Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

regularne posiłki

18 minut temu

dieta organizacja

33 minut temu

przestrzeganie diety

50 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tabletki dopochwowe Gyno-femidazol

20 lut 2011 - 21:34:00

Hejka szafowiczki.
Mam pytanko, czy któras może z Was uzywała tych tabletek?
Bo ja dostałam na recepte od swojego ginekologa te tabletki(15 sztuk) , 10 lutego byłam na badaniu a 15 czekała mnie miesiączka, dodam fakt ze współzyłam z chłopakiem (ale chlopak wyszedł ze mnie przed wytryskiem i spermę trzymał w reku i poszedł do toalety po czym niegdzie w miejsca intymne mnie nie dotykała ni ja jego).
Jednakze do dnia dzisiejszego nie mam miesiączki, a brzuch pobolewa od środy...W dodatku jak to przed miesiączką mam nabrzmiałe piersi i napęczniały brzuch, uważacie ze brak miesiączki wywołały te tabletki?
Bo moj K. uważa ze tak....

Prosze o porady:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-20 21:35 przez Myszka06.

tabletki dopochwowe Gyno-femidazol

20 lut 2011 - 21:37:07

nie używałam, nie wiem..

tabletki dopochwowe Gyno-femidazol

21 lut 2011 - 08:21:05

Z resztą dzis dostałam miesiączke , wiec pozostaje mi tylko pytanie czy moge je brac podczas menstruacji...

tabletki dopochwowe Gyno-femidazol

21 lut 2011 - 08:25:59

W zadnym wypadku ich nie bierz podzcas miesiaczki!!! Poczekaj az sie skonczy i dkoncz opakwoanie - lekarz Ci tego nie pwoeidzial!!!???? NO maskara, w kazdym badz razie nie bierz bo sie nabawisz jeszcze wiekszych infekcji... A tak przy oakzji to nie mozna wspolzyc podczas leczenia globulkami bo bedziesz sie leczyc miesiacami... :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-21 08:26 przez sunrise87.

tabletki dopochwowe Gyno-femidazol

21 lut 2011 - 08:29:09

nie nie współzyłam, a wiem ze przerwane leczenie nie jest dobre;/
a poza tym w nocy ''nic mi nie leci'', planowałam iść do apteki i zapytac sie czy musze przestac itp, bo zostało mi 6 tabletek do konca

tabletki dopochwowe Gyno-femidazol

21 lut 2011 - 08:37:51

hm... brałam je...aleto było rok tmu i nic juz co do nich niepamietam a niema przy nich ulotki?

tabletki dopochwowe Gyno-femidazol

21 lut 2011 - 08:43:34

lekarz cie nie poinformował kiedy wolno Ci je brac?

tabletki dopochwowe Gyno-femidazol

21 lut 2011 - 09:22:09

Gyno femidazol leczą między innymi nadżerki. Nie powinno się używać tabletek dopochwowych w czasie miesiączki, gdyż nie ma to najzwyczajniej na świecie sensu - po skończonej miesiączce dokończ kurację i tyle:]

Cytat
sunrise87
W zadnym wypadku ich nie bierz podzcas miesiaczki!!! Poczekaj az sie skonczy i dkoncz opakwoanie - lekarz Ci tego nie pwoeidzial!!!???? NO maskara, w kazdym badz razie nie bierz bo sie nabawisz jeszcze wiekszych infekcji... A tak przy oakzji to nie mozna wspolzyc podczas leczenia globulkami bo bedziesz sie leczyc miesiacami... :/

Zgadzam się w zupełności z koleżanką. Swoją drogą co to za ginekolog, że nie potrafił przekazać najważniejszych informacji dotyczących kuracji? Masakra;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-21 09:23 przez Asiuleczka1.

tabletki dopochwowe Gyno-femidazol

21 lut 2011 - 13:23:44

dobra juz dziekuje za wasze odpowiedzi, byłam w aptece sie zapytac, i farmacutka powiedziała ze jeżeli nie ma w nocy krwawienia(jak w moim przypadku) to mozna brać te tabletki.


dziekuje:).

tabletki dopochwowe Gyno-femidazol

21 lut 2011 - 13:23:49

dobra juz dziekuje za wasze odpowiedzi, byłam w aptece sie zapytac, i farmaceutka powiedziała ze jeżeli nie ma w nocy krwawienia(jak w moim przypadku) to mozna brać te tabletki.


dziekuje:).

tabletki dopochwowe Gyno-femidazol

21 lut 2011 - 13:26:36

ja jestem w ciazy i je bralam jednak po 5 tabletkach mnie tak wysypalo ze siedzialam i sie drapalam. Musialam odctawic.

Te tabletki są na grzybice wiec radzila bym ci nie wzpolzyc podczas ich brania.

tabletki dopochwowe Gyno-femidazol

21 lut 2011 - 13:28:22

przeczytaj ulotkę tam wszystko pisze. ja miałam gynalgin to pokrewne tabletki, ale w ulotce wyraźnie było napisane, że trzeba brać podczas okresu.

tabletki dopochwowe Gyno-femidazol

21 lut 2011 - 13:33:26

należy przerwać na czas miesiączki i nie współżyć w ogóle

następna dyskusja:

pomożecie?