Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

31 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 7:25

kredyt

wczoraj o 18:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odchudzanie suplementy diety pomocy:(

23 lut 2011 - 11:37:18

blagam dziewczyny jestm na diecie i cwicze ale potrzebuje jakiegos mega dobrego suplementu diety? myslalam o thermo fat burner lub thermo shape plus ktory lepszy uzwyala go ktoras? moze cos innego mozecie polecic? blagam was o pomoc:(musze schudnac z 20 -15 kg:(

odchudzanie suplementy diety pomocy:(

23 lut 2011 - 11:43:18

polecam suplementy diety z herbalife :)

odchudzanie suplementy diety pomocy:(

23 lut 2011 - 11:46:53

Cytat
kaska01161
polecam suplementy diety z herbalife :)

a uzywalas cos? mozesz cos polecic jak one dzialaja?

odchudzanie suplementy diety pomocy:(

23 lut 2011 - 11:49:08

Adipex jest niby 'cudem'. Do 10kg w miesiąc, ale jest niebezpieczny. Dostaniesz na receptę w Czechach.

odchudzanie suplementy diety pomocy:(

23 lut 2011 - 11:53:02

Cytat
annikao
Adipex jest niby 'cudem'. Do 10kg w miesiąc, ale jest niebezpieczny. Dostaniesz na receptę w Czechach.


w czechach ooo to nie:( wiesz moja mama z sis zazuwaly meridie a teraz moja siostra bedzie miala operacje na nogi bo ma zatory w zylach i zle krazenie a wszystko przez to gowno;/

odchudzanie suplementy diety pomocy:(

23 lut 2011 - 11:53:21

Schudlam 10 kilo w miesiac HYDROXYCUT HARDCORE :) + Cwiczenia :) godzinka dziennie :)

odchudzanie suplementy diety pomocy:(

23 lut 2011 - 11:55:23

Cytat
niteckaaa
Schudlam 10 kilo w miesiac HYDROXYCUT HARDCORE :) + Cwiczenia :) godzinka dziennie :)

a jakas dieta? wyczerpujace cwiczenia jak cwiczylas? i gdzie je mozna dostac i ile kosztuja?

odchudzanie suplementy diety pomocy:(

23 lut 2011 - 12:00:49

polecam aqa slim 1,40 saszetka w aptece--ale działa:)
i przy tym cwiczonka:)

odchudzanie suplementy diety pomocy:(

23 lut 2011 - 12:06:28

jak zamierzasz ćwiczyć to polecam Ci therma line często sa w promocji rozejrzyj się po aptekach teraz kupiłam po 28 zł za paczke normalnie 43 ale warto, ja trochę rowerka, trochę steppera, skakanki w biedronce sa teraz, w zeszłym roku schudlam w dwa miechy 8 kg przed wakacjami, trzymalam sie do tej pory ale niestety po lekach teraz mi 4 kg wróciły, szkoda ale musze sie leczyć
a no i super sa krople odchudzajace tanie dodajesz 6 kropli do butelki wody i pijesz codziennie butelkę wypłukujesz sobie wszystkie syfy z organizmu, firma herbapol za 15 zł w aptece ja miałam problem z zatrzymywaniem wody w organizmie szczególnie przed okresem a teraz nie mam warto spróbować!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-23 12:09 przez Amelia811.

odchudzanie suplementy diety pomocy:(

23 lut 2011 - 12:11:07

Wyczerpujaca dieta nie ...jadlam co chcialam :) w sensie z rozumem :) rano kromka chleba pelnoziarnistego np zserkiem bialbym pomidorkiem lub listek salaty chuda wedlina itp itd oczywiscie bez masla .... owoc jeden dziennie np grejfrut, drugie sniadanie tez kromeczka ewentulanie jakis jogurt naturany 0% tluczczu z jajkiem na twardo ... na obiad salatka, mieso lub ryba (gotowane w folii ) , poltora litra wody niegazowanej dziennie , duzo zielonej herbaty i co tylko chcesz ..podziel sobie posilki na 4-5 ,,,,slyszalam ze 5 to za duzo ale nie wiem czy jest to prawda.... Co do cwiczen to jezdzilam na rowerku godzinke :) jak najczesciej staralam sie codziennie ale nie zawsze sie da wiesz jak jest :) Katowanie sie dietami nie ma sensu ...sama staraj sie wybierac sobie jedzenie.... a tabletki kupisz w sklepie z suplementami :)

odchudzanie suplementy diety pomocy:(

23 lut 2011 - 12:11:07

Cytat
Amelia811
jak zamierzasz ćwiczyć to polecam Ci therma line często sa w promocji rozejrzyj się po aptekach teraz kupiłam po 28 zł za paczke normalnie 43 ale warto, ja trochę rowerka, trochę steppera, skakanki w biedronce sa teraz, w zeszłym roku schudlam w dwa miechy 8 kg przed wakacjami, trzymalam sie do tej pory ale niestety po lekach teraz mi 4 kg wróciły, szkoda ale musze sie leczyć
a no i super sa krople odchudzajace tanie dodajesz 6 kropli do butelki wody i pijesz codziennie butelkę wypłukujesz sobie wszystkie syfy z organizmu, firma herbapol za 15 zł w aptece ja miałam problem z zatrzymywaniem wody w organizmie szczególnie przed okresem a teraz nie mam warto spróbować!

a jak tekrople sie nazywaja?

odchudzanie suplementy diety pomocy:(

23 lut 2011 - 12:16:07

Jak masz taką nadwagę, to przy ćwiczeniach i diecie szybko kilogramy polecą... Nie widzę sensu brania jakichś naciąganych pierdół, przed spróbowaniem schudnięcia bez nich.

odchudzanie suplementy diety pomocy:(

23 lut 2011 - 12:20:42

nazywają sie "Krople odchudzające" Herbapol ja byłam przed okresem opuchnięta cała i przybywało mi około 3 kg!!! ale ginekolog mówił że to normalne i trudno :-(

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

odchudzanie suplementy diety pomocy:(

23 lut 2011 - 12:21:36

to jesteś ty na zdjeciu ?

odchudzanie suplementy diety pomocy:(

23 lut 2011 - 12:25:26

do zdjecia dodat + 20 kg

następna dyskusja:

POMOCY!! co ja mam o tym myśleć