Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy, poród

22 lut 2011 - 23:08:46

Hej dziewczyny.
Jestem w ciąży i przeraża mnie myśl o zbliżającym sie porodzie, non stop o tym myślę i jestem coraz bardziej przerażona, patrząc chociażby na ten filmik





proszę doradzcie co lepiej wybrać poród naturalny czy cesarkę

proszę o opinie tych które rodziły, ale również tych które nie rodziły co by wybrały

Pomocy, poród

22 lut 2011 - 23:10:19

bez sensu..co wybrac?a co to sklep?
ja mialam cc nie z wyboru.musialam.

Pomocy, poród

22 lut 2011 - 23:10:34

AAAAA, ten film byl straszny nie obejrzalam do konca. Moge Ci tylko wspolczuc, nie wiem nigdy nie bylam i nie bede w takiej sytuacji ;) Postaraj sie myslec pozytywnie :)

Pomocy, poród

22 lut 2011 - 23:11:50

Ja przez mój strach przed ciążą i porodem pewnie nigdy nie zdecyduję się na dziecko... więc raczej nic dobrego się ode mnie nie dowiesz.

Pomocy, poród

22 lut 2011 - 23:12:04

Cytat
ChloeStore
AAAAA, ten film byl straszny nie obejrzalam do konca. Moge Ci tylko wspolczuc, nie wiem nigdy nie bylam i nie bede w takiej sytuacji ;) Postaraj sie myslec pozytywnie :)

co w tym strasznego?
ludzka naturalna sprawa

Pomocy, poród

22 lut 2011 - 23:12:45

Nie katuj się takimi filmami, to nie ma sensu... :-)

Ja rodziłam naturalnie, 2 godziny i po krzyku, bez znieczulania. Dużo zależy od położnej.
Jeśli boisz się bólu postaraj się o znieczulenie, to podobno dużo pomaga.
No i warto chodzić do szkoły rodzenia aby wiedzieć jak oddychać, przeć, itd. - to przyspiesza poród , zmniejsza Twój ból a niedotlenienie dziecka

Pomocy, poród

22 lut 2011 - 23:13:48

Cytat
stokrotka170
Cytat
ChloeStore
AAAAA, ten film byl straszny nie obejrzalam do konca. Moge Ci tylko wspolczuc, nie wiem nigdy nie bylam i nie bede w takiej sytuacji ;) Postaraj sie myslec pozytywnie :)

co w tym strasznego?
ludzka naturalna sprawa

Jak dla mnie nie, rozumiem dlaczego dziewczyna ma obawy.

Pomocy, poród

22 lut 2011 - 23:14:08

dzień czasami dwa bólu a radość na całe życie!!! tez się denerwowałam przed porodem i będę znowu jak się zdecydujemy ponownie ale nie zamieniła bym tego za żadne pieniadze świata!!! kobiety rodzily i rodza od wieków i jakos żyja:/

Pomocy, poród

22 lut 2011 - 23:15:17

dokladnie, nie boj sie bo nie ma czego, zapomnisz o wszystkim jak ujrzysz dziecko

Pomocy, poród

22 lut 2011 - 23:17:18

ok dzięki za rady ale poprosze o opinie co byście wybrały na moim miejscu (bo mam możliwość wyboru)

Pomocy, poród

22 lut 2011 - 23:18:03

ludzie czy wy naprawdę musicie tak panikować,cesarka polega na rozrywaniu nie cięciu,więc dlatego tak boli,ale podobno dzięki owemu rozrywaniu rękoma lepiej się goi.Rodziłam naturalnie,bez znieczulenia,ale żyję i mam się całkiem nieźle,nie oszukujmy się-to boli,ale jak bardzo to już indywidualna sprawa.

Pomocy, poród

22 lut 2011 - 23:18:04

Zawsze myślałam, że jak będę w ciąży to nie ma mowy o naturalnym porodzie... wiem, że nie zmienię zdania. Ten film jest straszny!

Pomocy, poród

22 lut 2011 - 23:18:07

.

Pomocy, poród

22 lut 2011 - 23:18:14

po obejrzeniu tego filmu stwierdzam, że jednak jest czego się bać.

Pomocy, poród

22 lut 2011 - 23:18:31

Jak możesz rodzić naturalnie to tak rodź :) ja nie mogłam, musiałam mieć CC, której niestety nie wspomianm dobrze. Tzn może nie samej cesarki ale stanu po CC. Przez miesiąc ledwo chodziłam:/

następna dyskusja:

odchudzanie suplementy diety pomocy:(