sie pytan nie boi.:)

zycze duzo zdrowka i sily dla chlopca.
straszne,ze takie małe Okruszki chorują,...

Moja siostra miała podwyższone ASO nie pamiętam dokładnie skrótu chodzi to o bule reumatyczne głowy, po wypiciu kilku obrzydliwych ziółek wyniki się poprawiły, nawet lekarze byli zdziwieni, a zastrzyki są naprawdę bolesne przy tej chorobie

Cytat
mamadawidka
Sama nie , ale do mojego miasta przyjeżdża prezes zielarstwa polskiego i on mi pomógł wyleczyć tarczyce

to super...bo ja sie jestem teraz bez możłiwosci leczenia...za wysokie op a tsh ok i lekarz nie dał mi leków a możesz na priv napisac coś więcej?:)

Cytat
klarka
Cytat
mamadawidka
Sama nie , ale do mojego miasta przyjeżdża prezes zielarstwa polskiego i on mi pomógł wyleczyć tarczyce

to super...bo ja sie jestem teraz bez możłiwosci leczenia...za wysokie op a tsh ok i lekarz nie dał mi leków a możesz na priv napisac coś więcej?:)

Mam nadzieję że pomogą tobie ziółka , jak zrobię wyniki to napisze jak wyszły, tylko muszę się wybrać do lekarza a z tym trudniej,

następna dyskusja:

1000 kcal